• Juznjak
    3.1k
    Lauritsenom dobijamo još jednog stopera koji će napucavat balone nikome prema naprijed i nastavlja se ovaj negledljivi nogomet. Iskreno se nadam da nema ništa od toga.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Mislim. Da je nebitno jel napucavaju balone. Stalno se spominju štopericu koji su jaki sa loptom, mogu iznijeti loptu i bla bla. Nama treba granita obrana koja neće dozvoljavari svaku loptu u 16cu da bude šansa ili gol, svaki prekid strah i nervoza. Pa imamo takvog u maxu pa ne igra uopće. I iznosi lopte i zna davati točne duge lopte. Ali uzalud sve kad nema fizike o postavljanje nula.
  • Logistika
    1.1k
    Rasa i Oršu pa nek napucava...nekad si i to imao kome
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa imamo stopera za gradit igru, ali njegove mane ne odgovaraju treneru dok mu iste ne smetaju kod mladeg stopera
  • Orc123
    5.2k
    Ovo s Rasom nije istina toga ste svijesni valjda...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    nema ni o od istine buraz, ugovor do 2027, doma je, boli ga tuki.
  • CastAway1986
    853
    Čačić nije htio Rasa u klubu a još gore nije ni razmotrio Omeragica koji sad igra jako dobro u Montpellieru
  • Orc123
    5.2k
    Slucaj Omeragic je gotovo identican Brekalu...jednostavno oni pojma nemaju u Upravi. Za Omeragica svatko tko ima dva zdrava oka je mogao odmah vidjeti kakav je ro igrac, brz, a opet jako dobar u iznosenju lopte...tocno ono sto nam sada fali ....bas smo glupi!
  • Orc123
    5.2k
    Inace jedno ime mi pada na pamet koje bi bilo dovoljno kvalificirano i sposobno da vodi Sportsku politiku i da se nikome ne da ucjenjivati jer ima jako puno veza po svijetu i njegovo ime ima veliku težinu u nogometnim krugovima. Da to je Romeo Jozak, istina radio je s Mamicem ali radili su i svi ostali u klubu a i mnogi drugi koji se sada predstavljaju kao spasitelji. Jozak je dovoljno moćan covjek da ga Mamic sigurno ne moze imati ko marionetu, zato i nisu bas mogli funkcionirati skupa. Koliko znam nema sudskih procesa i ne mislim da je korumpiran. Ono najbitnije Dinamovac je i to uvijek istice. Siguran sam da bi on znao sa ljudima koji nas ucjenjuju, muzu ko kravu a i mozda nam postavljaju kajle i miniraju nam transfere. Definitivno bi imao viziju i strategiju a financijski je jako moćan covjek tako da i zna raspolagati s novcem a i sada u Arabiji je zaradio sigueno pozamasnu svotu pa ne bi dolazio u Dinamo radi love vec radi izazova a hvala Bogu kod nas ih ima i previse. To je samo moje razmisljanje jer ocito ovi ljudi koji bi sad trebali nesto iskreirati nit imaju znanja, nit karizme, nit snage da naprave posao. To se moglo vidjet iz slucaja Brekalo kad smo se s njim natezali mjesec dana i nista nismo napravili a ovi dole rijesili to u 2 dana. Trebaju nam sposobni i jaki ljudi koji ce se moci boriti s vjetrenjacama....
  • Ban
    698
    Zahvaljujem korisniku @Haza na detaljnijem uvidu u klupske operacije i menadžerske makinacije kojima se normalno poslovanje sabotira. Sve što je napisao je na tragu intuicija koje i osobno imah i jedan od ključnih dijelova logike slijedom koje sam bezrezervno bio na strani uprave u slučaju Brekalo.

    Nego, sada kada potencijalno imamo dvosmjernu liniju sa upravom, bilo posrednu ili neposrednu, daj im reci da dovedu Davida Brekala za desnu stopersku poziciju. To je jedini Brekalo koji Dinamu može "garantirati" titulu. Ako treba i nauštrb dovođenja desnog beka, sa Riletom i Mikićem možemo izgurati, mali je spreman. Osim ako je i Mikiću agent neka od ovih elementarnih nepogoda pa mali opet postaje žeton za navlačenje.
  • Makedonion
    8


    Izgleda da ce se ova situacija nastaviti sve dok se ne odustane od tuzbe protiv mamica. Nazalost, ne mirise na dobro. Hajduk ce dobivati najbolje igrace, a dinamo ce preplacivati ono sta ostane. Ne vidim da itko ovo moze sprijeciti, cak bi Boban.
  • Ban
    698
    Izgleda da ce se ova situacija nastaviti sve dok se ne odustane od tuzbe protiv mamica. Nazalost, ne mirise na dobro. Hajduk ce dobivati najbolje igrace, a dinamo ce preplacivati ono sta ostane. Ne vidim da itko ovo moze sprijeciti, cak bi Boban.Makedonion

    Ergo pivot na alternativna tržišta poput Japana. Vjerujem da se može spriječiti odnosno prevazići i nadam se da će klub nastaviti blokirati sve zalizane dušmane koji se nad nama pokušavaju iživljavati. Ako trebamo proći vatreno krštenje da izađemo čista obraza na drugu stranu, neka.
  • Yovitssa
    345
    @Ban kaj si ti neki zastupnik tog Slovenca Brekala!?!?
    Ne prođe dan da ga ne spomeneš i ponudiš upravi tu preko zone, a iskreno, nikad čuo za igrača...
  • Nogo
    1.3k
    Modrić zadnje dvije utakmice 0 minuta.
    Koji bi to šou bio da naši rade na njegovom dovođenju :blush:
  • wolfgang14
    1.1k
    znači nećemo saznat na kome radi "naša" uprava? Ovo kaj se spominjao neko iz španjolske
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.