• keppi
    127
    Pa toliko je imao u Osijeku u kojem je dijelom radio iz "ljubavi". On sigurno ima autoritet naspram igrača i tu bi sigurno uveo reda, ali vidite kako je prgav. Uz ovakvu neodlučnu upravu brzo bi došlo do varničenja i svađa.
  • Purger
    360
    Bjelica je jedini način da ove sezone izborimo titulu.

    Taj šamar bi stvorio domino efekt koji bi završio s podizanjem trofeja HNL-a na Maksimiru u svibnju
  • YasutoWakizaka
    100
    Ako ti smeta takav
    To sve govori o upravi, zato im i pašu pekari od trenera...
    Koja bi to sad realno BRUKA bila da dođe Bjelica i da posjedne petkovića i ademija na tribinu i klupu.
    Burazzzz gorilo bi, ali to je potrebno.
    Nitko nije veći do kluba.
  • Captain America
    13.9k
    Bjelica je all inclusive package. Nosi sa sobom cijeli stozer strucan za sva podrucjaemilperska

    Došlo je do razlaza s mnogim ljudima s kojima je bio tu. Samo Bule je s njim u Unionu uz novopridošlog Jumića. U Dinamu su tu bili Poms, Bule, Čavlina, Mayer, Reinholz i Osmanović.
  • Droljo
    5k

    To i mene muči. Od kad mu se raspao stožer nije ništa nigdje napravio.
  • Eduardo
    17.6k
    On si ovom epizodom sigurno nije podigao rejting, naprotiv, srozao ga je na minimum. Ne znam koliko pratiš nogometna zbivanja u Njemačkoj, ali tamo se ovakve stvari ne zaboravljaju. Mislim da je trener Fortune Meyer napravio nešto slično i nikada više nije dobio posao nigdje.marcio amoroso

    Bio je trener Duisburga tad. Tri mjeseca suspenzije i otkaz.

  • Petar86
    584
    Bjelici sigurno ne pomaze sto on ko bijelac izvlaci za usi crnca u do Boga liberalnoj Njemackoj
    Otkaz je u zraku, a da Sane spomene rasu u bilo kakvom kontekstu, dovidenja
  • Bosskovitz
    7.5k
    "GNK Dinamo ovim putem želi izraziti maksimalnu podršku treneru Sergeju Jakiroviću kao i njegovom stožeru. Klub stoji iza njih s punim povjerenjem i vjerom da će vratiti momčad na pobjedničke staze. Svjesni smo da situacija nije dobra. Vrijeme je da svi zajedno pokažemo da je Dinamo najjači kada je najteže!"

    Ovo je priopćenje od 6. listopada. Tri i pol mjeseca, 14 utakmica HNL-a, jedne pripreme i veći dio prijelaznog roka kasnije, ama baš ništa se nije promijenilo:
    • igru nemamo nikakvu i jednako izgledamo kao 11 igrača nasumično odabranih da igraju skupa
    • zaostatak za Hajdukom smo smanjili za jedan jedini bod i sad smo na tim tempom nedostižnih -7
    • upisujemo povijesno rekordne poraze od klubova iz donjeg dijela tablice
    • I dalje ne da nemamo sportskog direktora, nego to za Upravu očito više nije ni tema
    • Nismo čuli ni da su Predsjednik ili Izvršni odbor ikako reagirali prema Upravi koju su imenovali
    • Uprava i igrači su puni pudrške i razumijevanja za trenera neovisno o svemu
    • trener kuka kako mu je teško s objektivno najkvalitetnijom momčadi lige dok nema ni predodžbu o tome zašto igramo kako igramo, nego bulazni o nekim udrugama zbog kojih ne smije kažnjavati igrače

    Klub nam izgleda kao domaća produkcija humoristične serije.
  • Captain America
    13.9k
    To i mene muči. Od kad mu se raspao stožer nije ništa nigdje napravioDroljo

    Dobro, bio je u Turskoj bez Pomsa, a tamo bi pedalu brzo pobrao i Ancelotti. Jučer sam stavio statistiku, u Unionu je uzeo isti broj bodova u 4 utakmice kao njegov prethodnik u 13.

    Te priče o pomoćniku bez kojeg ne ide me podsjećaju na priče oko Kloppa i Buvača i kako mu ovaj slaže taktiku. Buvač je otišo ko zna gdje, a Klopp i dalje ima rezultate u Liverpoolu.
  • Facke
    2k
    Poslje Duisburga je Meier bio u Dresdenu, 5 godina u Fortuni iz Dusseldofa, Bielefeldu, Darmstadtu, Kaiserslauternu i Uerdingenu.
  • emilperska
    3.1k
    Najgora stvar sto nam se moze desit je pobjeda u subotu. S.J. ce ostat bar 7 dana dulje. Botovi na internetu ce eksplodirat, uprava ce mu pickasta kakva je dat pravo na jos jedan kiks te tipa u slucaju X s Goricom mozda i dalje ostane. Prvi korak da krenemo naprijed je noga u guzicu od Istre da dobijemo samo normalnog trenera, a onda dalje neka nam Bog pomogne. S ovim trenerom necemo ni drugi bit..
  • KaJJe
    64
    Nakon onih izjava o korporaciji i ponašanju dok je bio trener Osijeka ko bi mislio da ćemo zazivat Bjelicu. Prekjučer histerija o Brekalu, jučer Kek i danas Bjelica, a realnost Goričan i slični i Čabraja/Čačić. Kasa je prazna. Nije da se troši racionalno, nego nema ničeg. Trebamo i mi ove koji će za 1 euro igrat/trenirat.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Hoće se netko kladit da ćemo na ljeto dovest Šotičeka i Krivaka i zaključit rok uz “pratimo situaciju, pogotovo kad se zatvore u ostalim zemljama bit će prilike, ciljano smo se pojačavali..” :rofl: :rofl:
  • Herñan Crespo
    79
    Dobro moze se i napisat da je Trabzonspor treci trenutno i da su prodisali nakon otkaza Bijelice
  • Olmic
    2.7k
    Vrbancic na posdbu u Dubravz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.