• NitkoBitan
    12.2k
    Dinamo Zagreb, imperia nogometa u Hrvatskoj i šire, klub s budžetom kakav ostali mogu sanjat, u kritičnoj sezoni, kreće u lov na titulu s najgorim golmanom lige koji uz to ima 37 godina.Mlađi referent

    Kazu navijaci i struka da je to golman koji je zasluzio priliku :lol:

    Jebes takvu struku i navijace. S takvim kalibrom golmana se ne osvaja titula, jednostavno ne. Dovedite jbnog Cavlinu ili istrpite Nevistica jer ovo je cirkus. Zagorac u ovo malo utakmica vec ima 4-5 kiks golova.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Zbrojite jedan plus jedan. Vrli trener se okružio senatorima i dao im slobodu koju žele. Oni njemu zaštitu, a on njima minute i slobodu. Tako ja to vidim.
  • Juznjak
    3k

    Meni je još uvijek najnevjerojatniji ovaj jučerašnji događaj. Kako to izgleda kod njih? Dođe Perasica i kaže svim tim svojim govnima "slušajte plan, sad ćemo nazvat Brekala i reć mu da ne može doć jer moramo Jakiru dat otkaz, a onda ćemo na sastanku s Jakirom odlučiti da on ostaje"
  • emilperska
    3.1k

    Trener koji će trajati još 3 do 10 dana max. Onda ga ni Tajnica više ne bu štitila..
  • marcio amoroso
    32.4k

    Je, ali će onda biti kasno za promjene jer će vlak već proći.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ja sam jos prije 2 mjeseca napisao da Zagorac nije razina za Dinamo i osvajanje titule. Pojedinci su me ismijavali. Meni se sada ne smije nego mi se place. Nemrem vjerovat da su ljudi pisali da se ne treba dovest golman jer se treba dat prilika Zagorcu. Pa ruku u vatru dajem da ako Zagorac brani ostatak sezone da mi ne osvajamo titulu.

    Njegova nekvaliteta dolazi do izrazaja i u ovo malo prilika koje imaju protivnicke momcadi, kaj bi onda bilo da brani recimo u Loksi ili Rudesu.

    Loksa 6 udaraca u okvir, 3 gola. Prekrasno, podsjeca me na zlatna vremena Lovre Kalinica. Tovarima eto dosla napokon pamet u glavu da se trebaju rjesit "senatora".
  • emilperska
    3.1k

    Ovisno kako jogurt odigra.
    Ja se nadam sljedecem:
    1. Mi gubimo/igramo X s Istrom
    2. Rijeka dobiva jogurt
    3. Bjelica dobiva papire u Berlinu
    4. Bjelica je novi trener GNK DZ
  • marcio amoroso
    32.4k

    Znaš sam da su šanse za taj epilog vjerojatno manje od 0,001 posto.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Zbrojite jedan plus jedan. Vrli trener se okružio senatorima i dao im slobodu koju žele. Oni njemu zaštitu, a on njima minute i slobodu. Tako ja to vidim.marcio amoroso

    Pazi rakete.

    Ristovski, Theo, Mišić, Ademi, Petković, Baturina, Perković.

    Pa kad veli da traži rakete otkud mu u momčadi 7 najsporijih igrača lige. Ne velim da su loši jer naravno da nisu loši, ali kako majstoru prolazi da po medijima sere da traži rakete, a izvede momčad koja trči 15 sekundi na 100 metara.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Sam Čabraja je rekao da zna da su dosta brži od nas i da je tako pripremao utakmicu.
  • keppi
    127
    Ako sam dobro vidio i D.Zorić spominje Čačića... kao bila je ideja kada ga već plačaju da ga se možda angažira. Zna se kakvo on mišljenje ima o Brekalu. Možda je to bila ideja samo dijela uprave, ali vjerojatno dovoljna da se zaustave daljnji pregovori s Fiorentinom.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Sam Čabraja je rekao da zna da su dosta brži od nas i da je tako pripremao utakmicu.marcio amoroso

    Dovoljno govori o inteligenciji trenutnog trenera.
  • Georg Koch
    3.5k
    mislio je na rakete u psiholoskom stanju momcadi. Ti ne znas koliko su igraci koje si naveo mocni psiholoski.
    Toliko da nakon novog kiksa u nizu dodju pred Upravu i kazu : Oprostite nam, nece se ponoviti Loksa, he-he-he
  • keppi
    127
    Sumnjam da bi Bjelica više uopće došao kod nas. Bez obzira kako završi njegova epizoda u Berlinu on si je podigao rejting (i uz ovu mrlju) i biti će i nadalje zanimljiv ipak bogatijim klubovima od nas.
    Mislim da ga cjenovno više ne možemo pratiti.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Jakirove rakete i rukovanje istima
    8.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.