• Sbkbbb
    179
    Ako ovo uspiju razjebati onda stvarno ne znam vise sto bi rekao
  • Orc123
    5.2k
    sta kao na primjer?
  • Georg Koch
    3.7k
    dinamo hoce posudbu/posudbu s pravom otkupa. A zasto mi ne bi mogli iskesirati cca 2-2.5m za Brekala, dati postotak buduceg transfera...Sto se place tice negdje sam proletio da ima 1.6m godisnje u Fiorentini. Mislite da ne bi htio doci u nas za 900K/godisnje?
    A ako cemo se rjesiti samo Drmica, njegova placa prelazi tu cifru moje projekcije od 900K. Plus, otici ce vjerojatno Menalo, Ukrajinac...+ 2 igraca. Izrefas njegovu placu sa otpisom skarta kojeg placamo, jos si u plusu...
    Ovdje se sigurno moze napraviti vrhunski posao, vrhunski! Ako nista iz razloga sto se i on zeli vratiti + to mu je zadnja opcija za EP.
  • plavac173
    2.6k
    Koga bi ti htio dovesti
  • Mlađi referent
    10.8k
    Sad bar znamo zakaj se financijska slika nije spominjala na skupštini, jer smo kokuz.
  • Orc123
    5.2k
    pa napisao sam ti Brekalo + jos barem 2 prava igraca za prvih 11! Sta ti nije jasno....znamo koje su pozicije oznacene kao deficitarne. Trener ih je sam naveo, da ne ponavljam opet.....
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ni ne zaslužujemo titulu, jebalo ih 500k eura.
  • plavac173
    2.6k
    Imas na germanijaku clanak, uglavnom pregovara se sa Fiorentinom, sto je i normalnk, zato i postoje pregovori, nije transfer samo nazvat i reci da zelis igraca i da on zeli u Dinamo...
  • Jurki
    8.8k
    kak smo kokuzi a toliki transferi se napravili.
    Jednostavno ne kuzim taj narativ da nemamo za germe.
  • plavac173
    2.6k
    Ljudi polako, to su pregovori. Nikad neces ponuditi najvecu svotu koju mozes dati niti ce oni postaviti najmanju svotu za koju ga zele prodati/dati na posudbu. Prvo se preispituje teren
  • Sbkbbb
    179
    Pitanje je koliko bi fiorentina trazila za njega, ukoliko se radi o 3 max 4 mil, ne vidim problem da se to isplati odmah.
    Ugl ovi nasi uvijek nesto pregovaraju a znamo kako bi to moglo zavrsiti
  • Droljo
    5.1k
    Ovi naši pregovaraju i uvijek sjebu.
    Pa brekala se može još jednom transferirat van za godinu dvije ak je do para...
  • Noel
    4k
    Koje bi to ludilo bilo da propadne Brekalo i dovede se Xoxha.
  • eol12
    363
    Ja bih Brekala platio i puni iznos plaće za tih pola godine. Stvarno ne vidim bolje lijevo krilo koje možemo dovesti. Samo da to ne propadne!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.