• Captain America
    14k
    Dali smo slične novce za Špikića (i Čabraju dakako :smile: ) koje ćemo za Bukvića. Špikić je došao s 22, Bukvić ima 19. Špikić nikad nije odigrao ništa kontra nas. Bukvić je bio (dosta) dobar zadnju utakmicu. Ja ne znam jel se ijedno naše krilo osim Orše zadnjih 5 godina bilo u stanju onako sjurit i zabiti gol kao Bukvić kontra nas.
  • Nino Bule
    11.6k
    Bukvic ima 3 dobre utakmice, ajmo malo stat na loptu i bar pricekat polusezonu i to mora bit svaku među 3 najbolja igraca osijeka da bi pljunili 3 mil eura inace cekat ljeto
  • Jurki
    8.8k
    onako sjurit i zabiti gol kao Bukvić kontra nasCaptain America

    Treba gledati i tko mu je bil na kontra strani.. Baturina kojem bas defenziva i ne lezi.. te Ljube u situaciji di ti je kompletna obrana u kurcu i plus golman koji dobije gol u svoj cosak.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Da Bukvic nije nama dao gol na pampasu, to nebi bilo nijednog slova o njemu.
    Opet se kuouju igraci nakon 2 dobra poluvremena.
    Jadni bi bili (i bankrotirani) klubovi koje bi vi vodili takvim tranfer politikama.
    Nije zivot FM ;)
  • Infinity
    15.3k
    Stvar je u tome da si Leipzig moze priustiti i sjebati 20 i kusur milijuna.
    A mi ako fulamo s dva tri igraca tj takva “potencijala”smo u neprejebivom problemu. Leipzig ima nekog ko ce ga izvuci iz gabule a ko bu nas zvlekel iz dreka?
    Jurki

    Trazio si usporedbu, sad ju pravdas, ali OK.

    Mi smo u jednom prijelaznom roku dali lovu za Spikica, Cabraju i Stefulja, a iste sezone smo jos ulozili u Milica i Tolica. 4.6 milijuna eura i nismo propali. Zasto? Iste te godine smo doveli Nevistica, danas prvog golmana. Doveli smo Bulata, decka koji lagano postaje bitan igrac. Doveli smo Jakica na kojem smo zaradili novac. Doveli smo Ristovskog i posudili Misica, danas nositelje igre. Nismo propali, jer dolasci nose promasaje i pogotke.

    Najveca greska je ne povuci nikakav potez u straha od promasaja. Naravno da treba biti oprezan, al moramo nekad biti odlucni. Imali smo i sezonu u kojom nam je Atiemwen bio najskuplji igrac, a manje od njega placeni Majer, Orsic, Petkovic i Dilaver, sve redom bitniji igraci. Mogao se Atiemwen izbjeci, ali bi isto tako netko u straha pomislio da je puno dati milijun za Orsica ili Petkovica.

    Nema kluba koji ne vuce lose poteze. Zato ih treba povuci vise i stvoriti si dobru poziciju da nesto od toga bude i dobro. Neki talenti nece uspjeti, a bit ce placeni skupo, ali je na kraju bitno da ukupna racunica bude pozitivna. Ne mogu svi kao Olmo doci besplatno i biti dobri kao on.
  • Juznjak
    3k

    Ne znam je li znaš, ali raskid ugovora treba platit, i to skupo platit. Raskidali bi se ugovori stalno da je to tako jednostavno.
  • Captain America
    14k
    Da Bukvic nije nama dao gol na pampasu, to nebi bilo nijednog slova o njemu.jedan u nizu

    Novi si tu pa nisi mogo vidit da smo ga neki već označili kao potencijal koji treba pratiti krajem prošle sezone.

    Treba gledati i tko mu je bil na kontra strani..Jurki

    Stoji, al eto, imamo Špikića koji ni s takvom konkurencijom ne može ništa. U Bukvićevom scenariju bi bio u zaleđu.
  • marcio amoroso
    32.5k
    @doktorbob
    Još jednom napiši nemalo na bilo kojoj temi i bivši si.
  • doktorbob
    16
    Istina, ali isplati se.
  • Jurki
    8.8k
    mi moramo poceti vise love investirati u skolu (treneri, kamp, filijala) itd
    Skautska sluzba nam je u totalnom kurcu.
    Mora se posloziti klub da operativno funkcionira kak spada.
    Zadnjih godina je sve kockanje i to malo jace kockanje.
    Tak se ozbiljan nogometni klub ne moze voditi.
    I ne, nije problem promasiti s nekim igracem, vec je problem kaj je nasa sportska i transferna politika losa spram mladih igraca.
    Crnca i Šakotu si dao za kutiju cigareta..a s druge strane kupovali bi isto takve neprovjerene klince za puste milijune.
    Moramo prvo urediti klub da radi ko svaki ozbiljni nogometni klub.
  • Zagi
    5.2k
    Crnca i Šakotu si dao za kutiju cigareta..a s druge strane kupovali bi isto takve neprovjerene klince za puste milijune.Jurki

    Vidović je bolji od Šakote.
    Bukvić bolji od Crnca.

    Toj stari moj, jasno k'o dan i primjer dobre sportske politike.
  • doktorbob
    16
    Bukvic bi nam dobro dosao, ionako smo jako jako JAKO tanki na poziciji desnog krila. Bio bi kandidat za prvih 11 iste sekunde.

    Bukvic 60 minuta i Spikic za zadnjih pola sata je sasvim ok za HNL.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ma da...4 desna krila nam trebaju.
  • Jurki
    8.8k
    Bukvić bolji od Crnca.Zagi

    Bukvic ima 5 hnl nastupa, Crnac je vlekel raspali Belupo cijele prosle sezone i prodal se u Poljsku.. da Bukvic je bolji.
    I ne ja nisam rekel da su Crnac i Šakota za prvu ekipu, vec da su trebali ostati u Dinamovu sustavu.. dal kao rotacija ili na posudbu nekam.
    Edit: i koji kurac je s tim nogometom danas? Kaj bas moramo igrati s krilnim napadacima?
    Nemamo dovoljno kvalitetna krila.. ok.. mijenjaj nacin igre..
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jel ovaj Zvezdin stoper Nasser Djiga bio nasa zelja? Pricalo se o njemu kao o kapitalcu? Panjina samo takva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.