• Rizvo
    22
    Do idućeg derbija u petak da dođu 3 igrača i da ne ode nitko osim livija, ja zadovoljan...jer za njega imamo zamjenu a za ostale posebno petkovića ne...
  • Beowulf112
    301
    Ma nisu trebali dati livija ispod 10-tke ako mu je to klauzula...pogotovo fenerbarce...prodaju Ardu Gulera realu za 20+10 u bonusima...i sad se tu cjenkaju za milju dvije ispod klauzule...izvolite 10-tka..nije da nemate..dobivate za 10 standardnog prvotimca ponajbolje reprezentacije svijeta sa zadnja dva svjetska prvenstva
  • NitkoBitan
    12.2k
    Vec sam napisao i napisat cu opet.

    9 milijuna + bonusi ce vjerojatno ispast 10 milijuna pa na vise (Fener je mogao dat fiksnih 10 bez bonusa i nista nas se ne bi pitalo). S obzirom na to da Livakovic ima zelju za odlaskom, otkupnu klauzulu i ulazi u zadnju godinu ugovora dobro da smo i ovo izvukli.

    I trebamo se maknut od te patetike da je netko reprezentativac pa ga to cini vrijednijim igracem il kjz sto. Da je Livakovic sigurniji u sebe i da ima bolju igru nogom vec bi odavno bio u Ligama petice za dosta veci iznos.
  • Facke
    2k

    Liviju treba momcad i trenera koji nemu veruje i podrzava. V turske ga budu masakrirali nakon prve greskice i nesigurnost. I to bu njemu same naskodile.
  • Šteco
    530
    Nego, ne mogu skuziti zasto u ovom trenu Drmic nije ni zamjena Petku? Ako ga trener ne vidi kao rotaciju onda je ocito da ga se zeli rijesiti...Drmic je veliki duznik po meni s obzirom na placu ali ipak vise zasluzuje uc s klupe kao zamjena za Petka od Topica....Orc123

    Možda griješim, no mislim da sam dobro pohvatao tvoje postove. S jedne strane kažeš da je Drmić financijski uteg, dužnik, te da bi ga se trebalo "skinuti s pipe". S druge strane pak misliš da bi morao bez obzira na sve ulazit kao zamjena Petkoviću i bez obzira na ovo prvo navedeno. S treće strane želiš da razvijamo i mlade igrače u koje struka vjeruje. Što točno je najbolje za klub po tebi?
  • Orc123
    5.1k

    Tako je, preskup je da bi bio 2. Ili 3. Napadac. Normalno da je bolji od Topica sada i s obzirom na to mora igrat ispred njega u utakmicama koje imaju takav znacaj. Ne znam sta ti nije jasno? Dok je tu mora neki k... I igrat da bi otplatio barem dio sto ulazemo u njega. Kad nadje drugu sredinu onda cemo vidjeti koje su nam druge opcije. Topic je izgledao smijesno u subotu...
  • emilperska
    3.1k

    Mislim da je skartiranje Cajke fake Egzekutora poruka da trazi klub dalje, mislim da ce i Emreli bit ispred njega
  • Noel
    4k
    Drmić bi mogao natrag u Rijeku kao dio cijene za Frigana?
  • Nino Bule
    11.5k

    Ne, ima ogroman ugovor kojeg se nece odreci i zbog toga se ne moze ni eura dobit za njega, mi se trebamo nadat da ce se pojavit neki arapi/basel koji bi mu ponudili iste uvjete da se mozemo rjesit njegovog ugovora
  • Infinity
    15.2k
    U teoriji da, u praksi ne. Drmic ima placu 1.2 milijuna eura i nece je se odreci. Rijeka tesko da moze ponuditi i 20% od te cifre. Dolje je igrao jer ga je Norwich placao.

    Druga opcija je da im ga posudimo i tu placu uracunamo u cijenu, ali Rijeci vise znaci 1.2 milijuna u kesu nego imati Drmica jednu sezonu.
  • Zagi
    5.1k
    Ma kakva minutaža. Samo nam fali da se za vrijeme prijelaznog roka ozlijedi.
    Ja bi ga u neke terme poslao dok mu se traži transfer.
    Zapravo, sklizak pod. Bolje ne. Negdje u planine.
  • Šteco
    530
    Tako je, preskup je da bi bio 2. Ili 3. Napadac. Normalno da je bolji od Topica sada i s obzirom na to mora igrat ispred njega u utakmicama koje imaju takav znacaj. Ne znam sta ti nije jasno? Dok je tu mora neki k... I igrat da bi otplatio barem dio sto ulazemo u njega. Kad nadje drugu sredinu onda cemo vidjeti koje su nam druge opcije. Topic je izgledao smijesno u subotu...Orc123

    Namjerno si izostavimo treći dio o razvoju igrača u koje struka vjeruje ili slučajno?
  • Papastrumf
    9.8k
    Drmic ima placu 1.2 milijuna eura i nece je se odreciInfinity

    Drmic ima 1.5 milijuna €.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.