• xyz
    840


    Za Ademija sam se ispričao - prodan je par dana prije dolaska Šimića. Zadnju utakmicu je odigrao kasnije pa sam se zabunio. To je bi zadnji posao pandura i Čačića...
  • criticus
    1.3k
    ali što je to kad nama sportku politiku vodi pandur i Čačić ili sada bivši skaut Milanaxyz

    Zaboravio si bjegunca. Il nisi...
  • Noel
    4k
    Pandura i Čačić su proizvodi tvog "masterminda"
  • vjeko1701
    5.9k
    Onda ne stoji niti da je prodao ijednog nositelja ekipe ispod cijene...
  • Sajla
    3.5k
    Čovjek je osvojio svake godine naslov u Bundesligi kad je bio sportski dorektor, osvojio LP, ali što je to kad nama sportku politiku vodi pandur i Čačićxyz

    Pandur i Čačić su isto osvajali naslove svake godine :razz: Braco Salihamidzic kao dobar SD za Dinamo... Može li se to prebaciti u Shit of the day temu? :rofl:
  • Captain America
    14k
    takvi diletantixyz

    Rummenigge se vratio s razlogom u klub...

    Čovjek je osvojio svake godine naslov u Bundesligi kad je bio sportski dorektorxyz

    Zoki, vrati se! :sweat:

    Taj debil Brazzo je razjebao sve u Bayernu da su skoro ostali bez naslova zbog Borussije koja je financijski daleko od Bayerna.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nije pod njim Stuttgart ipao iz prve lige?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne nego ne mislim raspravljati s likom koji je pokazao da ne zna čitati i izvlači van postove van konteksta kako bi flameao temu...kaj je protivno pravilima
  • Facke
    2k


    Pod kim? Stuttgart ti je klub kaosa i to vec 15 godina. Moze tam biti trener i Mourinho kad se klub iznutra raspada i boriju se ljudi za poziciju predsednika itd.
  • vjeko1701
    5.9k
    Negdi mi zvoni da je on vodio njihovu sportsku politiku one sezona kad ih je Rijeka izbacila iz EL i kad su ispali iz prve lige.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Netko reče, mi nemamo zamjenu za Oršića, Ademija, Petka, Livija… vau. Fakat?

    To su ozbiljni igrači koji su reprezentativci i vrijede u prajmu ozbiljne pare za ozbiljne klubove. Dinamo takve igrače ne može kupit niti je ikad mogao, niti takvi igrači dolaze tu. Takve igrače Dinamo STVARA i otkriva.

    Da bi to napravio prvo ih mora dovest, prepoznat i stvorit uvjete da jedan Oršić ne bude zakovan za klupu jer ne može doć na onaj svoj prajm igre u xy sistemu igre kod xy trenera, da se Petka izdura i njegove mušice i karakteristike i ne traži ga se da trči pressing po 60 minuta.

    Ti igrači će morati van, kad tad. A ako neki i ostanu proći će svoj prajm kao što ga je prošao Aki i više to neće bit ta razina. I Morat će se po zamjene. Samo je stvar kako će se to odradit, hoće li svi otići odjednom ili će kapati kao što kapaju. Kakve će bit zamjene i hoće li im se poklopit masu faktora kao što se ovima poklopilo. Taj koji mijenja Oršića krilom koje je instant ta kvaliteta za lovu koju Dinamo može platit, Petka, Ademija, Livija Itd Itd… takav ne postoji. A i da postoji ne bi bio u Dinamu i bio bi plaćen sulud novac. Nogomet u stvarnom životu nije igrica.

    Ne postoji općenito u nogometu linearno dizanje kvalitete neke ekipe na ovoj razini. Zapravo nijednoj razini ako nisi nafilan petrodolarima neumorno. A i tu smo vidjeli da ima svega.
  • xyz
    840


    Mislim da ti zvoni jer im je sportski direktor bio Fredi Bobic.



    A gdje sam napisao da je prodao?
  • Noel
    4k

    Opet sam sebe pobijaš.. ne misliš raspravljat pa svejedno raspravljaš .. onda lažeš da izvlačim postove iz konteksta mogu ti dat link da cijeli članak.. aj nemoj više jer ovo je žalosno..
  • Eduardo
    17.6k
    Ok, hoćete se sami u vratiti u stanje civilizirane rasprave ili da se moderatura igra policije?

    Za pol sata sam nazad u kontroli. Budem li čitao nastavak ovih gluposti slijede sankcije za sve upletene.
  • Jurki
    8.8k
    Ovolko prolivene žuči i pljuvacine po ljudima zaduzenim za sportsku politiku nisam dozivel nikad.
    Imali smo i Kopice i Krznare i glavatog smrada a od svih njih njmanje kredita imaju ljudi koji su zadnji dosli.
    Isto jucer komorna atmosfera ko da nas je ova seljacka zadruga isprasila 4:0.
    Ok svi znamo kaj se treba dopelati.. nismo retardirani, ali ajmo potegnut jebenu crtu nakon prelaznog roka.
    Jebo vas pesimizam.
    Mi smo Dinamo a neki kurac tam koji se ljeci kompleksima.
    Evo ako bumo sjebali sve mogu mi admini spiciti trajni ban. Nije bed
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.