• vjeko1701
    5.9k
    Tu sam u krivu...al znam da su ga riječani na snetu spominjali...
  • Droljo
    5k
    Ljudi majkija ste razljutili. Jel do toga moralo doći?
  • vjeko1701
    5.9k
    Koji dio zaobiđi me nije jasan? Nauči čitati s razumjevanjem i onda možda možeš postati dio normalne rasprave...

    A ja opet ponavljam, ako se ovakvo postavljanje dopušta liku koji je tu tri dana...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ovako. Sljedeći post koji nema veze sa temom ban 3 dana!
    Sljedeće pljuvanje zone u smislu srozao se forum ban 7 dana!
    Sljedeće vrijeđanje forumaša ban 10 dana!
  • Klenx
    4.1k
    Dinamo je dosegnuo jednu vrhunsku razinu rezultata i uspjeha za klub svoje razine, i naši stvarno imaju dobar preduvjet za to održavati i nadograđivati.

    Realno je da neće nitko od ovih igrača vječno tu ostajati, međutim moje mišljenje je da se ne smijemo vratiti na razinu gdje su neki Feyenoordi, Fenerbahcei i Southamptoni prvokupci za naše glavne vedete.
    Te klubove smo nadrasli.

    Druga stvar koja me peče je kada vidim za koje cifre i godišnje plaće se povezuju naši igrači s nekim Fenerima.
    Zna se tko su nam kapitalci i tko je iznio sve uspjehe prethodnih godina, i iste uvijek treba platiti.
    Da sam ja SD, iskrcao bi Liviju i Petku za ugovor milju i 200 do milje i po eura godišnje, jer to Dinamo može i mora platiti ako hoće ostati na sadašnjoj razini, pogotovo kad se pročisti mamićev šljam od igrača koji cica lovu.

    Ako oni nakon takve ponude za par sto tisuća eura hoće ići u neki Fener ili Feyenoord, široko im polje.

    Držanjem neke niže ugovora ćemo imati i takve rezultate, napucavanje ako nas posere ulaz u LP, ili prolazna uloga u grupi EL sa 5-6 bodova.
  • Rizvo
    22
    Jednom sam vodio statistiku jedan ljetni prijelazni rok, i tada je više od 50 igrača bilo uključene u neke kombinacije s Dinamom...i jedno 20 oko izlaznih glasina...
    Rijetko smo dovodili igrače prije 3.pretkola LP...to su bili rijetki slučajevi i to bude 1 ili 2 po prijelaznom roku da se odradit transfer i na dođu na 1.dan priprema.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Sama ova tema je šizofrena jer se ljudi preko ovog prijelaznog roka prepucavaju zapravo oko promjena u klubu i ispucavaju neke svoje frustracije.

    Bez da znamo kakva je stvarno situacija i kako funkcionira u klubu realizacija transfera i koja je strategija. Van konteksta se komentira i ide se iz krajnosti u krajnost.

    Ovo je uprava koja je doslovno sastavljena zadnji dan, u nekoliko sati. Kad se kaže doslovno to baš znači doslovno. Ovo je tranzicijsko razdoblje koje traje puno duže nego što je trebalo i normalno je da stvari ne idu onako kao što bi trebale.

    Nema izbora nego da se stane na loptu malo, podrži se ekipa i da se vremena da se neki procesi privedu kraju.
  • Rizvo
    22
    Situacija je za mene zapravo dobra, jer mislim da će japanac bit top transfer i da nećemo više toliko gledat Špikića koji je mislim najveći promašivač šansi u novijoj povjesti dinama...

    Mislim i da mladi Alžirac će bit isto jako dobra kupovina...Bulat nema agresije i previše letargičan za moj ukus, ali nam i trrba jako puno agresije...što u ovom jučerašnjem sastavu nemamo, otkad nema Ademia izgubili smo na agresiji...

    Ovo je bolji put za transfere nego prije i to je sigurno...
    I ja se nadam lijevom beku, ali nadam se da će se i to riješit...
    Čak bi i probo sa Ljubičićem na lijevom krilu...

    I potrebana nam je zamjena za Petkovića...Topić to nije...
  • Droljo
    5k
    I potrebana nam je zamjena za Petkovića...Topić to nije...Rizvo

    Drmić, Emreli?
  • Orc123
    5.1k

    Nego, ne mogu skuziti zasto u ovom trenu Drmic nije ni zamjena Petku? Ako ga trener ne vidi kao rotaciju onda je ocito da ga se zeli rijesiti...Drmic je veliki duznik po meni s obzirom na placu ali ipak vise zasluzuje uc s klupe kao zamjena za Petka od Topica....
  • Facke
    2k


    Tad je Fredi Bobic vodil, nisu imali kinte u tom vremenu.
  • Lynx17
    2.6k
    "Dinamov Osvrtnik" je napisao da je nasa delegacija jos u Japanu. Sinoc su i Simic i Maric bili na utakmicu. Tko bi onda bio dio "nasa delegacija" ?
  • Nino Bule
    11.5k

    Ma procito negdje u sportskim kad je pisalo prije par dana pa prenosi ko insajdersku, ja ocekujem ovaj tjedan dva predstavljanja, tko je gdje i kada me ne zanima vise
  • Orc123
    5.1k
    Stavio kolega tu clanak iz 24h gdje se jucer Kaneko oprostio od svojih i rekao da ide u Dinamo. Sta tpcno bi onda nasa delegacija radila u Japanu. Pise gluposti ko i za Frigana kojeg je kupio vec jedno 5 puta. Procitao twett od onog Lorenza ili kako vec da su nasi tamo, a sto bi tamo radili kad su jucer bili na tekmi, a i transfer je dogovoren. Kaj ne zna Kaneko pogodit u Zagreb s avionom pa ga trebaju dopratit? Taj pise gluposti stalno ..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.