• Nogo
    1.3k

    Znaš da bi Osijek nabio cijenu. Sigurno da ga traži neki ne znam klub izvana je jedna cijena, a nama bar 30-50% više. Ako bi nam ga uopće i dali.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Mislim da je Miereza nemoguće dovesti, jer je Osijek zabrijao na neki inat i ne prodavanje ostatku hnla.
  • Nogo
    1.3k


    Znam da je tako.
    Po meni samo on i Frigan vrijede kao napadači iz naše lige za nas. Naravno po normalnim cijenama. Za sve ostale moramo gledati preko bare.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mierez ima neke kvaliete, ali ako mu je pritisak u Osijeku bio dovoljan da odigra smiješnu sezonu, kaj bi onda tek sa pritiskom u Dinamu?
  • blue heart 72
    1.4k
    Ja osobno ne bi doveo nikada Miereza. Istina je da je veliki borac, igra dobro glavom, ali tehnika mu je kriminalna. Svaki naš igrač je Ronaldinho za njega kaj se tehnike tiče. A ono kaj mi kod njega najviše smeta je da jako lako pada i to nebitno na kojem dijelu terena, svejedno da li je riječ o šesnaestercu ili je na sredini igrališta
  • Noel
    4k
    Mierez je padavičar. Idealan za Hajduk. Samo pada širi ruke radi pritisak na sudca. Svaki duel pada. Svaka njegova tekma isto.
  • Zagi
    5.2k
    Lako je vidjeti samo njegove dobre strane kad ne igra za nas.
    Prvi put kad bi mu se lopta od noge odbila kao od Šokote nekada, poslali bi ga natrag u Argentinu prvim brodom.
  • Beowulf112
    301
    Sta drmic je najplaceniji nas igrac?1,2 milijuna eura?jel to moguce da smo tolko mu dali a da to nije tada imao ni jeda orsic,petkovic,livakovic..bas smo pretjerali ako je to istina
  • Nogo
    1.3k

    Došao je besplatno nakon isteka posudbe u Rijeci i ugovora u Norwichu. Uvijet je bio da ne potpiše s Rijekom i zato umjesto odštete ovako veliki ugovor.
    On je po meni najveći dužnik mi u Dinamu iako bi volio da ga se riješimo.
  • Droljo
    5.1k
    tomo šokota, moj idol!
  • dd29
    241
    Dok vi spavate, takuro kaneko upravo igra (nadam se zadnji put) za consadole sapporo.
  • Neki tip
    19.4k
    I upravo je dobio žuti, vidi se da je nervozan, sigurno zbog puta u Zagreb i promjene životne sredine. :eyes:
  • Patak
    2.2k
    A kak igra inače?
  • xavier
    11.1k
    Vi koji pričate o Mierezu, kako točno zamišljate da bi to izgledalo kad bi ga Dinamo hipotetski doveo? Pretpostavljam da ne mislite da bi se trebali riješiti Petkovića, a isto je tako prilično sigurno da ćemo igrati s jednim napadačem te da Petko nije vezni (što si je jednu sezonu umislio da je). Mierez je isto taj "pravi" napadač. I kako onda? Doveli bi Miereza da sjedi na klupi ili bi Petka poslali na klupu?

    Imala smo cijelu prošlu sezonu skupog Drmića koji je sjedio na klupi iz istog razloga što on i Petković igraju istu poziciju. Taj Drmić je za sad i dalje tu, a vi bi doveli još jednog za istu poziciju? Rekao bih da je to upravo ono što Šimić želi izbjeći.

    Frigan je tu druga stvar s obzirom da on itekako može igrati desno krilo. No opet, naravno da to nije razlog da ga preplatimo.
  • Orc123
    5.2k
    Kaneko i danas pokazao zasto ga zelimo, tj. Nadam se zasto smo ga doveli....nadam se da ga u sljedecim danima vidimo u nasem dresu....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.