• Zagi
    5.2k
    Naravno, pitanje je bilo retoričko.
  • Smotanihaker
    593
    Danas ovdje svašta ima. Jeli to pao Sportnet forum pa se ima viška vremena.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni je sam zanimljivo da neki koji su ovdje protiv "preplaćivanja" HNL igrača sam nisu zadovoljni time da se ne žele ni "preplaćivat" strani igrači, kojima mi uostalom možda ni nismo prvi izbor. U svakom slučaju vrijeme prolazi, a pojačanja nema pa se sve više ide u smjeru novinarskih članaka i nagađanja/poluinformacija kakvih smo se navidjeli u zadnjih mjesec dana šta samo doprinosi histeriji.

    Djelomično novo vodstvo i novi ustroj kluba zaslužuju malo strpljenja, barem do kraja prijelaznog roka jer je trenutno jedina referentna točka prijašnje poslovanje, a očito se ne ide u tom smjeru. Sad, dal je taj novi smjer dobra odluka il ne još ne znamo, al unaprijed je malo bezveze sijat paniku. Dovoljan je zaključak da trebamo pojačanja na određenim pozicijama i par prinova. Sva ostala nagađanja o financijama, vođenju kluba i sl. su preuranjena.

    Stoji i da je komunikacija loša, al to je druga domena i nije vezana uz dovođenje i prodaju igrača.
  • Common Sense
    511
    Najvažnije je da se nitko na pripremama nije ozlijedio i da su svi zdravi. Boško se oporavio i time smo automatski jači za jednog klasnog igrača u obrani. Navijamo za transfer Gvardiola jer dio sredstava od toga će se usmjeriti na pojačanja.
  • Patak
    2.2k
    Vasilj se ozbiljno ozlijedio, od njega sam očekivao iskorak ove sezone.
  • NORTE
    9.3k
    Ja sam već napisao da mi nije jasno zašto toliki ovdje imaju potrebu biti "insajderi". Kako je netko napisao, što vam to donosi? Nekoliko lajkova na forumu? Stvarno isplativo...

    Uvijek sam gledao na to ovako, svakom tko ima "pouzdanu informaciju od nekog iz kluba" u startu ne vjerujem. No ajde, nek to napiše ako baš ima silnu želju iako se obično traži izvor, a "netko iz kluba" nije izvor.

    No kad se to ipak ne dogodi, onda je jasno da baš i nisi nikakav "insajder". No ljude to ne spriječi da izlaze opet s takvim informacijama...e to je već trolanje.

    Da uopće ne govorim o onima koji imaju "sigurnu informaciju da netko dolazi", da bi koji dan kasnije mrtvi hladni napisali da "ipak ne dolazi jer je došlo do preokreta". Kakve su to informacije? Nikakve naravno.
    xavier
    Možemo reći da si opisao i jednog prosječnog novinara koji piše o dinamu.

    Doslovno svaki klub i forum ima nekog insajdera i oni ga čine boljim, tako bi i na zoni trebali biti dobrodošli, a rekao bih i da jesu.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Dinamo (za sada) nije povukao odlučan potez i platio Šikiću i Mišku tražene cijene za Frigana, Stojkovića, Kačavendu.
    Kako to da od svih kluubova na svijetu NITI JEDAN nije skočio i rekao , evo 6m za Frigana je bagatela, 4 m za Stojkovića no brainer. Ako dinamo neće, evo nas Šika, damo i više ako treba.

    Jesu svi neodlučni, ne znaju jel bi piškili ili kakili?
    Zagi

    Ovo što ti opisuješ nije odlučnost nego ludost i glupost, mislim da nema osobe na ovom konkretnom forumu koja bi dala palac gore za posao gdje mi dajemo 5-6 milijuna eura za igrača sa jednom dobrom sezonom u klubu koji je jedva dohvatio mjesto u kvalama za KL iduće sezone.
    Trener je po dolasku rekao da kadar nije onakav kakav bi trebao biti, pred nama je ključan period sezone i trebalo se učiniti sve da se minimiziraju šanse sa neki fail, to 'sve' ne znači dovesti 7 igrača za 20 milijuna eura, nego doslovno popuniti dvije loše pozicije...dva mjeseca smo očijukali prvo sa Vipotnikom, pa sa Bakrarom, sad sa Satrijanom, a spoiler alert, napadač nije jedna od te dvije pozicije.
  • Captain America
    14k
    Doslovno svaki klub i forum ima nekog insajdera i oni ga čine boljim, tako bi i na zoni trebali biti dobrodošli, a rekao bih i da jesu.NORTE

    Treba napravit distinkciju između recimo Olmića i Noga koji sudjeluju i u ostalim raspravama (Nogo još prije na sportnetu) i novih accounta koji dođu tu, pišu samo na temi transfera i bacaju neke random "bombe" koje su ili izmislili jer im je jako dosadno u životu ili su vidli na Twitteru od trollova s 10 pratitelja.
  • Beowulf112
    301
    Ma nema nista od tog satriana..ko oce doc to se zakkjuci vec u dan,dva ili tri...ovdje neko rasteze tako da nista od toga
  • Ivanmtk
    678
    Šta je na kraju bilo sa silnim ponudama za Frigana i Kačavendu? Miško i Šiklić odbili?
  • Eduardo
    17.6k
    Što se tiče insajdera to je ovakva priča. Djelomično znaju, ali ne znaju cijelu istinu. To malo što znaju to nam kažu.

  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Pa ljudi nema tu puno.pametovanja, ako su šimić i marić kojega je on došle pao u klub došli na funkcije u jedan klub bez centa kao što se dinamo u zadnje vrijeme prikazuje. Pa onda mrš iz dinama ako nemogu u klub donijeti novce i pojačanja. To je išlo za te funkcije svugdje u svijetu. Pa svaki od forumaša ovdje bi mogao onda Tak vodit klub. Da prvo proda nešto pa onda dovoditi nekoga. Moje strpljenja je i povjerenje je nestalo za ova dva lika i mumiju takodje
    Prvi ispit je sljedeća subota a do tada i mi i oni molimo drugog boga da nitko ne ode
  • The Undertaker
    4.1k
    Vipotnik je, ako se ne varam, prodan za više nego je nama nuđen, barem po medijima.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ovdje ovo danas je apsolutna histerija, nedjelja je i vruče je, al ljudi daj stanite malo na loptu,ovdje su neki izgubili totalno strpljenje na 09.07. , čak i neki iskusniji forumaši.

    Cijenim vašu zabrinutost i želju za napretkom i pojačanjima, al i sami znate da se krupne ribe ne prodaju na prvu, kako iz našeg izloga tako i gdje mi čeprkamo bilo u HnL a jos vise vani.

    To sto naša liga pocinje bezobrazno prerano, i uz to kvalifikacije za LP koje smo mi odavno prerasli je naš dugogodisnji problem, a igrač koji bi nam eventualno trebao doci ne razmislja previse o tome.

    Kostur ekipe imamo, nama vise trebaju rotacijski igraci tj.širina kadra,osim lijevog beka gdje nam gori i tu bih najvise požurio,jer bi automatski dobili Ljubu tamo gdje je kvalitetniji.

    Kao sto je Grupa danas poručila prestanimo sa kuknjavom i krenimo od sebe,prvo sa kupnjom godišnje,pogotovo tko planira pohoditi sjevernu tribinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.