• Armagedon13
    958
    Samo lagano,da nebi i ovaj ...
  • Orc123
    5.1k

    Istina, ostaje za vidjet jel ce to zavrsiti ali eto po viđenom mislim da bi se odlicno uklopio u Biscanovu viziju i od Simica ocekujem da se to zavrsi jer on nikako ne moze biti skup igrac, a sumnjam da on nije zainteresiran da igra na najvecoj nogometnoj pozornici. Nije vise izuzetak da Japanci dolaze u europu jer ih ima sada tu jako puno i vecinom svi su iznimno zahvalni igraci.
  • Zagi
    5.2k
    Ugl, japanci pisu da ima nenormalnu staminu. 90min trci ko navijenLaugreano
    Imao danas oko 87. minute dva životinjska povratna sprinta.
  • Orc123
    5.1k

    I u sljedecoj akciji vec je jurio naprijed....to su japanci....kondicija i voljni moment nikad upitni....
  • Zagi
    5.2k
    Špikić i Menalo su brži na 60m i to brijem dosta ali po svemu ostalom ovaj je klasa iznad.
    Ionak nikad ništa od tih njihovih šprinteva.
  • Ivanmtk
    678
    Baš sam ugodno iznenađen..
  • Ludovic IX
    5.5k
    Treba u obzir uzet i marketinški potencijal. Od miure nije bilo japanca u dinamu.
  • Beowulf112
    301
    Sta nije bio u kombinaciji prije dvije godine neki japanac?Asano?pa nam je pobjegao u Bochum
  • LovroZG
    1.3k
    Po ovom šta pišete; trka, izdržljivost, volja, zgleda da se taj Japanac savršeno uklapa u Šimićevu viziju modernog Dinama.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Pričao je Mikić da je bilo dosta pokušaja, ali na kraju se nije završilo, čak i Mitoma je bio u igri, slali smo ponudu.
  • Orc123
    5.1k
    Ovaj je neka srednja klasa, nije toliko mlad da bi bio trazen od mocnijih klubova, nije reprezentativac, nije pre skup, a s druge strane je po ovome danas vidljivom jako kvalitetan.
    Win win posao.....sad ocekujem da se to zavrsi kroz par dana jer da on nije zainteresiran za dolazak ovdje ne bi ni ulazili u dogovaranje transfera.
  • maddaddam
    2.9k
    Ne znam da li smo gledali istu utakmicu?
    Ok je lik, ubacaji i izdrzljivost top, brzina ok, grize, ali ima dosta tehnickih manjkavosti.
    Ulaz u utakmicu bio mu je ocajan, ali se dizao kako je tekma odmicala.

    Na kraju krajeva radi se o nekom japanskom Belupu, run&gun nogometu, dosta ispadanja, losih odluka, katastrofalnih obrambenih reakcija, i bio bih dosta oprezan oko lika.
  • Nino Bule
    11.5k
    jer da on nije zainteresiran za dolazak ovdje ne bi ni ulazili u dogovaranje transferaOrc123

    Pa mi nemamo pojma jesmo li mi ili on zainteresirani, za sad smo u domeni medijske spekulacije
  • Orc123
    5.1k

    A gle za te novce ni ne mozes ocekivati kapitalca...tu se govori sigurno o odsteti od oko milju eura. Ocito da ne zelimo trositi previse a ovakav igrac uz Spikica bi pokeio jako dobro desno krilo, a moze i odlicno pokriti WB ako cemo mozda u europi u jacim tekmsma igrati s tri iza...kak sam i rekao to je neka srednja klasa igraca....
  • Orc123
    5.1k

    Istina, vidjet cemo sto ce se desavati narednih dana, bit ce prometno ovaj tjedan....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.