• Facke
    2.3k


    Ha nek ga proda u New York. V te dece lige se bu bas "razvil" ko igrac.
  • Nino Bule
    11.7k
    Nista od toga frigan ne zeli u ameriku, samo nek se koprcaju, s obzirom da je sportski rijeke rekao da imaju sluzbenu ponudu frigana pretpostavljam da je to ta jedina
  • Droljo
    5.5k
    A i on bi mogao malo pritisak vršiti na miška da ga pusti nama. Nije da bi to bio presedan u povijesti nogometa... Šifra čorluka
  • Zagi
    5.6k
    Upravo igra Rijeka, nema Frigana nigdje.
    PR verzija će sigurno biti produženi odmor ali mislim da je to na samom kraju.
    Očekujem predstavljanje za dan -dva.
  • OsamŠest
    2.6k

    Pričaš za Ameriku ili Dinamo?
  • Zagi
    5.6k
    Na žalost , nemam tu informaciju.
    Al ne vjerujem da će preko bare. Nije htio prije 6mj, neće ni sada.
  • Ivanmtk
    690
    Imam info da želi zbog privatnih razloga ostat u Hrvatskoj. :eyes:
  • Beowulf112
    301
    A ja nisam nesto presretan s tim Friganom..Petko u primeu je za njega Maradona
  • Krizy
    37.9k
    Pisalo se dosta da bi zbog toga i mogućnosti napredovanja u Dinamu rado ostao u Hrvatskoj.

    Logično s obzirom na to da Frigan tek treba doći u "prime" jer je jako mlad igrač. To ne znači da Frigan ne može biti dobra opcija za Dinamo.
  • Nogo
    1.4k
    Frigan radi obiteljske situacije i nas želi ostati tu. Ovo jedino mogu dečka "potjerati" protiv njegove volje tj. menađera. Pisao sam već o tome da Miško minira.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ne znam koji kurac s tim smecarom uopce poslujemo, salje mu se slobodne igrace kao da je korektan, njega su samo zanimale kombe sa zdravkom da se uzme 200k eura vise, svaki oblik normalnog odnosa na obostrano zadovoljstvo njemu smeta.

    Nadam se da je jankovic posljedni slobodni transfer tamo, od sad pa nadalje za iste pare (ili besplatno) nek idu u maribore,ljubljane i lechove, ne interesira me koliko zele u rijeku, rampa dolje.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Dva razlicita tipa igraca,nije za usporedbu uopce.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Koga boli briga nek igra mali Topic, a tu su još Drmic i Petko. Njega nek prodaje Misko di oce, dosta je bilo tog deranja šta je previše, previše je
  • Ivanmtk
    690
    U svemu ovom ljut sam samo na našu ekipu u klubu šta im je poslala Jankovića i još je htjela i malog Ćužu.. Njihovo je prihvatiti najbolju ponudu za svog igrača i to je legitimno. Ali što im mi šaljemo igrače koje možemo prodat za par sto tisuća za džaba.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ma ne mozemo prodat cuzu za par sto nicega, ali nek si nađe klub u poljskoj, mađarskoj, sloveniji po istim uvjetima jer u rijeku ga ne bi pustao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.