• db-izbjeglica
    13.1k
    db-izbjeglica
    nije realno uopće
    Brusa

    znam da nije...to je više retoričko pitanje :halo:

    još mi je jače što postoje ljudi koji tvrde da takav igrač ne bi bio pojačanje.
  • Brusa
    816
    naravno. Apsolutno se slažem. A rasprava dal bi bio pojačanje je suvišna uopće...
  • Dinaminjo
    557
    Ako uzmemo Cavlinu za 700k i tradamk njega i 1.8 m za Miereza, dosao bi nas 2.5, a Osijek bi dobio bar 3.5m vrijednosti..

    Hmm :sweat:
  • jedan u nizu
    6.4k
    Bas su poceli izmisljati sve i svasta spanjolski novinari.

    U zadnjih 48 sata se objavilo (insajderski) kako Luka odlazi, da gledamo zadnje utakmice i kako je prije koji tjedan narucio poklone za suigrace.
    Zatim se pisalo kako se nista ne zna i kako tek trebaju sjesti za stol Perez, Modric i Kroos.
    Zatim se pisalo da Modric odlazi i to bira izmedu arapa i amera.
    Zatim se pisalo da je gotovo, da Modric ostaje definitvno, da mu klub nudi ugovor i sve i da je stvar rijesena.
    Zatim se pisalo kako je Modriceva velika zelja da ostane, da ce pristati na grijanje klupe, manju placu i da zeli karijeru zavrsiti u Realu.
    Sada se pise da ga Real odbacuje i da mu nece ni ponuditi ugovor.

    Koliko god me zaintrigira svaki tekst, i koliko se nadam da cemo ga gledati na Maksimiru sljedece sezone, vise ne mogu citat te tekstove.
    Dok ne bude sluzbeno, dok ne vidim Luku kako poptisuje ugovor (bilo sa Realom, Dinamom, arapima) ja necu nista vjerovati nijednom novinskom natpisu.

    Da napisu da je Luka dosao na potpisivanje, da mu penkala nije radila i da sad po uredima traze drugu penkalu i da on i Perez cekaju sa ugovorom ispred sebe, necu vjerovati dok stvarno ne potpise.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Ovo bi bio jedan od najglupljih transfera koje bi ikad napravili.
  • Jurki
    9k
    Čavlinu treba otkupiti i ostaviti u Loksi ili poslati ga nekam u drugi klub na posudbu tak dugo dok je Nevistic u klubu tj prvi golman.
    Svaka ostala kombinacija je pucanj u noge.
  • E46
    160
    Ajde nađi gdje sam ja napisao stara? Izvrces rijeci.
  • E46
    160
    Hvala Bogu sto nije, to je macak u vreci a tko god hoce nek se smije meni, oni bi doveli pongracica sporog i tromog u Dinamo a igrali bi napadacki nogomet sa puno mogucnosti kontri i polukontri od protivnickih ekipa, nije to talijanska liga di se taj lecce svaku utakmicu brani konstantno, ovaj bi od malo brzeg napadaca ili krila ispadao kao ratkapa u takvom sustavu, plus da ne govorim da jos nisu osigurali opstanak u ligi tako da i nije bas neka sreca sto igra za maltene davljenike u italiji.
  • Danko
    651
    Dobro a što ćemo s red bullom, wolfsburgom i dortmundom?
    Kak je takva ratkapa uspio tamo skupit priličan broj utakmica?
  • E46
    160
    Dugo se zadrzao i odigrao stvarno puno utakmica. Daleko mu kuca bila od Dinama, prije bi doveo Benkovica i Lovrena nego njega.
  • Danko
    651

    Nemaš ti pojma.
  • E46
    160
    Zato si ti veliki strucnjak kojemu je Pongracic velika igracina a pogledao si mozda 2 utakmice njega u zivotu.
  • Danko
    651

    Kolko ti kužiš ovu igru dokazuje ovaj post koji si napisao o bruni petkoviću prije cca 2 mjeseca;

    "sve u svemu jedna velika KURČINA, prvenstvo osvojili nebumo s ovakvim pristupom i Petkovićem u prvih 11, on je jednostavno lijen igrac pogotovo od kad je onoj fufi napravio dijete, cudo jedno kolko zena moze razjebat covjeka"

    Laku noć.
  • E46
    160
    A i ti faco uzmes komentar u afektu utakmice kad nitko nije mislio da cemo bit prvi i kad je Petko realno igrao preko kurca al ocito si ti prorok Izaija pa si ti znao da ce biti kako je sada bilo pa sad likujes s tim komentarom, neka samo likuj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.