• Beowulf112
    301

    A nije ni dembele nista bolji.Platili su ga isto tako nesto 135 milijuna.Pa dvije sezone nije nista pokazao pa sad nesto malo igra ali ni blizu ne pokazuje onome sto je placen.Neznam jel im Griezmann bio posudba ili su i na njega bacili velike pare.Imaju vece promasaje od Reala.Real je fulao sa Hazardom 115 milja,Jovicem 60 i Mariano 25..ali u globalu ostalo su pogodili pa cak i Bale po kojem kenjaju
  • Infinity
    15.3k
    Neznam jel im Griezmann bio posudba ili su i na njega bacili velike pare.Beowulf112

    Kupili su ga za 120m
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Za razliku od ostalih, Dembele bar ima potencijal da postane igrač od 140m€
  • Jurki
    9.2k
    Nasi menađeri naucili "postenjake" sa zapada kaj je to rikverc. Jos jedan hrvatski izvozni patent..
    Dobro kaj nismo isli u posel s tim Fayeom pa taman ovaj bude bolji od Daviesa.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Onaj Hugo Vetlesen iz Bodø Glimt ode u club Brügge za iznos između 6-8 mil eura. Jbg, dobar igrač, znam da ga je netko spominjao ovdje u kontekstu zamjene za Akija, mislilo se da može se dopeljat za nekih 3,4 milje. Jbg ipak je ovo nama preskupo
  • Droljo
    5.5k
    Pa normalno da je preskupo kad se kapetana pustilo za nula. Da se uzelo na njemu 3-4 mil imali bi za huga...
  • Nino Bule
    11.7k
    Da se radilo probleme kapetanu ja bi prvi srao po klubu, a i da je otisao za 3 milje tesko da bi mi placali odstetu od 8 milj
  • xyz
    840


    Ovi iz Club Brugge kao da prate naš forum - prvo Igor Thiago, a sada Vetlesen.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    ma nema šanse da platimo a niti trebamo te iznose, čisto onako barem ja gledam na taj club bruge u ranku sa nama, klub koji bi rado imao u grupi i borio se sa njima za prolaz. Onda vidim ove transfere koji oni rade. I kažem realno, mi se tu prepiremo oko petkove plaće. Ma dati mu i milju i pol samo ga zadržati jer mi takve igrače nemozemo dovesti
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    haha ma da, I nisu jedini vjerujem. Još da je majo vlak tu di bi nam bio kraj
  • Armagedon13
    958
    Zanimljiv tekst u Jutarnjem(novine) o transfer politici ,navodno za sve imamo opciju B.Najveće želje Frigana i Kačavenda,ali i za njih se ima rezervno riješenje.
    Igrači iz Francuske Liga1.Šimić preferira to tržište
  • Orc123
    5.5k
    Inace toga Igora Thiaga je Ludogorec prije 2 god doveo za 1.3 mil eura sad odlazi za 7mil eura....realnp da je kod nas isao bi za 11-12....znaci da se moze nac dobar igrac za male pare samo treba si dat truda jer ako moze Ludogorec onda definitivno mozemo i mi...em samo puno veci klub, mozemo vise platiti, nesto bolja liga, redovito radimo velike transfere i redoviti smo clan europskih natjecanja.....tako da moze se....
  • Orc123
    5.5k
    Inace ja bi rađe stojkovica od Kacavende. Bio bi jeftiniji jer ulazi u zadnju god ugovora....
  • xyz
    840


    Neka Dario sa Stojkovićem dogovori da dođe iduće ljeto besplatno...
  • Orc123
    5.5k

    Moze link clanka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.