• deda
    32.8k
    Ljudi moji nema tog čovjeka na kugli zemaljskoj koji bi u koži Dinamovog SD dao 3-4 milje za igrača iz druge HR lige. To da li je mogao biti tu džabe prije 6 mj. i tko je rekao ne čekamo da Bara kaže u idućem intervjuu.
  • Beowulf112
    332
    5 milja eura + bonusi...strasno...to mora biti ili bas jeben igrac ili su svi poludjeli..pa real je dao za Varanea 10 milja eura ali je igrao u prvoj ekipi lensa koji je igrao prvu ligu
  • OsamŠest
    3.5k
    A možda Faye jednostavno nije htio u Dinamo :smile:
  • Infinity
    16.5k
    Covjek bi pomislio da Barca nije u k* zbog svojih odluka. Pada mi na pamet jos jedan igrac za kojeg su dali pet milijuna. Gdje je danas?

    Ovaj moze biti Ronaldo, mi nista nismo propustili, jer mi ne mozemo sebi dozvoliti da dovodimo igraca iz Kustosije za te novce. Jednostavno je preveliki rizik. Kompletan nogomet je kocka, ali se moras kockati pametno i u skladu sa svojim mogucnostima. Dati 10% proracuna Kustosiji? To je za zatvora.
  • Nolifer
    8.2k
    Mudro od Šimića & co kaj se nisu petljali u ovaj transfer. :clap: Zašto? Pa vjerujem da će ga Barca posudit nekom xx klubu da se dokaže, miriši na slučaj Halilović... Vrijeme će pokazati jesam li u pravu\krivu...
  • Zambatine škude
    2.7k
    Meni je to dokaz da mi scoutske službe nismo imali i da je vlak pijanica i kraj priče. Jer sama priča da je barca za njega zainteresirana, da su vidjeli u njemu nešto mene brine više od svegaKujtim Shalla

    Jel ti stvarno misliš da je Barcelona skautirala igrača iz drugoligaškog HNL davljenika i platila ga pet milijuna eura jer on toliko vrijedi?

    Kako ono, htio ga je Marseille, ali je odlučio doći u Kustu... Barcelona žica igrače da si umanje plaću a onda pljune pet milki za beka iz valjda 62. europske lige po kvaliteti.

    Puna podrška upravi u svakom potezu kojim Andy Bara zaobilazi Dinamo u širokom luku.
  • 3 kornera
    26
    Zanima me koliko bi nama digli cijenu da isprate trend HNL klubova. Uostalom ako vec dajemo 5mil + bonusi onda je bolje da je taj igrac 99% pojacanje, a ne netko tko ce mozda postati igrac. U Barci ce biti samo broj (Halilovic i ekipa) jer je po meni ispravnije proci Dinamo,klub lige petice pa na velika vrata ali mu zelim svu srecu
  • Captain America
    17.8k
    Jedino što očekujem od Darija&co. je da se ovakav tip igrača ubuduće ulovi dovoljno rano dok ga se može dovest za sitne novce. Puna podrška upravi što nismo ulazili u ovaj transfer jer nisam siguran da si prethodna garnitura ne bi odradila neki rikverc s Barom i prodala priču Olivariju da su doveli novog Gvardiola.
  • Armagedon13
    959
    Bara radi svoj posao ima tu svega.Sjetite se Tueta eno ga u 4.talijanskoj ligi.
    Mene više zanima što će se događati ovaj tjedan, pripreme su blizu
  • San Lorenzo
    16k
    Meni je iskreno žao što nismo uhvatili Fayea...ali ako je cijena stvarno 5 milijuna, onda je to daleko iznad onoga što možemo i smijemo dati za igrača drugoligaškog kluba.
  • Draž
    1.3k
    Ja sam uvjeren da je i tih navodnih pet milja ugovoreno kroz neke bonuse ili uvjetne obročne isplate.
    Barca je u teškom financijskom qrcu da bi kupovala takve igrače za takve iznose pored svoje akademije (koliko god bila u padu).
    Gledao sam jednom tog lika uživo, jedna utakmica doduše, ali nije ničim pokazao da bi bio za Dinamo.
  • Nino Bule
    13.9k
    "Iako su ga mnogi smatrali novim Dinamovim projektom, on će, poput Crnca, biti i formalno slavenaš na duže staze, a vrlo vjerojatno s Dinamom je dogovoren i određeni postotak od sljedeće prodaje."

    Nije mi ovo drago
  • Eduardo
    20.4k
    Covjek bi pomislio da Barca nije u k* zbog svojih odluka. Pada mi na pamet jos jedan igrac za kojeg su dali pet milijuna. Gdje je danas?Infinity

    Barca je sinonim za lošu transfer politiku. U odnosu na uloženo dobiveno ovo je za zatvor, a ovi na listi su samo brzinski probrani.

    • Philippe Coutinho > 135M€
    • Miralem Pjanić > 60M€
    • Ferran Torres > 55M€
    • Malcom > 41M€
    • Paulinho > 40M€
    • André Gomes > 37M€
    • Arthur Melo > 31M€
    • Trincão > 31M€
    • Dmytro Chygrynskyi > 25M€
  • xavier
    12.1k


    Upravo to. Barca je godinama živjela od sjajne jezgre momčadi koja je stigla iz La Masie, a desetke milijuna je trošila na "pojačanja" koja su onda sjedila na klubi. To ih je na kraju i dovelo tu gdje jesu odnosno gdje su bili prije godinu dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions