• Ludovic IX
    5.5k
    nisam mu mjerio brzinu ali sa loptom u nogama, teško da ima brži i spretniji stoper u dinamu. on je limitiran ali često igra na tom gornjem limitu i zato je on meni ok za dinamo
  • Droljo
    5.1k
    Ok stoper. Šteta da nemre povezat 3 tekme bez ozljede
  • Ludovic IX
    5.5k
    kad je ove sezone bio ozlijeđen? igrao sve tekme LP osim bode glimta, a i tad je bio na klupi
  • Ludovic IX
    5.5k
    po TM, mauro vrijedi 2,5 a mi ga dobili za 2.. kad smo nekog dobili u HNL-u ispod cijene na TM-u?

    nije TM mjerilo ali je pokazatelj
  • Nino Bule
    11.5k
    O kakvim ozljedama i povezivanju 3 tekme pricamo, peric od ozljede boska igra svaku utakmicu, usao u momcad kola lige prvaka, po sofi statisticki u top10 stopera grupne faze lp, sere se samo da bi se sralo po njemu a covjek je odradio bomba sezonu.
  • Droljo
    5.1k

    Za perića velim općenito u karijeri ne nužno ove sezone...
  • Ludovic IX
    5.5k
    po tome, janica i ivica više nisu morali nikad ni na skije stati nakon svih silnih ozljeda. Perić je tu i trenutno naš drugi stoper po kvaliteti. Boško se tek treba pokazati da bi mu uzeo mjesto
  • Mlađi referent
    10.7k
    kad smo nekog dobili u HNL-u ispod cijene na TM-u?Ludovic IX

    Baš mi je ovo bilo intrigantno pitanje, odma sam isao provjerit

    20/21 sezona : Bulat došao za 2.7mil, a vrijedio 3mil u tom trenu.

    Špikić došao za 1.2mil, a vrijedio 1.8mil ( mada se kod njega priča o onim prebacivanjima s Čabrajom radi Hajduka)

    Tolić vrijedio 1.5mil, a došao za 500k
  • Ali
    1.9k


    Cacke je ostao u nogometu iz '67, tada naime nije bilo nikako zamjena , ajde jedva je prihvatio da moze tri promijeniti. Zato covjek ne voli kupovati , racuna dosta mi je 15max, nemrem ja u ovim godinama zapamtit 20 imena, a nema smisla da na treningu vicem "mali"... :wink:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Te zamjene se previše potenciraju. Zašto bi morao raditi svih 5 zamjena? Zašto bi morao obavezno mijenjati npr. do 60. minute. Situacija na terenu diktira zamjene. Nije tu Čačke nikakva iznimka.
  • blackbully
    4.4k
    Registriran je u CometuOlmic

    Mali off topic. Da li je moguće napraviti račun na Cometu? Na ulazu na početnoj stranici mi izbacuje samo podatke za prijavu, nigdje za regestraciju.
  • Krizy
    36.4k
    Mislim da to imaju samo zaposleni u klubovima i oni s kojima podijele svoje podatke.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ne volim se živcirati zbog stvari koje ne mogu promijeniti ali baš me zivcira što slova o perkoviću nema iz kluba.

    priznam, jedino ako su se kolektivno opili nakon potpisa pa pr služba još nije ni došla u kontakt sa uključenima
  • Efes Pilsen
    6.9k
    U najmanju ruku cudno.. Valjda je monter na godisnji otisao jer je mislio da nece imat vise posla.
  • Armagedon13
    958
    Dugo se spavalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.