• Bosskovitz
    7.3k


    Hvala ti, ja to ponavljam kao papagaj. Macron radi fenomenalan posao za sve, kad jednom Hajduku ili Željezničaru naprave odličan dres zamislite koliko bi se trudili oko nas, mi bi im bili u samom vrhu klubova, vjerojatno iza Lazija ali u grupi par klubova odmah iza njega.
  • marcio amoroso
    32k

    Nećemo to još dugo dočekati jer ovaj ugovor sa adidasom traje valjda još 3 godine.
  • marcio amoroso
    32k

    To je prvi dres Jura, samo izgleda drugačije zbog osvjetljenja
  • xavier
    11.1k
    A što je sa ovim dresom na lutki kaj je bil?bbbjura

    Pa to je ovaj plavi samo kad je reflektor uperen u njega, izgleda sasvim drugačije.
  • xavier
    11.1k
    Ovaj odnos brojeva i slova mi je jako loš. Brojevi preveliki, slova premala.marcio amoroso

    A ni font mi se ne sviđa.
  • Nolifer
    6.5k


    A tako, ok. Hvala na objašnjenju

    Ali iskreno očekivao sam nešto više od Adidasa, ali šta je tu je
  • zgšd
    156
    Jednostavan, tradicionalan plavi dres je ocito nemoguca misija...
    Gostujuci da je bijelo-sive boje bio bi top
    Predstavljenje dresova ne treba ni komentirat, al dobro, nisam ni ocekivao vise od ovoga
  • Armagedon13
    958
    fileyr4ewa8bm1gy03zg.jpg
    yr4ewa8bm1gy03zg.jpg
    s/gz/yr4ewa8bm1gy03zg.jpg[/img
    Dobar je,dobar
  • ZGBhoy
    1.7k
    stari onda ja moram omršavjet bar 30 kila jel Macron nije bas za Debele kad su svi Talijani mali i sitni i jedu samo tijesto i Vrapce
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ja fakat ne vidim što je tu toliko napeto imati "poseban dres", što god to značilo.

    Nije sponzor samo izgled dresa, nego i kompletan asortiman koji dobiješ, od čarapa, trening majica, tenisica za trčanje, lopti, trenirki, jakni, šuškavaca, rukavica i slično.

    Bitnija je kvaliteta i opskrbljenost svih proizvoda od nekog nebitnog natpisića na dresu.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja fakat ne vidim što je tu toliko napeto imati "poseban dres", što god to značilo.db-izbjeglica

    Mislim da griješiš… Ides li kod zubara kojemu fali 5 zubi ( uzmi bilo koje zanimanje, isto je)…. jednostavno taj dres je nešto sto prvo vidiš… Ako ti je prvi dojam wow, postoji velika vjerojatnost da ćeš ići tražiti i nešto drugo… Ako ti se nešto ne svidi, mala je sansa da ćeš ići dalje kopati
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ja uopće ne govorim o kupovanje dresova, već o cjelokupnoj logistici koja se tiče funkcioniranja nogometnog kluba.

    Imati adidas je jednostavno puno kompletnija priča.
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da griješiš… Ides li kod zubara kojemu fali 5 zubi ( uzmi bilo koje zanimanje, isto je)Bosna86

    Pa ti kao da nisi iz Bosne i ne znas da je u majstora najgora kuca :lol:
  • miro
    3.1k
    Nisu mi lijepi dresovi, ove ne kupujem. Doduše, bilo je i ružnijih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.