• Kwedi
    3.8k
    prvi dres u pravilu nema neke varijacije i pogreške svih ovih godina, standardno dobri neovisno od koga su.

    drugi dres nek je bijeli, dosta mi je ovih ACAB (all colors are beautiful) kombinacija :cool:

    europski dres ukinut.

    treći dres bi stavio na odabir navijača - ponudio 3-5 varijanti od proizvođača pa nek ljudi biraju.
  • xavier
    11.1k
    prvi dres u pravilu nema neke varijacije i pogreške svih ovih godina, standardno dobri neovisno od koga su.

    drugi dres nek je bijeli, dosta mi je ovih ACAB (all colors are beautiful) kombinacija :cool:

    europski dres ukinut.

    treći dres bi stavio na odabir navijača - ponudio 3-5 varijanti od proizvođača pa nek ljudi biraju.
    Kwedi

    Problem prvog dresa nije dizajn nego činjenica da ga ne koristimo u Europi. Kako kažeš, izgled je više manje ok. Ukusi se ionako razlikuju. Znam da je ovogodišnji većini vrh. Meni je ok, ali nije ništa posebno.

    Za drugi se apsolutno slažem. Bijeli. Zanimljivo je da već tako dugo nemamo drugi bijeli da ovi mlađi na ideju o drugom bijelom dresu pišu da "zašto bi Dinamo sad odjednom prelazio na tu kombinaciju" :cool:

    Kako kažeš, treći može biti nešto drugačije, posebno, što se koristi tu i tamo.
  • deda
    28.1k
    Zanimljivo mi tu već mjesecima razglabamo o toj nebulozi neigranja u prvom dresu na ozbiljnim euro utakmicama, a evidentno je jedini razlog marketing tj. prodaja dresova.
  • xavier
    11.1k
    Zanimljivo mi tu već mjesecima razglabamo o toj nebulozi neigranja u prvom dresu na ozbiljnim euro utakmicama, a evidentno je jedini razlog marketing tj. prodaja dresova.deda

    Moram priznati da ne razumijem što želiš reći.

    Misliš da je netko kupio više dresova zbog toga što europske utakmice igramo u drugačijem dresu nego domaće?
  • Infinity
    15.3k
    Zadnji bijeli dres je bio Umbro? Meni taj Umbro nije nesto sjedao, imao sam dres, nosao ga samo zato jer je Dinamo, al nije me se dojmio. Doduse, bio sam klinjo, mozda bi promjenio misljenje da ga sad uzmem u ruke, tad mi je izgledao kao zesca pijaca, iako znam da nije bio.

    Al Umbro danas dobro radi, puno bolje nego prije. Drze Schalke, Werder, Nurberg, PSV, pa i neke klubove 'preko bare' i nekoliko reprezentacija. Prije su se tesko micali od engleske reprezentacije, sad imaju i par premijerligasa, a njihov bijeli dres West Hama meni je top, mozda i najljepsi dres ove sezone. Jednostavan, a savrsen.

    Svima je postalo jasno kakva je lova u nogometu i kakav je to marketing. Zato mislim da je bolje raditi s nekim manjim, s nekim tko ce se truditi, dokazivati, a ne da radimo s Adidasom i da u shopu imas npr. jednu njihovu polo majicu koja osim grba nema nikakav detalj koji bi rekao da je to Dinamo.

    Za treci dres mislim da treba svake godine bit druge boje, to da bude bas igra marketinga, a prva dva nek odrade kako Bog zapovjeda. Inace, rado bih vidio neku retro verziju, malo tamniji dres i umjesto grba malo d. Atalanta je prvu utakmicu protiv nas igrala bez grba, sa svojom bozicom na dresu.
  • nkdz
    829
    apsolutno se slažem s drugom kombinacijom da bude bijela i da se ukine europski dres i da umjesto njega igramo eu tekme u plavom.
    A treci dres bi navijaci trebali birati i on služi za neke revijalne tekme i u slucaju da ne smijemo u prva dva igrati.
    S tim da mi je sadašnji plavi dres najljepši koji smo imali u zadnjih desetak godina
  • nkdz
    829
    Al Umbro danas dobro radi, puno bolje nego prije. Drze Schalke, Werder, Nurberg, PSV, pa i neke klubove 'preko bare' i nekoliko reprezentacija. Prije su se tesko micali od engleske reprezentacije, sad imaju i par premijerligasa, a njihov bijeli dres West Hama meni je top, mozda i najljepsi dres ove sezone. Jednostavan, a savrsen.Infinity

    od West Hama je odlican dres, a ni ostali koje rade nisu nimalo lošiji, osobno bi volio Umbro opet

    Inace, rado bih vidio neku retro verziju, malo tamniji dres i umjesto grba malo dInfinity

    to bi definitivno volio i vjerujem da bi prodaja isla super
  • Kwedi
    3.8k
    ja bih volio vidjeti kombinaciju dresa ko lotto '97 ili umbro '99.

    najdraži meni.
  • Eduardo
    17.6k
    Evo, pita čovjek u komentarima na YouTubeu ispod videa o dresovima;

    Why Dinamo all matches in europe play with "black jersey"? Its about any story? Or something like that.
  • Kwedi
    3.8k
    j14tbcjl7d74e5f7.jpg

    Fantastično
  • xavier
    11.1k


    Kako se ukusi razlikuju. Komentirao sam i na Snetu...prvi mi je lijep, ali zato što volim kombinaciju tamnoplave i žute. Da je isti takav recimo crveno bijeli, stvarno ništa posebno.

    A drugi mi je grozan. Ako nešto ne volim na dresovima, onda su to ukrasi koji izgledaju kao pozadina Powerpoint prezentacije.
  • Eduardo
    17.6k
    slažem se. I meni se prvi svidja, a drugi ne, upravo zbog tih 'ukrasa'...
  • FLYZG
    27
    ...da se nadovežem samo na izgled gostujućeg dresa koji po meni mora biti isključivo bijeli,ali najžalosnije u cijeloj priči je to što možda pet ljudi u klubu(marketingu)odlučuje o boji dresa i ispada da je njih petero "pametnije" od nas recimo petsto koji misli drugačije i oni će uvijek gurati neke narančasto,smeđo,žute kombinacije ne mareći niti malo na navijače i onda imamo recimo "žuti" Dinamo koji ove sezone ulazi u Ligu prvaka,"crni" Dinamo koji nakon 49 godina prezimljava u Europi itd...
  • NORTE
    9.3k
    Dres Dinama 1974. Bijele štucne.
    98yoflf2q0lrznxv.jpg
  • Nolifer
    6.7k
    Kaj se dresova tiče, bilo bi dobro da bude bez Lane grupe, da treći Europski dres ima normalni grb, a ne neki pretočeni i da ako baš moraju igrat Europu u trećem, da ima što više plave boje.

    Adidas me jako razočarao, očekivao sam bar neku dobru distribuciju stvari, tipa kapa, trenirki, šuškavci, ali kad oni plasiraju robu sa 2 zvijezdice, zaobilazim u širokom luku. Imam te sreće da sam uspio i ovogodišnji dres nabavit bez sponzora.

    Kaj se tiče neke kreacije, volio bih da bude u nekom retro izdanju, kao što je bio Dinamo 2000' odmah nakon Croatije, sa šahovnicom na kragni i crven bijel plav crtama, makar teško da će se to ostvarit...

    Nadam se koji god novi sponzor glavni bude, da nam neće štrcat stvari na kapaljku, nego ćemo moći uzeti kako Bog zapovijeda, jer ovo je kriminalno sve kaj rade sa robom...

    Tako da eto, samo da nebude u nekom roza izdanju ili ljubičastom, ostalo prolazi....

    I dres bi se trebao što više približit navijačima, da se spomene recimo iza na vratu iznad imena BBB sa HR zastavom, to bi bila dobra ideja, al dok god bude ovakva situacija, teško da ćemo vidjet zastavu, trobojnicu i sve ostalo kaj nam je u mašti....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.