• deda
    27.4k
    Vrijeme je prekrasno i više nego idealno za igru.

    Prodano je do sada 750 ulaznica.

    Red je i da se deda krene.
  • Neki tip
    19k
    Pomalo kopni moje zanimanje za broj prodanih ulaznica, odaziv godišnjaka, ukupan broj gledatelja.

    Tekma se približava i veselim se istoj taman ja i sin sami na zapadu sjedili. :lol:

    Toplo, zadnja tekma, igra Dinamo, a i protivnik atraktivniji od ligaškog prosjeka. Jedva čekam!
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Dinamo: Livaković (C); Stojanović, Dilaver, Perić, Šitum; Moro; Kadzior, Olmo, Gojak, Oršić; Petković.

    Gojak, Šitum i Dilaver? :brow: Jel nije reko da danas ide najjača momčad?

    Rijeka: Prskalo; Rapopović, Župarić (C), Escoval, Smolčić; Capan, Pavičić; Tomečak, Andrijašević, Acosty; Čolak.
  • Neki tip
    19k
    Ok, rekao sam da me nije briga, ali ovo je ipak pomalo šokantno prazan stadion.. :sad:

    Ali vec u 10. min sam prebolio i uzivam. :grin:
  • Krizy
    35.1k
    3 968 gledatelja kažu na Areni
  • Infinity
    15.2k
    Bravo! Pokazalo se svima da ono na Rujevici nije bilo nimalo slucajno. Sad idemo na zasluzeni odmor i ocekujem ovakvo samaranje svih protivnika na proljece i duplu krunu.

    Atmosfera sjajna, pohvale navijacima.
  • Dudu
    2.6k
    Jadna Rijeka, samo na njima nabijamo gol razliku :lol:

    Bravo dečki, jako dobra partija, a nisu ni išli 100%.
  • Neki tip
    19k
    Pun shop poslije tekme! Ok, tih 15 kvadrata nije teško ispuniti. :chin: Otišao si kupit duksu (navy blue, predobra!), kad ono nemaš gdje stati.. idu kuglice, kalendari, šalovi, a ni majice i dresove nisam jedini gledao. Baš mi bilo drago vidjeti..

    Tekma baš po mjeri. Lijepa pobjeda, solidna igra, odlično navijanje na sjeveru, pravo pivo i sve u svemu dobar način za provesti srijedu predvečer. :)
  • KlasicZg
    515
    Ulaz na sjever kritican... oni interventni znaju bacit bolju drkicu od cura...a kad sam dosel gore nisam mogel nit pisat u wcu da me dva strumfa ne gledaju jel ga vadim na pravi nacin ili ne
  • Crusades1986
    9.5k
    Represija se opet pojacava, jedan vod štrumfova cijelu tekmu na sjeveru gore i nadgleda sve dole, navodno su decki zbog gensa padali... Ovo nam mora bit pouka svima, sto nas je vise to nas oni manje mogu drkat i maltretirat. Nije isto kad na Sjever dode 1000 ljudi ili 400 ljudi. Pamet u glavu za sljedecu godinu i polusezonu. Treba bit glasan i brojan, samo tako se mozemo oduprijet ovim zrzavcima. Malo je offtopic mozda ali svi trebaju bit svjesni situacije.
  • Nbbbm
    187
    Gotova Europa gotova euforija, vraćamo se na početne pozicije s Gnk Mamićem, ne kužim kaj ste drugo očekivali, lažne euforije ne traju dugo, samo mržnja prema Antoliću i ostalima
  • Eduardo
    17.2k
    Sreća pa Perić nije jučer čovjeku nogu slomio kod onog starta di je dobio žuti karton. Istog trenutka je shvatio što je napravio. Odmah se uhvatio za glavu i krenuo prema njemu.

    Orša goal machine nikako da stane :up:
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.