• deda
    26.3k
    1wmgky9e55jve23n.jpg
    Malo, po malo, došao je i kraj sezone tj. posljednja utakmica. Dinamo je odigrao veoma uspješnu jesen, malo je falilo da drugi put za redom prezimimo u Europi. Posljednja, zaostala utakmica 6. kola igra se u srijedu protiv Rijeke. Dinamov kadar bit će lišen ozljeđenih Andrića, Kulenovića, Leovca, Leškovića i kapetana Ademija, te trojice mladaca Gvardiola, Marina i Franjića. U kadru bi posljednji put mogli gledati i dragog nam Katalonca Danija Olma. Termin nije idealan, ali nadamo se barem 4000 duša na Maksimiru u srijedu. Dinamo će odigrati nevjerojatnu 33. utakmicu ove polusezone. Potreban je odmor igračima i nama navijačima.
    1. Posljednja utakmica sezone, kakav ishod očekujete? (41 votes)
        Pobjeda Dinama i bijeg na ogromnih 12 bodova prednosti ispred prvog pratitelja na ljestvici?
        76%
        Miroljubivi x za kraj sezone.
        20%
        Prvi poraz Dinama na Maksimiru nakon 599 dana i to ponovno od istog protivnika
          5%
    2. Hoćete li uživo pogledati posljednju utakmicu u 2019. godini na Maksimiru? (41 votes)
        Da
        61%
        Ne
        39%
  • reziser
    5.8k
    očekujem pobjedu dinama s izmješanim sastavom
    i mooožda 3000 ljudi...ali teško... na žalost
    kurcobolja
  • Neki tip
    18.3k
    Remi me nimalo ne bi iznenadio, a čak sam umjereni optimist po pitanju posjete. Jest srijeda, ali je i južina, prilično toplo za ovo doba godine. Možda mjerim po sebi, možda to samo mi "starci" pratimo, ali vremenska prognoza na stadionu kakav jest nije nimalo nevažna.
    Meni nije isto klinca voditi na 0 i na 10 C. Vidjet ćemo znači li to i drugima nešto, no mislim da će biti bar 5, 6 tisuća.
  • Salva
    2.3k
    1:1 remi, 4700 ljudi..
  • cron1ck
    1.5k
    Uff citam prognoze, pa jesam ja jedini pesimističan, sumnjam preko 2000 ljudi, jer je radni dan, temperatura na našem Maksimiru je uvijek hladna, pa eto dao Bog da griješim.
  • deda
    26.3k
    Ja vjerujem da će nas se nakupit ipak 4 tisuće, pa ipak je u subotu bilo dvije.
  • markoli
    1.6k
    Vjerujem da bude 5.000 ljudi.
  • Infinity
    14.9k
    Mislim sa ce bit 5-6.000 sigurno. Pobjeda klasicnih 1-0
  • Hipo
    406
    3850 gledatelja.

    Pobjeda za veliki minus rivala preko zime.
  • deda
    26.3k
    Danas je prodano cca. 500 ulaznica za Rijeku
  • Neki tip
    18.3k
    Sutra će biti prodano još 1000-1500, ulazit će se do 25. minute, doći će 2500 godišnjaka i navući ćemo na 5k.
  • deda
    26.3k
    Do sada 630 ulaznica.
  • Neki tip
    18.3k
    danas ili ukupno?
  • deda
    26.3k
    Ukupno nažalost
  • Nino Bule
    10.7k
    Bit ce nas 4000, max 5000
  • reziser
    5.8k
    vrijeme idealno za igru i nešto veći broj ljudi na tribinama....
    vidjet ćemo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.