• Papastrumf
    9.4k
    To i je najveci problem, naglo ukidanje.
    Moralo se naci naci nacina kako to napraviti postepeno.
    Sto se tice usteda, pola milijarde kuna je ogroman novac, nije bas zanemarivo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Bila ova mjera glupa ili dobra, ne možeš ljudima koji je koriste to naglo ukinuti. Barem osiguraj nekakav prijelazni period od 2 godine da se snađu. Općenito je debilno retroaktivno dirati takve stvari, čisto sumnjam da je to nekakva značajna cifra zbog koje će se ostvariti značajna ušteda.db-izbjeglica

    Ako sam dobro shvatio onima koji su već na mjeri to ostaje, ali je skraćeno do 7. godine djeteta.

    Prekomično mi je da je mjera bila do 15. godine djeteta inače. :grin:
  • Jaro
    5.4k
    do 15. godine najmladjeg djeteta... teoretski - cijeli radni vijek si mogao pokrit ovime ako malo bolje planiras :D
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus do 15. godine najmladjeg djeteta... teoretski - cijeli radni vijek si mogao pokrit ovime ako malo bolje planiras :DJaro

    Pa da, tak si namjestiš da se brineš za djecu praktički do penzije. :D
  • Jaro
    5.4k
    Mi cemo nazalost Bandica otplacivati do kraja zivota, a Mozemo sigurno nije skupina koja cenam tu otplatu olaksati...
    Kaj je jos gore, niti vidim nekog ozbiljnog, organiziranog da bi to i mogao...
  • Nolifer
    6.5k
    baš me onak zanima, da li će se tako ponašati i kad će biti povorke oko ljeta, jer eto novca nema za advent, onda nebi smjelo biti ni za to...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne znam za vas, ali onaj Klisović mi je jedan od najljigavijih likova na pol. sceni uopće. Onaj njegov lažni osmijeh, totalna lignja.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Što bi borat rekao: great success!

    Ako podignete najam po kućici za 1000 kuna, Grad Zagreb će zaraditi još 70 000 kuna više od ova 3,3 milijuna kuna. Čudesan svijet matematike!
  • Ludovic IX
    5.1k
    Da, bolje da se da džabe kumovima koji će onda još veću lovu sebi u džep staviti. Ovaj koji su u tim kućicama daju istu lovu ko lani..samo lova ide gradu a ne kumovima
  • Dudu
    2.6k


    nisam dugo vidio negativniji niz komentara u vezi svega i svačega.. Imam osjećaj da sutra Tomašević spasi život nekom djetetu, da bi već pronašao nešto negativno.. u smislu jebo svoju mater spašava samo ljevičarsku djecu :lol:
  • Fanboy
    2.1k
    Pa naravno da je Miki muljao, ali s druge strane grad je generirao jako puno love, kao i hoteli i svi ostali jer se stvorila "propaganda" o najboljem adventu u Europi...Treba samo usporediti broj turista od 2013 do 2019 u tih mjesec i pol...Evo samo jedan podatak, prema nekim procjenama 2017 je bilo oko 120 000 tis. turista te 230 000 noćenja. Po izračunima ukupna potrošenja Adventa u Zagrebu 2017 je bila između 390 mil kuna do 438 mil kuna...
    Već iduće godine brojka prelazi pola milijarde, a 2019 godine točnije od 30.11.2018 do 7.1.2019 je bilo 140 tis dolazaka, 272 tis. noćenja i još je trajao jedno vrijeme...Dobit je bila enormna.

    Prije toga adventa 2013 je bilo možda 25 000-ak tisuća turista za to vrijeme i to ako toliko...S jedne strane je napravljen kriminal sa kućicama, a sa druge ipak dobar advent, jako dobra posjeta, velika potrošnja od koje je dobar dio ljudi imao korist u gradu od hotela, restorana, dućana itd.
  • Nolifer
    6.5k
    OGROMAN UDAR NA ZAGREPČANE! Tomašević diže cijene režija: Evo koliko ćete ih sada plaćati

    Naime, kako za sada stvari stoje novi šef metropole, bit će primoran prekršiti još jedno predizborno obećanje, baš kao što je nedavno pregazio vlastite riječi i odlučio se po pitanju odlaganja otpada na suradnju sa zagrebačkim poduzetnikom Petrom Pripuzom, tako bi Tomašević u narednih nekoliko tjedana mogao otkriti pojedinosti o poskupljenjima koja je već najavio, iako je tijekom kampanje obećavao da do toga neće doći.

    https://www.dnevno.hr/gospodarstvo-i-turizam/ogroman-udar-na-zagrepcane-tomasevic-dize-cijene-rezija-evo-koliko-cete-ih-sada-placati-1853866/
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Da, bolje da se da džabe kumovima koji će onda još veću lovu sebi u džep staviti. Ovaj koji su u tim kućicama daju istu lovu ko lani..samo lova ide gradu a ne kumovimaLudovic IX

    Opet pozivanje na lika koji je mrtav i izjeli su ga crvi. Pravdanje ekstremno reduciranog adventa zaradom od najma koja je veća za 3 000 000 kuna je tu negdje rang onog sa svjetlom u uredu gradonačelnika u 21h.

    Pogledati malo širu sliku ne bi bilo na odmet.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    nisam dugo vidio negativniji niz komentara u vezi svega i svačega.. Imam osjećaj da sutra Tomašević spasi život nekom djetetu, da bi već pronašao nešto negativno.. u smislu jebo svoju mater spašava samo ljevičarsku djecu :lol:Dudu

    Pa već je spašavao život nesretnoj putnici tramvaja i zbog toga prvi dan kasnio na posao. Heroj naš!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.