• miro
    3.5k
    Došao je i 1.7. u ovom tekstu se nigdje stadion ne spominje. Hoće netko postavit pitanje o Kranjči, ili se to ne smije pitat?
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Šta je sa obnovom Doma sportova jel to krenulo u obnovu jer znam da je bila priča da se kreče u lipnju ove godine?
  • Crusades1986
    10.3k
    Danas je FD objavio video iz dvorane i napisao da ide se uskoro kreće s obnovom
  • reziser
    6.5k
    Iseljava se iz doma sportova,trebala bi krenuti obnova
  • Jaro
    6.1k
    "Padovi napona" i "nestanak struje" u tramvajskom prometu su sada vec svakodnevno pravilo... jos jedan dokaz koliko su ovi sposobni zelenu politiku voditi...
    Samo stari dizelas i vozi... Otpad treba sam spaljivat (ionako "nema utjecaja na okolis i zdravlje" kad ga kuri CIOS i partneri, sto bi smetalo ako ga sam spaljujem). Uglavnom - ako ovi ostanu i sljedeci mandat - sve nas skupa treba eutanizirati zbog gluposti...
  • puxigadjurdja
    1.5k

    bez obzira što je gradu podignut kreditni rejting???
    (sarkazam naravno, da se odmah ogradim)
  • Sljeme
    2k
    "Padovi napona" i "nestanak struje" u tramvajskom prometu su sada vec svakodnevno pravilo.Jaro

    Isto kao i česti kvarovi buseva i preskakanje voznog reda. Smrači mi se kad moram s busom negde.
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Ma sve je do mentaliteta ljudi i imaš li ti volje i želje radit kako spada ili radit da ti prođe radno vrijeme i da dobiješ plaću.

    Ja osobno radim u jednoj firmi gdje radim s jednim likom koji ide na pauzu zapalit svakih 10minuta,a da ne govorim koliko je spor.( takva je vrsta posla i može se ić na pauzu jer nema posla, ali si mislim pa frende ka je s glavom da tako radiš)

    Onda radim na baušteli ponekad i ti likovi s kojim radim isto toliko odugovlače kad se nešto radi da je to fascinantno, to me strašno nervira i izgubim volju za radom sa takvim ljudima. I onda se čudimo što nam je sve u kvaru, sve kasni, sve se odugovlači.

    Treba kad radiš nešto i negdje nevezano koliko češ biti tamo, dva mjeseca ili tri godine, odradi to profesionalno i daj se u to kao da je to tvoja firma jer inače propadamo i ja i ti i cijela država.
  • puxigadjurdja
    1.5k

    nitko ko završi neće bit dugo na burzi, to je još žalosnije.
  • Sljeme
    2k
    nitko ko završi neće bit dugo na burzi, to je još žalosnije.puxigadjurdja

    Kadar za pročelnike u Gradskim uredima.
  • Patak
    2.6k
    Još HDZ ministarstvo nije dalo dopisnicu, ali ne sumnjam da neće.
  • Tundra
    575
    osim uhljebljivanja tih crvenih parazita u Grad Zagreb, taman će moći popuniti i mjesta onih starih komunjara koji su pred penzijom u raznim lgbtiqprsš abeceda udrugama bliskima senfu i možemoidima. Pet godina woke indoktrinacije i nitko im neće moći parirati na natječajima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.