• Tundra
    573
    sorry odvjetniče. To mi je bilo zanimljivo ubacit kad ga se krenulo grčevito branit da nije član stranke
  • jedan u nizu
    6.8k

    Bilo ti je zanimljivo ubaciti lazi, dosjetke, neku info da ga diskreditiras (kako god to nazvao), makar si prethodno upozoren na to.
    Top.
  • deda
    29.5k
    Ja sam vam sto puta svima rekao da razgovarate o meritumu stvari tj. o temi u ovom slučaju nečijoj izjavi. Prestanite s etiketiranjem jer će vam se obit o glavu. Bili lijevi ili desni, svi možete začas dobiti etikete na koje ćete se funjit.
  • Ivdzo11
    3.3k
    https://net.hr/sport/rukomet/dinamo-kao-sportsko-drustvo-dobiva-protuodgovor-u-zagrebu-skovali-plan-za-fuziju-koja-ce-kontrirati-plavima-c8622648-28a7-11ef-ad03-72780b90502a


    Ipak, takvi planovi nisu prošli nezamijećeno u Zagrebu. Naime, pouzdan izvor tvrde nam kako u glavnom gradu Hrvatske postoji snažna ideja o još jednom sportskom kolektivu koji bi kontrirao Dinamu. Udružiti bi se tako trebali NK Lokomotiva, RK Lokomotiva te Cibona!

    Kako nam tvrdi naš izvor koji je planove čuo izravno od jednog od čelnika navedenih klubova, ljudima iz Cibone jako je zasmetala činjenica da se GNK Dinamo okrenuo od Cibone i pružio ruku KK Dinamu.
  • Nino Bule
    12k
    Opcenito mi nisu jasna ova prozivanja forumaša koja nisu ni dio rasprave i onda priglupe obrane "samo sam se salio", ja se npr s kolegom undertakerom ne slazem u valjda vecini stvari koje napise na forumu ali nista mi vise ne digne tlak nego kad se 5 njih zakači s etiketama na njega i izignoriraju sta je napisao, sad se to ocito siri i na druge forumase.
  • Nino Bule
    12k
    ljudima iz Cibone jako je zasmetala činjenica da se GNK Dinamo okrenuo od Cibone i pružio ruku KK Dinamu.Ivdzo11

    Pa ce otic s lokomotivom hahaha, genijalci
  • mali M
    4k
    mmmm, ima smisla, pa ćeš iz inata ići u fuziju sa suparničkim klubom. baš su to gospodski izveli.. zašto se ne očituju zašto nisu u dva navrata htjeli suradnju osim što su bespovratno uzeli lovu od Dinama?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pa ce otic s lokomotivom hahaha, genijalciNino Bule

    Pa i bili su Lokomotiva. :smile:
  • Ludovic IX
    6.1k
    @Mali dioničar mislim da ovi tu večina to niti ne zna.. 1975 kk lokomotiva postaje cibona

    " Prema jednoj teoriji, to ime dolazi od latinske riječi “cibus” odnosno “hrana”; prema drugoj, radi se o spoju riječi CI(korija)-BO(mbon)-NA(ranča). Zbog tadašnje alfe i omege kluba, Mirka Novosela, među igračima je kružila i šaljiva interpretacija: C(icibanski) I(nstitut) B(asketskog) O(ca) N(ovosel)A! “Vukovi”, kako im navijači tepaju, nose plave dresove, a na tribinama se ori poklič “Heja-heja, Cibosi!”."
  • emilperska
    4.4k
    Gradsko rivalstvo bi mogli biti pozitivna stvar, a oni i jesu nekad bili Lokomotiva..
    Sad me zanima samo kako će pravno to izvest. Dosta je tu pravne terminologije koja se nategnula do nekih granica smislenosti koje više ni pravnici ne razumiju.
    Npr. u kojoj je fazi Cibonina predstečajna kad dugovi konstantno rastu i već dugo je klub u blokadi, a u predstečajnoj je već 10 godina koja je po planu trebala biti i gotova maltene. Pa onda npr. ako je Cibona započela proces preoblikovanja u s.d.d. kako se misli fuzirati s Lokomotivom koja je udruga građana.
    Ugl, zanimljivo za Cibonu, ali nisam optimist..
  • Mali dioničar
    15.1k
    Bilo je rečeno da je Cibona izvedenica od “dobra hrana”, a s obzirom na to da su glavni sponzori bili Franck, Kraš ii Dona svima se dopalo imena s obzirom na to da su iz prehrambene industrije.

    S obzirom na kontaminiranost NK Lokomotive kroz odnos sa Dinamom, marketinški bi bilo bolje da NK Lokomotiva promijeni ime u NK Cibona nego da Cibona vraća ime Lokomotiva.

    Nije da bi dobili neku značajnu bazu navijača, ali ako postoji i promil šanse to je još uvijek veća vjerojatnost nego da će netko u Zagrebu navijati za NK Lokomotivu.
  • Peškaman
    2.9k
    Upravo zato su i određeni pisali da ne podržava spajanje s KK Dinamom,stvara se nepotrebno rivalstvo.
  • cibona
    1.8k
    Znači gradski derbi Rudeš protiv Lokomotive.
  • BluePhone67
    3.4k
    Rudes protiv Slobode, Poleta, Vihora..
  • Bosskovitz
    8.4k


    Stari, možda je prvo bilo šala, ali teza o tome kako nije tajna da sam poslovno povezan s Možemo definitivno nije. Nisu to pisali "ljudi", napisao si ti. Zato tebi i odgovaram - zašto lažeš? Je li ti to netko rekao pa si mu povjerovao ili si jednostavno izmislio jer ti se sviđalo?

    Kužim, ne mislimo svi o istome i zato Zona postoji, zato ju i volimo i jesmo ovdje. Ali ružno je kad obmanjuješ i lažeš, da ja nisam reagirao par ljudi bi nakon tvog komentara vjerojatno povjerovalo u to kaj si napisao. Samo me to smeta, nisam se unervozio nego je pitanje kredibiliteta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.