• Imamo Dinamo
    3.4k

    U pravu si. Nisam znao za ovo. Moja greska. A ostalima se ne planiram objasnjavati zasto ne cistim ulicu kojom prolazim svakih par dana. Na svoje pazim.
  • miro
    3.5k
    jesi poslušao/pročitao objašnjenje? Misliš li da je trebalo odgodit izgradnju prometnice za godinu dana jer izvođač radova za vodovod nije htio raditi po ranije ugovorenoj cijeni, ili ti se čini prihvatljivije ovo što je Senf rekao?
  • Tundra
    573
    Još jedan licemjerni potez druga TT-ejca.

  • Plavi-9
    464
    Još jedan licemjerni potez druga TT-ejcaTundra

    sad će to Bosskovitz opravdat :lol:
  • Tundra
    573
    mora branit stranačkog kolegu
  • Papastrumf
    10.6k

    Sljedeći put ćeš dobiti ban za ovo. Ti i ja se ne moramo slagati s njegovim političkim opredjeljenjem, ali javno lagati nećemo.
  • Captain America
    15.1k
    Izrod je uzeo dizelaša. Kako zeleno od njega :cool:
  • mali M
    4k
    Buraz koliko ljudi Boss diže tlak, Gajia (koji je tu mač i za moj ukus) se razapelo.. koliko puta su mene prozvali da sam HDZ-ovac ili slično pa nitko nije reagirao na laganje.
    Sve okej, ali samo ukazujem da ne skačeš odma i prijetiš banovima za laganje tj. neutemeljene optužbe, jer čak mi svi ovdje neznamo dal je to laž.. Bedasta je dosjetka, ali je usmjerena na Bossovo branjenje gradske vlasti po svim temama i neskriveno naginjanje u lijevo.. nije to nikakva tajna kao i da neki ovdje vidljivo naginju desno.. Ajmo ne skakati na šale, jer ovo to je... Nino javno napiše da će sprdati i ismijavati ljude koliko hoće ovdje na forumu pa ne reagirate.. sve ok, ali ajmo bez reakcija onda...
  • NORTE
    9.8k
    Kad ga Petek iz Sdp-a ovako pere onda znate da nije zanemarivo sve to o čemu piše.

    Tetajac zagovara zelenu politiku i onda kupi nove "traktore" za upravu od iste splitske tvrtke zbog čega je prozivao bandu.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kad ga Petek iz Sdp-a ovako pere onda znate da nije zanemarivo sve to o čemu piše.NORTE

    Ne znam jesam li nesto propustio... jel Petek prvi uocio to? Mislim koliko mi imamo istrazivackih novinara i da jedan Petek mora o tome pisat... gdje su Maje, Indexi, Telegrami? Izgleda da samo znaju kopat po imovinskim karticama desnicara.
  • Bosskovitz
    8.3k
    Napisao sam poduži komentar pa obrisao, ne mislim se raspravljati s onima koji ne znaju raspravljati. Nisam član ni jedne stranke i ne branim niti opravdavam ijednu stranku kada ju se napada sa smislom, ali isto tako ću obraniti neke pojave za koje mislim da se napadaju pogrešno. Jučer sam branio DP da nije ekstremno desna stranka, prekjučer sam pisao da je Plenković vjerojatno najsposobniji mainstream hrvatski političar, prije toga sam branio Tomaševića oko stadiona jer vjerujem da ima iskrene namjere i da će napraviti što obećava.

    Probajte - rijetki pojedinci ovdje koji to ne razumiju - naučiti da to što se netko s vama ne slaže, ne znači da vam on namjerno diže tlak ili da vam je neprijatelj. Normalni ljudi mogu voditi argumentiranu raspravu o temama oko kojih se ne slažu bez da lažu, vrijeđaju i koriste spinove. Probajte biti normalni ljudi.

    On topic: da se mene pita, ja ne bih napadao nabavku audija za direktore ni za vrijeme Bandića. Mislim da ako želimo dobre menadžere u javnim poduzećima, moramo im ponuditi dobre uvjete. Inače ćemo dobiti, a nije da ih već i nemamo, stranačke debile kojima je to vrhunac života. Reklo bi se "kako siješ, tako ćeš i žeti" - ako je napadao nešto tada, sada to treba raditi drugačije ili se posuti pepelom jer je bio u krivu.
  • Bosskovitz
    8.3k
    Iako nije tajna da je spomenuti kolega forumaš poslovno povezan sa strankomTundra

    Ajde da više ne bude tajna, molim te reci mi od kud ti to? Jer ja jesam, uostalom to mi je u opisu posla, poslovno surađivao s mnogim političkim strankama, ali mogu otvoreno reći da nikada nisam radio s Možemo i nemam nikakvu vezu s njima osim što otprije znam nekoliko ljudi koji su tamo aktivni.
  • Patak
    2.5k
    Podrška Boss, meni je uvijek zanimljivo raspravljati s tobom. Uvijek kulturan, odmjeren i argumentiran. Stavovi su drugo naravno, tu se ne slažemo u previše stvari, ali razmjena mišljenja meni uvijek pomogne da revidiram i neke svoje stavove.
  • Tundra
    573
    zakaj si se tak unervozio na pošalicu? Stalno braniš možemo na forumu i ljudi su to prepoznali pa su te zato spomenuli. Mogo si odgovorit u humorističnom tonu umjesto pisanja dugih opravdanja ili pokušat obranit senfovo licemjerje
  • jedan u nizu
    6.8k

    Prvo si iskomentirao da Boss brani stranacke kolege.
    To sam i ja shvatio kao salu. Onda ti je admin rekao da prestanes lagati i da to nema veze s vezom.
    Zatim si ti opet poceo sa pricom da nije tajna da poslovno suraduje sa spomenutom strankom.

    Tako da nemoj sad izvrtati da je to posalica i sta se ima tko naljutiti na posalicu, kad ti je ocigledno namjera bila prozivati drugog clana ovog foruma i lagati o njemu, na sto te on sam i drugi clan foruma demantirao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.