• nemapredaje
    2.2k


    Čekaj, nisi čuo za Imperijal ?
  • Jaro
    6.1k
    yep, imas praf - jos jedan dokaz da ce na Kranjci uskoro dildace montirat...
    cuo jesam, citao nisam - sad vidim zasto...
  • nemapredaje
    2.2k


    :monkey:

    Sad si me podsjetio zašto izbjegavam političke teme
  • jedan u nizu
    6.8k


    tako je, jasno je da je vidljivo da ulaze na mala vrata.
    Imam dojam da je partijski sastanak isao ovako nekako:

    -moramo nekako uci u dinamo da mozemo isntalirati dildace na stolice duginih boja
    -imam ja necaka koji kao nesto rap-a
    -odlicno, iskoristit cemo njega
    -idemo napisati pjesmu neku da misle da je mali ful dinamovac
    -ocemo staviti 'prst u pak - dinamo prvak'?
    -ne ne, odmah ce skuziti nasu agendu, ajmo nesto suptilnije
    -ocemo onda 'bum klik klak - dinamo prvak'
    -odlicno, nikad nece skuzit tko je iza toga
    -evo kazu da ce biti proslave na trgu, idemo forsat pjesme
    -evo idu placeni oglasi, pjesma se vrti svugdje, cak smo instalirali ljude na onaj forum 'dinamova zona' da stalno lijepe tu pjesmu da se procuje
    -top, evo idu hashtagovi
    -pitaju iz kluba malog jel mogu uzet taj logo na novu majicu
    -evo, cim pobijede osijek, mali pjeva na trgu ziher!
    .....
    .... .
    few weeks later
    ....
    ....
    -bravo decki uspjeli smo, svi su prihvatili malog kao novog Rippera, imamo ulaz, tranu smo!
    -odlicno, prekrajaj natjecaj za kranjcu, operacija dildo pocinje
    -ali ne smijemo napisati da mijenjamo natjecaj
    -imam ja ideju, ajmo staviti da je jedna tribina losa i da mora novi projekt za nju
    -sjajno! tama na zapadu gdje ce biti nasa soroš ekipa, njima cemo instalirati i vibratore za bolji uzitak
    -to je to decki, cilj ispunjen! idemo sad svi na gay pride!
  • gledatelj
    342
    Dečko je pred koji mjesec izbacio pjesmu to ti je tak... I kako se to ulovilo i dinamo postao prvak svuda na mrežama se to pisalo i puštala njegova pjesma i jedino logično je bilo da nastupi sa tom pjesmom.

    Razvlacit obiteljska stabla je stvarno smiješno. Pa Tomasevicev stari je teški desničar pa ne vidim da mu drugi spočitavaju da je on na skroz drugom spektru.
  • Nino Bule
    12k
    Al ovo mi je najjace, on nije cuo pjesmu i za decka pa to znaci da su ga mozemo i komunisti iz kluba progurali hahaha, prejaka prica.
  • emilperska
    4.4k

    Ohladi malo..
    Previse si dozvoljavas..
    Sto je krivo u pasteanju linka?
    Ne smije se znat tko mu je ujak?

    Ne zanima me jel te moderatori stite ili ne, ali preodvratan rijecnik imas opcenito kad se ne slazes s nekim..
    Zaobiđi me..
  • Nino Bule
    12k
    Daj se nemoj pravit glup
  • emilperska
    4.4k
    Molim moderaturu da regira ili kaze da ga stiti konstantno
    Moderatori ne razgovaraju bahato kao ti..
  • Nino Bule
    12k
    Bit ce sve uredu, isto kako ti mozes pisat gluposti mogu ih i ja izrugivat, moderatura ti dopusta da pises kako mozemovci i komunisti iz kluba guraju nekog repera tako da ne bi se previse zalio na tvom mjestu
  • nemapredaje
    2.2k


    Nisi samo zalijepio link nego si donio i sljedeći zaključak:

    “ Ubacili nam se na docek na trgu. Jos cemo malog necaka od možemista i na razglasu slusat”
  • Nino Bule
    12k


    Ne zaboravi i

    "Iskreno nikad nisam cuo za tog lika, pa mi je bilo cudno zasto on nastupa i tko je opce on.
    Ugl koji dio je kriv u tome da je relativno nepoznati "reper" dobio priliku nastupati pred 25 tisuca ljudi",

    I onda ko kukavica "samo pasteam link" i slicna izvlacenja, budi covjek i stani iza svojih rijeci a ne ove piskit cu kakit cu fore
  • emilperska
    4.4k

    Ja sam za njega granicno cuo. Mozda je on popularan u mlađim mlađim generacijama. Iskocilo mi je jutros da mu je ujak zastupnik Možemo i lijevi aktivist.

    Vi ste sad mene "demantirali" i rekli da obiteljska povezanost s Možemo i lijevim aktivizmom nema veze s njim kao reperom i da to nije utjecalo da nastupa na trgu..
    Svaka vam cast na raspravi.. Povlacim se..
  • Nino Bule
    12k
    Nemam te sta demantirat kad se uopce bojis rec sta mislis nego imputiras, zna se tko je organizirao docek na trgu i tko ga je zvao, lijepo otvoreno kazes u klubu su komunisti koji su na nagovor mozema zvali malog i mi ti se nasmijemo i gotova prica
  • Jos-Optimus
    801
    Granično si čuo za "To ti je tak"? Pa stari moj, svi to citiraju naveliko. Iskoči i svašta s logično.com pa ne trebamo to ovdje keljiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.