• Patak
    2.6k
    Moramo prvo medije dovesti u red, jer mediji biraju gradonačelnike i zapravo sve ostalo. Evo sad je krenula nesmiljena kampanja za njegovu stranačku kolegicu za premijerku. Svakodnevno prekomjerno granatiranje iz svih mogućih oruđa, sa dobro osmišljenim PRom o njezinom strikanu svećeniku, ili tako nešto. Za zbljuvat se, ali oni dobro znaju što rade i koliko to ima efekta na biralištima.
  • Tercel
    429
    Plaćaju trenutno 30-35000 kn mjesečno za najam, režije i ostalo. I nisu si sami određivali koliko plaćaju već ih netko to traži. Šta bi trebali plaćat više sami od sebe samo zato da netko poput tebe ne bi imao materijala za glupe komentare po internetu? Da ne pričamo o milijunskim iznosima koje su uložili u taj derutni prostor koji uopće ne bi bio u funkciji da nije njih. Možda bi i morali plaćati više, možda sad to vrijedi većeg najma, ali neke stvari su po meni važnije od pišljivih novaca u gradski proračun ili u proračun pučkog učilišta. Zatvorit kultni klub u kojem se održavaju eventi kakvih nema u Zagrebu, ne samo elektronske glazbe, već i ostali glazbeni, kazališni i humanitarni eventi da bi se unutra uguzila neka neprofitna udruga je sramotno!
  • Mali Zeus
    10.5k
    Mediji su užas. Umjesto da pišu o Benčićki zašto nitko nema nijedan intervju s Plenkovićem. Niti HRT niti Večernji neki dan.
  • Aggro
    605
    Ja bi se samo htio referirati na raspravu od prije i reći da ne volim bicikliste. Mislim da treba precrtati sve biciklističke trake po gradu. Neki dan sam ih dva rješio na Zelenom valu, nadam se da ćete prihvatiti moj prijedlog i da ih zajedno gazimo za ljepši i sigurniji Zagreb. Slično mislim i za pješake van samog centra grada. Nemaš kaj hodat po gradu. Imaš bus i tramvaj i deri, ak ti je dosadno.
  • Dudu9
    584

    U tome i je problem jer im neko omogućuje da za manje novaca dobiju prostor koji drugi ne mogu, o ulaganju milijuna u prostore koje nisu tvoje su priče za malu djecu pa ti vjeruj u to
  • Dino
    2.3k
    Covjek kaj vodi klub posteno placa onolko kolko se od njega trazi i bok. Ne kuzim kaj se sad tak palite na to umjesto na cinjenicu da nam se uskoro zatvara jos jedan klub koji ne pusta cajke.
  • vjeko1701
    6.1k
    Neki dan sam ih dva rješio na Zelenom valuAggro

    Nemaš kaj hodat po gradu. Imaš bus i tramvaj i deri, ak ti je dosadno.Aggro

    Nadam se da je ovo sarkazam.
  • Dudu9
    584

    Pa "pošteno" su i advent kucice prodavale, pa su sad akteri toga na sudu, jer je sve pošteno na hrvatski način
  • Dino
    2.3k

    Jasno. Medutim, ono kaj pokusavam naglasit je cinjenica da su svi klubovi u Zagrebu cajkaski, a oni koji nisu su na izdisaju. U nasem gradu postoji velik broj kvalitetnih izvodaca koji su u tom klubu dobivali angazmane. Bilo bi lijepo da grad podrzava svoje glazbenike i ljude koji cijene glazbu umjesto da dopusta kulturno propadanje. Jebiga, po mom misljenju jedan kvalitetan rock event vrijedi vise od tih 40-50 tisuca eura koji bi sjeli u gradski proracun.
  • Patak
    2.6k
    Loš pokušaj sarkazma, nije picousti prijatelj nikome, ni biciklistima ni pješacima. Evo ga, skriva se od ljudi u brlogu, ne izlazi više na "teren", novinari moraju dati pitanja na uvid prije konferencije za medije. Sjeverna Koreja.
  • mali M
    4k
    Umjesto da pišu o Benčićki zašto nitko nema nijedan intervju s PlenkovićemMali Zeus

    Ne brinem ja da to dvoje ide ruku pod ruku... HDZ računa na to da tko ne bude za Možemo glasat će za njih i vice versa. Ali tema je Zagreb pa nebi širio. Ja ponavljam, volio bi da mi bilo tko ako ima neki tu otvoreni zagovaratelj možemosa (btw to mi isto nije jasno zašto se njihovi glasači ne žele javno deklarirati) napiše konkretno šta su napravili u zadnje dvije godine, a da nisu bili projekti ili započeti već od prošle vlasti. Normalno, a da je poboljšalo kvalitetu života prosječnog Zagrepčana
  • Mali Zeus
    10.5k
    Evo čujem da je nekakva Aleksandra Prijović napunila Arenu, a za Valentinovo nastupa nitko drugi doli Aco Pejnović.
  • ZGBhoy
    1.7k
    napunila Arenu,Mali Zeus

    4 dana zaredom

    1/2/3 i 4.12...................
  • Mali Zeus
    10.5k
    Jebeno. Zagreb je baš teška palanka, nažalost.
  • nemapredaje
    2.2k


    Ne pune samo Zagrepčani Arenu. Koji god sam koncert bio, nevezano tko je bio izvođač, uvijek je oko Arene parkirano više auta s drugim tablicama, nego zagrebačkim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.