• marcio amoroso
    31.9k

    100 evrića. Nije ni jeftino bome.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ovo ne kužim. Stave 750kn za onu lijepu plavu s grbom u kojoj igrači hodaju prije utakmica i stave istu cijenu za ovu. Ne kažem da je loša, nego mi nema smisla da te obje trenirke imaju istu cijenu. Ovu su komotno mogli stavit za 500kn.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam nedavno usporedjivao cijene iz shopa Dinama i shopa Adidasa. Cijene su tu negdje u 5-10% tako da je to vise do Adidasa i nabavne cijene. Ne moze Dinamo staviti jednu trenirku 750kn i drugu 500 ako su obe u nabavci 500.
  • nkdz
    829
    kak stoji shop po pitanju vunenih kapa?
    znam da ih na web shopu ima nešto ali zanima me dal fizicki u ducanu ih ima, sljedeci tjedan sam mislio tamo proci pa usput da pogledam.
    I jel ih ima kaj u suvenirnici ak netko zna?
    Na fejsu nemaju ni jednu, pitat cu na fejsu ak nitko ne zna
  • LM1995
    1.7k
    Imas na stadionu onu novu plavu s natpisom “dinamo”. Cak mislim da je dvostrana (dinamo plava i tamnoplava).
    Imaju i jedan model s coflekom ako se ne varam.
    Za Ilicu nisam siguran, ali mislim da jos nemaju kape.
  • Dudu
    2.6k
    kapa-coflek-60300_60.jpg

    Uzeo ovu u subotu u Jurišićevoj, odlična kapa.
  • Rocky1986
    244
    ywrd16mybjwa4d6b.jpeg
    Kaj jel dobra ova kapa?
  • nkdz
    829


    thx, i meni se cini da jos nemaju kape, a ova sa coflekom je ova koju je Dudu stavio



    tu sam mislio uzeti iz fore jer je bas zakon, znaci ok je napravljena, nije onaj šuplji materijal?
    Uz ovu bi još jednu tipa onu sivu kaj je bila u suvenirnici "NKDZ" ili cu u zaprešiću uzeti tamno plavu sa grbom
  • LM1995
    1.7k
    Dosta su ažurni na društvenim mrežama kaj se tiče shopa (Ilica), ali kape još nisam vidio. Valjda bu došle uskoro.
  • Mali dioničar
    14k
    Da, u Ilici često nema hrpe stvari koje se promoviraju na webu.

    Kaj se tiče Jurišićeve, adidas je definitivno precijenjen. Recimo ovo kaj sam fotkao mi je fora upravo zbog natpisa dinamo. I Dinamo i Cibona su imali taj trenutak lucidnosti nekog grafičara koji je definirao font tako da i sam font simbolizira Dinamo. Tako da je glupo uopće takav natpis stavljati na adidas artikl kad već imaju pun dućan vlastitih artikala. Da ne piše na jakni adidas nego samo dinamo em bi bila barem duplo jeftinija em bi meni osobno bila ljepša.

    gaoxch2ez2xopnd2.jpeg
  • Crusades1986
    9.5k
    ili barem da ne piše jedno ispod drugoga. Mislim da bi bilo bolje da je adidas crnom bojomi na desnoj strani šuskavca ili na rukavu.
  • Infinity
    15.2k
    Iz tog razloga sto Dinamo definiram font bi meni bilo fora da recimo Adidas stavi onaj retro logo i ispod umjesto adidas da pise dinamo. Mislim da bi bilo pun pogodak.

    Ovako:

    dinamo-adidas.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    @Infinityajd u plavo ga ofarbaj s bijelim slovima?
  • NORTE
    9k
    Znaš kolike su šanse da adidas pristane na takvo što? Ne bi pristali da ih Real Madrid takvo što zatraži.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.