• xavier
    11.1k
    Ako na ljeto bude vraćen iz Rijeke (što je upitno).NORTE

    Pitanje je prvenstveno što Menalo želi jer Rijeka ima opciju kupnje i ako je on zadovoljan tamo i oni ga žele, onda se tu Dinamo ništa neće pitati. No ako on ne želi ostati tamo ili ako ga Rijeka ne želi kupiti, onda možemo govoriti o njegovoj budućnosti na Maksimiru.
  • NORTE
    9k
    Prilika za dokazivanje je tu, sretno Luka!
  • Infinity
    15.2k
    Gol za BiH, vjerojatno za pobjedu. Taman kad sam pomislio kako ga jedu ovi Kazahstanci on se ukaze nakon kornera Pjanica i zabije. Taman prije kornera ga covjek odnio :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Kakvi debili, primise ga
  • Krizy
    35.5k
    Kakav krš od momčadi, zadnja natjecateljska pobjeda BiH u 2019. :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Ono bi i ja obranio. Jebem ti golmana koji stane iza zivog zida. Doktor mu s 20 metara zavuce u njegov kut po zemlji :snicker:
  • SAS1987
    13.3k
    Kako je igrao Gojak?
  • Infinity
    15.2k
    Ma ja sad dosao s puta, ukljucio se zadnjih 20tak minuta da pogledam. Gojak u tom razdoblju imao jednom loptu, prilika da ju povuce u kontru, carini je pola dana, covjek ga povuce za dres i srusi ga da bi se svi mogli vratiti nazad.
  • NORTE
    9k
    IGRAČ UTAKMICE!
    Dvije predivne kontre.
    99ki040cw22ibt99.jpg
    3l0cyfbi8th4njxh.jpg
  • marcio amoroso
    32k
    Menalo gol za Bosnu kod Crne Gore.
  • Krizy
    35.5k
    Moje mišljenje o Menalu se dosta puta mijenjalo ali stvarno je koristan joker s klupe i mislim da bi ga trebali zadržati.
    @marcio amoroso je također veliki zagovaratelj ako se ne varam.
    Menalo je odigrao 53 utakmice za Dinamo, upisao 10 golova i 4 asistencije. Od toga je 38 puta ušao s klupe a 11 puta zamijenjen, što bi značilo da je samo 4 puta odigrao svih 90 minuta.
    Ukupno je odigrao 1790 minuta za Dinamo, što bi značilo da je upisao gol ili asistenciju svakih 128 minuta.
    Jako dobra statistika za igrača koji uopće nije standardan. Zna se naći na pravome mjestu u pravo vrijeme.
    Zabio je Genku (1-1), Omoniji (1-0), neki dan za pobjedu protiv Lokomotive.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dobar danas Menalo.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Dobar Menalo def ima tu energiju i želju al ne može autobus pogodit sa 2m, samo malo popravit realizaciju
  • Dinamosaur
    945
    Nekad mi ga je zao jer se vidi da daje sve od sebe i na kraju valjda pregori od te zelje i zajebe.Kad se bira igrac tekme - fula cistu sansu. Jos se poklopilo da Spika zabije eurogol odmah poslje toga. Cacic nakon tog promasaja mrmlja nesto u facu Peternacu(kak to mozes fulat). Da je tu zadnju priliku zakucao,mozda bi bio prvi izbor na desnom krilu, a ovak opet?
  • Mrvica
    3.2k
    Moje osobno mišljenje je da bi se Menalu trebala dati veća minutaža. Uz tu minutažu mislim da bi postao još bolji definitivno. Dečko je jako zahvalan igrač i kad uđe donese svježinu na teren. Popravit realizaciju i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.