• Infinity
    15.5k
    Svaki navijac Dinama je podvojena licnost. Jedan je onaj koji pored svega uvijek vjeruje da stizu pobjede, bodovi, slava, a drugi je onaj koji mu govori da je opet lud i glup i da ce opet plakati :rofl: Kod vecine je glasan ovaj prvi, a drugom govorimo da usuti i ne iznosimo njegova razmisljanja sve dok ne uslijedi samar pa onako samom sebi kazemo 'znao sam', a ne smijemo tog drugog pustit da okolo laje, jer je prvi svima rekao kako je pobjeda sigurna kao dan.
  • The Undertaker
    4.5k
    Koliko smo dobri pokazati će Šahtar u gostima. MC nije mjerodavan što god se dogodi.
    Da se razumijemo, dobri smo. Ovo protiv Atalante je jedna od najboljih utakmica Dinama koju sam ja gledao uopće. Na poluvremenu smo se ja i prijatelj gledali sa upitnicima iznad glave u smislu koji je k... ovo bilo. Da li to možemo ponavljati pokazati će Šahtar.
  • dinamo vitez
    214
    Ne da možemo, nego hoćemo ponoviti, i to u više navrata.. dokaz za to su i utakmice iz prošle sezone gdje smo ubili vrlo jaki Plzen koji je imao 7 bodova u solidnoj skupini LP i koji nam nije stvorio šansu, dobili Benficu koja nam je isto stvorila jednu šansu u Zagrebu i koju smo uz mrvicu sreće trebali proći, razbili Fener, Anderlecht, pa Astanu, Trnavu, Ferencvaros, Rosenborg, sve redom jako, jako dobre ekipe.

    Može se uvijek potrefiti lošija utakmica, ali mislim da imamo ekipu sa dosta klasnih igrača, bez lažne skromnosti. Olmo, Livaković, Petković, Oršić, Moro, Gojak, Ademi, da ne nabrajam, sve redom klasni igrači. Trebamo se priviknuti na to i uživati dok traje.
  • xavier
    11.4k


    Naravno da treba biti optimist, ali treba i doza realnosti...po ovom tvom ispada da od prošlog ljeta "razbijamo" sve po redu, a onda s druge strane imamo ljude koji gunđaju protiv Bjeličinog nogometa. Da se razmijemo, ja sam jako zadovoljan i nisam od onih koji traže "dlaku u jajetu". Naravno da je pobjeda pobjeda, ali recimo u uzvratu protiv Rosenborga smo jako, jako visili do Gojakovog gola, a sad ispada da smo ih "razbili".
  • vjeko1701
    6.1k
    Svaki navijac Dinama je podvojena licnost. Jedan je onaj koji pored svega uvijek vjeruje da stizu pobjede, bodovi, slava, a drugi je onaj koji mu govori da je opet lud i glup i da ce opet plakatiInfinity

    Apsolutno se slažem. Kod gola Fenera za 2:1 se javio, kod vodstva Spartaka isto, dok ukazanja Pernice....jbg, prošli smo tolko i tolko godina euro razočaranja da sami ne možemo vjerovati da se neke stvari zbilja događaju i samo tražimo onaj šamar koji će nas probuditi iz sna. Primjerice povratak mlađe gamadi u klub...ali neka samo taj san potraje, nek se ispišu stranice povijesti kluba.
  • Cosey
    467
    Šahtar - Vorskla 4:0
  • Neki tip
    19.6k
    I 9-0-0
    i 28-6 gol razlika..

    Shaktar je ozbiljan klub i jaka momčad i favorit protiv Dinama, ako je to uopće potrebno naglašavati. I ja se nadam 4 boda tu uzeti, ali nije baš da bi to trebali - očekivati pod mus.

    Ali dobro, o tom potom, ajde da lijepo igramo i da nešto iščupamo gore prvo. :)
  • reziser
    6.5k
    po TM su svi jači od dinama

    vidjelo se protiv Atalante :rofl:
    Ako će imat pristup tekmi kao protiv Atalante ili danas Lokomotive (samo bez onakvih promašaja kao danas) možemo se nadati pozitivnom rezultatu.
    Po meni nikom ne priznajem da je bolji, pokaži to na terenu!
    recimo, tekma hajduk dinamo sad u splitu, dinamo bolji, imao prilika, a tovari jednom puknuli i dali gol.
    a golovi se broje
    zakaj mi tak nebi odigrali u grupi...
    samo jako! :strong:
  • Hipo
    406
    bez obzira na dugogodišnju snagu šahtara i rezultate koje imaju u ukrajini... pa i pohvale dobivene od guardiole.

    ovaj dinamo s ovim igračima poput olma, petkovića i oršića, kao i solidne obrane, golmana a i veze se ne treba bojati šahtara nego jurišati na uspjeh, a posebno se ne pribojavati šahtara na maksimiru.

    ukratko, ako ove godine ne uspijemo izborit prolazak skupine smatrat ću to neuspjehom.
    to je dinamo danas :)

    osobno potpisujem istog trena poraz 3:0 na etihadu, čisto iz razloga jer od toga itekako može gore, a i s obirom da je riječ o jebenom stroju za golove kakva je nekad bila barcelona.

    iako itekako ima klubova iz engleske koji su od tamo znali odlazit i s manjim porazom pa i osvojenim bodom.

    svjestan sam kako smo visili protiv rosenborga ali optimističan i želim novo proljeće, može i u europa ligi pa probat napast još bolji rezultat od nesretnog ispadanja od benfice.
  • Majki2111
    2.8k
    Ma nije City neranjiv. Onaj naš mehanizam duga lopta na Petkovića i Olmo iOršić i prostor bi trebao bit ekeftivan. Smatram dfa je Petković jači od njihovih stopera, tu ćemo im stvorit problema. Samo na tu foru, jer nesmojemo se poigravat sa dodavanjima. Bacat odma na Petka.
  • Dudu
    2.6k
    Ja se nadam da ce ovo shvatiti kao najvecu priliku u karijeri, jer ako das zadnji atom snage i pokazes da mozes igrati protiv najjaceg stroja Premier lige, to ti sigurno otvara mnoga vrata u nastavku karijere.

    To je jedino sto ocekujem, da svi daju 100%, pa sta bude bude.
  • Majki2111
    2.8k
    Ak se mi možemo nosit s njima, možemo se sa svima nosit, možemo onda daleko u LP.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Ma oni vrše opasan presing i tu se ne smijemo prepasti i ne smijemo riskirati sa glupim paralelama kakve su znali odigrati Moro i Gojak.
    Moramo igrati na sigurno i bubati gore duge na Petkovića. Siguran sam da će on Otamendia bar jednom zajebati.
    Orša i Dani moraju vrebati na te produžene lopte i to je to.
    Trebaju nam 3 obrane kao ona Zapati od Livakovića, treba nam sreće sa dvije stative i 3 vrhunske reakcije stopera.
    Na predictoru će moj rezultat biti 1-1 pa nek me svi smatraju budalom.
  • Markelo
    2.5k
    Najbitnije da se na pocetku Dinamo ne raspadne protiv Citiya jer onda krece punjenje. Super bi bilo do poluvremenu izgurat nulu onda je u nastavku sve moguce.
  • Nino Bule
    12.1k
    Aguero, bernardo silva i david silva na klupi citya danas. Malo odmara pep za nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.