• Ludovic IX
    6.1k
    samo tri gola i tri asistencije..ako ćemo iskreno, malo je bio lošiji samo protiv rosenborga ali prošli smo pa nećemo tražit kruha preko pogače
  • The Undertaker
    4.5k
    Olmo je dobar. Gavranović, Hajrović, Dilaver i Gojak nisu još u formi, pogotovo prva dva. Stojanović i Moro (još) nisu dovoljno dobri za LP.
  • deda
    29.5k
    Previše je tu jamranja zadnjih dana. Ovo je najizbalansiraniji Dinamo zadnjih godina i pomaci prema naprijed će sada biti još teži. Upravo zato je novi stadion nužnost jer on može osigurati dodatne prihode koji mogu pomoći u iskoraku. Ja npr. smatram da je ogromni iskorak prodaja samo Šunjića i Rrahmanija. Kad smo zadnji put tako malo prodali, a da fin. stabilnost nije ugrožena.
  • deda
    29.5k
    Što oni čekaju s ulaznicama za LP?
  • xavier
    11.4k
    Što oni čekaju s ulaznicama za LP?deda

    Misliš na Dinamo?

    Pa čekaju da ljudima daju vremena da shvate kako je lijepo imati godišnju i uopće o tome ne razmišljati tako da iduće godine puno više navijača uzme godišnje...koje će naravno opet biti skuplje nego ove godine.

    :wink:
  • The Undertaker
    4.5k

    Slažem se da je ovo napredak u odnosu na prošle godine. Međutim, xavier je , čini mi se, napisao na Snet-u, potrošilo se 4-6 mil. eur na Andrića, Atimenwena, Kulenovića pa i Ivanušeca koji sada nisu nužno potrebni (ne kažem da je to bačen novac) a nije se kupilo ili makar posudilo jednog dobrog zadnjeg veznog. I sve što je napravljeno dobro može pasti u vodu ako se Ademi ozlijedi. Jednostavno mi je glupo da padnemo na takvim, recimo tako, detaljima.
  • Infinity
    15.4k
    Protiv sam posudbi igraca na koje nemamo pravo otkupa ugovora nakon godinu dana, ali za korist rezultata uopce ne bih imao nista protiv da smo ove sezone posudili neku iskusnjaru tipa Emre Can, kao i neko desno krilo. Moramo napraviti rezultatski iskorak da bi mogli dovoditi jos bolje igrace nego sto ih sad dovodimo. Sad imamo super ekipu, imamo grupu u kojoj nesto mozemo, ali imamo 'rupe' koje je trebalo zakrpati, pa makar to bili tudji igraci koji nakon posudbe odlaze i nama opet ostaju rupe, al do tad bi valjda nasli neke nove opcije koje bi mozda doveli zimus i uigrali ih kroz HNL.
  • xavier
    11.4k
    Međutim, xavier je , čini mi se, napisao na Snet-u, potrošilo se 4-6 mil. eur na Andrića, Atimenwena, Kulenovića pa i Ivanušeca koji sada nisu nužno potrebni (ne kažem da je to bačen novac) a nije se kupilo ili makar posudilo jednog dobrog zadnjeg veznog.The Undertaker

    Što je najgore, radi se o 8 milijuna :grimace:
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ja Ilsankera ne mogu prežaliti. Čak ga Leipzig nije ni prijavio za LP. Siguran sam da se moglo doći do njega.
    Isto tako sam siguran da nam je kadar prenapuhan i da će biti puno nezadovoljnih.
  • Infinity
    15.4k
    Njemu ugovor istice na ljeto i da ga je Dinamo uzeo na posudbu uz mogucnost produzavanja ugovora uz to da mu Dinamo pokrije placu bi moglo biti rjesenje za sve tri strane. Mana - placa dva milijuna eura na godinu. Al da bi nam ove godine valjao, valjao bi.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ma vjerojatno bi i Leipzig preuzeo nešto troška.
    Uistinu bi bila win-win situacija.
  • xavier
    11.4k
    da ga je Dinamo uzeo na posudbu uz mogucnost produzavanja ugovoraInfinity

    Što misliš pod ovim? Ako mu ističe ugovor, onda nakon toga može produžiti s kim god hoće :smile:
  • Infinity
    15.4k
    Što misliš pod ovim? Ako mu ističe ugovor, onda nakon toga može produžiti s kim god hoće :smile:xavier

    Leipzig bi se morao sloziti da igrac vec sad potpise predugovor s Dinamom. Taj predugovor bi mogao aktivirati Dinamo nakon sto istekne posudba. Izet je bio slobodan pa nije bas neki primjer, al potpisao je ugovor na godinu uz mogucnost produzenja na jos dvije i nakon godinu dana Dinamo je aktivirao produzenje na jos dvije. Ovo bi u slucaju Ilsankera proslo samo ako ga se Leipzig zeli rijesiti, ali tesko da bi snijeli njegovu placu, jer im je onda bolja opcija da ostane u klubu i krpa ako bude nuzde.
  • xavier
    11.4k


    A kakve to veze ima s Leipzigom? On je igrač Leipziga do kraja ugovora. Ne može Leipzig "složiti" tako nešto za iduće ljeto kad mu istekne ugovor. To mogu dogovoriti jedino on i Dinamo. To je bila moja poanta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.