• reziser
    6.5k

    to znamo mi
    ali doći će pametni, tipa.. hoću ići s djetetom na istok moram platiti 400 kuna
    znaš kak to ide
    cijene su realne
    ovo je LP, i nek pričaju kaj hoće i plaču nad godišnjacima
  • reziser
    6.5k
    Nema paketa ?Nino Bule

    i mene začudilo
    bio sam uvjeren da će biti paketi...
  • reziser
    6.5k

    evo prvi i jedini komentar za sada s večernjeg na cijenu ulaznica:

    mam godišnju tako da me ne brine ali ovo su pretjerane cijene za naše prilike. Odvedeš dvoje djece na Istok za 600 kuna. Pa kaj je vama ljudi? I reprezentacija u Splitu isto. Nisu svi iz Hrvatske na zimu u Schladmingu...
  • SAS1987
    13.7k
    Cijene su ok. Svaki pravi navijac ima godisnju ulaznicu koja je stvarno jeftina a za nas "derbi navijače" trebaju biti skuplje ulaznice da malo popunimo budget.

    A dvoje djece mozes dovesti i na hnl.. Ili jednostavno ides na sjever gore.

    Btw, ocekujem da će se zbog cijene najprije popu iti sjever dole.
  • The Undertaker
    4.3k
    Da li se zna službena brojka prodanih godišnjih ulaznica?
  • BluePhone67
    3.3k
    Sluzbeno ne, nesluzbeno cca 8 000
  • platini
    230
    Cijene ulaznica...žao mi je navijača iz Slavonije, Hercegovine, Dalmacije koji ne mogu uzeti godišnju kartu pa moraju uz troškove putovanja platiti recimo za sebe i sina ulaz 400 kuna, sa troškovima puta to obično ispadne otprilike 1000 kuna po utakmici.

    S druge strane nije mi žao tipova koji žive dvije tramvajske stanice od Maksimira, izbjegavaju hnl i sprdaju se sa svima koji prate ali zato hrle napraviti selfie protiv Citya jer je to ''event'' kako oni kažu.

    Sve u svemu, ok su cijene. Istina da u drugim zemljama navijači prođu jeftinije (čitao sam da se na Allianz Arenu ulazi za 30 eura što je njima kao nama 50 kuna, čitao sam i da se po istočnoj Europi (Kijev, Minsk) ulazi za smiješnu cijenu (tipa 20 kuna) ali dobro je...bojao sam se da bi opet mogli staviti one pakete gdje moraš izdvojiti pola plaće za utakmicu kao onda sa PSG-om kad im je došlo par tisuća ljudi, sreća da nisu. Zato je Zvezda to uradila ove godine. Koliko su ono stavili ulaz, 100 eura po utakmici? A prosječna plaća u Srbiji 250 eura :lol: :lol:
  • xavier
    11.2k
    Sluzbeno ne, nesluzbeno cca 8 000BluePhone67

    Kako si napisao, službeno se i dalje ne zna, ali navodno je ipak oko 7 400.
  • InatiseSlavonijo
    469

    Ja sam iz Slavonije pa imam godišnju. Meni nije žao jer to je Liga prvaka. Ti što idu jednom godišnje ionako dođu zbog drugog kluba, manje zbog Dinama. Može se ići i na sjever gore s djetetom za 240 kn ukupno.
  • Hipo
    406
    službeno se i dalje ne zna, ali navodno je ipak oko 7 400.xavier

    Još poraznije.

    Mogli su ih imat DUPLO.
  • Ludovic IX
    5.8k
    I isto 3-5000 na hnlu..ovsk će financijski Dinamo bolje proći..samo na ulaznicama za ligu prvaka će nadoknaditi i prekoračiti za par miliona kuna što npr nisu prodali još 10000 godišnjih...cilj godišnjih je da postanu nagrada, da nije sam tak lako doć do njih.da i kod nas nastanu liste čekanja
  • SAS1987
    13.7k
    Ova godina bi znala biti rekordna (barem za poslednjih 20 godina) po pitanju zarade od ulaznica. Ali jos je tu ogromno potenciala za povečanje match day incoma.
  • Majki2111
    2.7k


    Fora su im ove zastave na dva štapa kaj furaju Talijani. Lijepo vizualno izgleda.
  • SAS1987
    13.7k
    dobra im je grupa. Bas me zanima koliko će ih biti na jugu.
  • deda
    28.7k
    Koliko im damo vjerujem da će ih toliko biti. Ne igraju oni baš tako često u Europi, a ovo im je prva CL
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.