• marcio amoroso
    33.8k
    Tko je taj Mišković?
    Čak je upao na listu za LP.
  • Bosna86
    11.6k
    Ajmo se ti i ja kladiti da od Pinta nista nece biti... Nek ulog bude donacija DTSM u bilo kojem iznosu.. Moze?
  • Jaki
    100
    Kakve vi gluposti pisete tj neki Moro bolji igrac od Sunjica kako mozes uspoređivat dva igraca koji ne igraju istu poziciju Moro nikada u zivotu nece bit bolji zadnji vezni od Sunjica jer to nije njegova pozicija niti ce ikad bit.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    (malo ramblam jer nisam ništa piso već neko vrijeme pravo haha)
    Moro je po meni vrsta igrača ko npr. Kroos što je igro u Realu, ili Modrić (prije nego što je zadnjeg veznog kreno igrat Casemiro) tak da mislim da bi to u principu trebalo izgledat čist ok u LP. Samo me brine što Moro malo igra toplo hladno pa tek budemo vidili u LP kako će igrat. (uostalom pljuvali smo i po Šunji dok je tek krenuo, odnosno ostala je ekipa, ja nisam začudo haha)

    Ne kažem da su Ademi i Moro i blizu nekadašnjeg veznog reda Reala, ali kažem da je to funkcioniralu u drugim klubovima, pa bi moglo i kod nas. Jedino je problem ako se ozljedi jedan od njih, a npr. Ivanušec ili Gojak se ne mogu nositi s igračima LP. Ali realno isti problem ima i Chelsea ako im se ozljedi Kante i Liverpool ako im se ozljedi skoro pa bilo koji igrač. Mogli smo realno dovesti još 2 pojačanja (krilo i zadnjeg veznog, ali očito je da nismo mogli prodat/htjeli prodat nikog od 6 igrača u veznom redu, 7 ako brojimo Gjiru), plus čini mi se da je Bjelica jako privžen igračima koje voli (moguće da zato dolazi do pada inače u klubovima koje on trenira) Jedina je greška nedovođenje krila desnog po meni, ali realno mi je i jasno jer bi onda stvarno bili pretrpani igračima i realno došlo bi do nezadovoljstva. Računajmo da ove godine ko i prošle imamo 2 zadnja vezna ko i prošle. Sad jel je to dovoljno ili ne, vidit ćemo, ali očito ovi u klubu računaju da je.
  • reziser
    6.5k
    evo nam prilike protiv citya :rofl:

    Hrvatski nogometni prvak Dinamo svoj sedmi nastup u Ligi prvaka otvorit će 18. rujna na stadionu Maksimir protiv Atalante. U 2. kolu Modri će 1. listopada gostovati na stadionu Etihad protiv engleskog prvaka Manchester Cityja. Uoči tog susreta s otoka je stigla vijest o ozljedi francuskog braniča Aymerica Laportea. On je tijekom subotnjeg sraza s Brightonom ozlijedio koljeno. U srijedu je stigla vijest da je završio na operacijskom stolu. Prema prvim prognozama na teren se neće vratiti prije iduće godine što znači da će propustiti oba susreta s Dinamom. Riječ je, inače, o Guardiolinom standardnom prvotimcu.

    izvor, net.hr
  • Eduardo
    18.1k
    Da, ozlijedio se prošlo kolo. Odmah se vidjelo da je ozbiljnije, iznesen je na nosilima bio. I dalje mi je muka kad se sjetim da igramo s njima.
  • reziser
    6.5k

    meni uopće nije muka
    to su utakmice u kojima možeš samo dobiti! Može se igrati s guštom bez opterećenja.
    svi računaju da ćemo izgubiti, prema tome, svaka prilika, svaki gol, i nadajmo se svaki bod je veliki dobitak
  • Eduardo
    18.1k
    Može se igrati s guštom bez opterećenja.reziser

    Pokušavam ali ne vidim nikakav gušt u tome što ćemo biti u podredjenom položaju kao vjerojatno nikad do sad. Opet, s druge strane se veselim ostalim protivnicima. Ako budemo pravi, ako odredjeni igrači podignu formu mogle bi to biti zanimljive utakmice. Ima još do toga, ne vrijedi razbijati glavu...
  • The Undertaker
    4.5k
    Ne znam za ostale ali ja ove godine od Dinama očekujem da se sa Atalantom i Šahtarom odigra kao sa Benficom, dakle 6 bodova kući i eventualno 1 ili 2 na strani. To bi trebalo biti dovoljno za 3. mjesto. Sa MC očekujem da se ne osramotimo.
  • Hipo
    406
    Ne znam za ostale ali ja ove godine od Dinama očekujem da se sa Atalantom i Šahtarom odigra kao sa Benficom, dakle 6 bodova kući i eventualno 1 ili 2 na strani. To bi trebalo biti dovoljno za 3. mjesto. Sa MC očekujem da se ne osramotimo.The Undertaker

    Nešto ovako optimistično nisam očekivao od ijednog iole realnog dinamovca koji ne pliva u snovima.

    Ja očekujem eventualno koji osvojeni bod doma.
    S 3 boda bi bio prezadovoljan, a kamoli 4-5

    Snovi o 3.mjestu nisu realni, ali iz kola u kolo možda budemo u prilici borit se za njega.

    Navijačka podrška u ligi prvaka će bit nikad jača.
    Momčad je vjerojatno zrelija nego one koje su se blamirale.

    1.kolo je jaaako bitno, ako tu ne uzmemo ništa bojim se da nam opet slijedi ista priča.
  • Majki2111
    2.8k
    Slažem se. Ne očekujem svih 6 bodova doma al vjerujem u ekipu da možemo ih osvojit. Razočrenje bi bilonda izgubimo to.
  • The Undertaker
    4.5k
    Hipo, ove godine ekipa je praktično ista kao lani, godinu dana iskusnija i uigranija, nominalno pojačana na bekovima gdje smo najtanji. Nedostaje opjevani zadnji vezni ali nije da nemamo nikoga. Jest da je nekoliko ključnih igrača van top forme ali do Atalante ima još 15 dana. Koliko sam gledao protiv Torina, ni oni nisu top a možda nas i podcijene. Ako ostanemo na bod ili dva, bolje da smo igrali EL.
  • Cosey
    467
    Mi se borimo za to treće mjesto koje nas ostavlja u Europi. Da bismo to ostvarili jako je važna, da ne kažem ključna, prva doma protiv Atalante.
    Ne mogu procijeniti šanse jer ne poznajem dobro Atalantu i Šahtar, ali za mene bi bilo razočaranje manje od 2 boda (neriješeno doma protiv Atalante i Šahtara).
    Kod ekipa poput Manchester Citya je dobro kaj ne prosipaju bodove jer oni uvijek idu 100%, ali loše jer, realno, iz istog razloga očekujem kantanje.
  • platini
    230
    Na papiru smo ista ekipa plus dva dovedena igrača na deficitarnim pozicijama bekova....ALI, nema toliko stvorenih šansi ako Olmo nije na nivou, a Olmo objektivno i realno nije na nivou otkad se god priča o transferu. Treba poraditi na igri prema naprijed jer ja stvarno ne znam kako će Dinamo zabiti gol ako počne gubiti protiv Atalante ili Šahtara. Pa ne možemo prema naprijed živjeti od kornera, prekida i početničkih grešaka protivničkih obrana. Treba nešto i stvoriti..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.