• Neki tip
    19k


    Dobrodošla ti nama i slobodno piši :heart:marcio amoroso

    Na ove marciove riječi dodao bih - ne samo "slobodno piši", nego molim te piši, jer pišeš lijepo, emotivno, pismeno, strukturirano i donijet ćeš kvalitetu više forumu.
  • Oriens
    115
    Hvala dečki na lijepim riječima i dobrodošlici. :)
    Čitati vas uvijek nekako stignem, ali za napisati nešto pametno ipak treba malo više vremena, iako vjerujem da ću postati malo aktivnija i po tom pitanju.
  • deda
    27.4k
    Pozdrav pripadnici ljepšeg i pametnijeg spola. Trebamo vas ovdje na Zoni među ovom muskom bagrom. Užitak je bio procitati Vaš upis. Dobrodošli i sretan Vam dan žena!
  • ZGBhoy
    1.7k
    još da si dal kiss die hand bilo bi savršeno
  • masacusec
    3k
    Ja kad sam došao na Zonu, ni dobar dan, ni bok, ni dobrodošao ni kaj ćeš popit?! :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Samo si upao, ni od tebe dobar dan, kako ste, imal domacina... :lol:

    Topla dobrodoslica je samo za ove sto se fino predstave :rofl:
  • Krizy
    35k
    Nadajmo se da se @deda odjavio s laptopa.
    Uleti li žena na Zonu neće na dobro :razz:
  • Neki tip
    19k
    Nadajmo se da se deda odjavio s laptopa.
    Uleti li žena na Zonu neće na dobro :razz:
    Krizy

    Ma vi'š kak je stari lisac bio sav učtiv i oprezan.. sve na "Vi", s puno poštovanja i profesionalne distance.

    Stara praška škola.
  • plavi67
    920
    "Stara praška škola."
    hajdučka ? :joke:
  • Oriens
    115
    Kakav gospodski doček, hvala. Definitivno nema potrebe za persiranjem, kako prema svima tako i prema meni. Ne želim biti jabuka razdora ovdje haha
  • Boysica
    440
    I jaaaa bez obzira sto sam zensko ravnorpravno urlam na tribini ko pola muskog svijeta ❤️
    Zato hvala za docek i ako sam dvije godine u Zoni al nisam pisala i onda pocmem pisat i dobijem blok eto to mi ke zato sto se neznam sluzit forumima i forumskim pravilima
  • Mali dioničar
    13.9k
    molim te piši, jer pišeš lijepo, emotivno, pismeno, strukturirano i donijet ćeš kvalitetu više forumuNeki tip sa Zapada

    Get a room.
1910111213Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.