• Nino Bule
    13.9k


    Jeste svi godisnjaci ove sezone ili prvi put kupujete, ako je prvi put onda kad krene slobodna prodaja najnormalnije s osobnim dokumentima i parama mozes kupit
  • Cosey
    515


    Jednostavno, kupite zajedno.
    Brojevi idu jedan za drugim, još dodatno napomenete da ste zajedno.
  • seljak86
    2.6k
    Kolka je šansa da se sjever dolje rasproda prvi dan?
  • deda
    32.8k
    Pošto je zaštićena prodaja prvi tjedan sigurno se neće rasprodat prvi dan. Ali upitno je da li će ostati ulaznica nakon prvokupa.
  • Ali
    2.2k


    Evo i originalnih objava za usporedbu:


    GNK Dinamo;
    "Klub je donio odluku da će ove sezone godišnje ulaznice prodavati samo za tribine zapad dolje i sjever dolje, a godišnje ulaznice će moći kupiti ISKLJUČIVO ČLANOVI KLUBA. Napominjemo kako će punkt za učlanjivanje ili reguliranje članstva u klubu biti smješten u neposrednoj blizini Ticket pointa pod zapadnom tribinom"

    Jedan klubić sa juga RH:
    "Pravo na kupnju ulaznica za domaće utakmice, od ovog susreta, pa sve do kraja aktualne natjecateljske sezone imat će isključivo članovi Kluba (bez opcije slobodne prodaje zadnji dan) kojih je u ovom trenutku preko nevjerojatnih 35 tisuća (što već prelazi puni kapacitet Poljuda!) u samo 16 dana nove kalendarske godine."

    Kao što vidiš ovo je gotovo pa copy/paste, i to je ono što me jako zasmetalo na stranici. A objasnio sam i zašto, jer me jako podsjetilo na doba kada su članovi KPJ imali pravo na nesto i privilegije. Moguće da su tvoji roditelji imali privilegiji oa te to ne bode u oči. Mene jako smera, jer je teska diskriminatorna odluka. I koliko je daleka od ovakbe prake :"most movie theaters excluded customers of color..."

    Gle rekao sam da razumijem razlog, ali organski ne podnosim ogranicenja, osobito kad su noldana i caps lock da se bplke vidi. To nije u duhu demokracije. Svi moraju imati mogucnost kupnje, dozvoljeno je pravo prvokuoa kao privilegija, sve drugo je diskriminacija. U oba slucaja gore navedena i dinamo i hajduk. I jedni i drugi su se osilili i zele pokazati da kontroliraju klub i da mogu sto hoce i kako hoce. A sto je drugacije radio Glava ? Donosio diskriminatorne odluke jer je mogao, jer je osjecao da je klub pod njegovom kkntrolom, jednako tako je i nh odlucio na iskljucivo pravo kupnje pojedinacne ulaznice a dinamo godisnje.
    Sad me mozete nastavi pljuvati i etiketirati, ali vjerujte iz iskustva, organizacije poput kluba ili tvrtke napreduju iskljucivo i samo ako slusas sto ti kazu kriticari i omi koji dobronamjerno ukazuju na propuste, od tapsanja po ramenu i jednoimlja nema napretka.
  • Crusades1986
    12.6k
    Nije copy/paste... nekoliko puta ti se objasnilo da su oni ograničili prodaju pojedničanih ulaznica samo na članove, dok kod nas godišnje mogu kupit samo članovi.

    Pojedinačne ulaznice mogu kupovat svi.

    Kakve jeb*** komunističke partije i diskriminacije.
  • deda
    32.8k
    Bit će još gore Ali kad pređemo na Kranjču.
  • Boycie
    1.2k
    Ti na to gledas tako, ja osobno, a vjerujem i vecina, gledam to kao benefit i nagradu za najvjernije. Dapace, prvo bi dao prvokup onima koji imaju godisnju par sezona za redom, sto se nadam da ce i biti slucaj ako dodje do Kranjce. Mislim da si napisao da si na stadionu od '78, ako takvi ne shvacaju koliko je vazno clanstvo, pogotovo sada, onda ne znam... Jos uvijek to nije tako veliki balon da se svi ukljuce na vrijeme, jer je definitivno smjer u kojem ce klub ici u buducnosti.
    Osim toga, apsolutno mislim da je vrijeme i da klub pocne prihodovati znacajnije od svojih navijaca i marketinga, da to bude velika i znacajna stavka.
    Klub ce ove sezone od cca 4.4k godisnjih uprihodit preko 1mil €, to lijepo zvuči.
    Takodjer sam od onih koji preziru ona vremena besplatnih majica, ulaznica, kobasica ili cega je sve bilo.
    Nadam se nikad vise.
  • deda
    32.8k
    Ali miješa pojam privilegija i diskriminacija. Ono što mene najviše škaklja od svega. Ja već godinama pokušavam čuti jedan jedini razuman razlog zašto neki prosječni navijač ne želi biti član kluba i još ga nisam čuo. Ali zato prigovora da se ukakaš.
  • The Undertaker
    5.5k
    Malo je glupo da ja potežem to pitanje ali upitaj se obrnuto, zašto bi prosječni navijač bio član kluba. Već sam pitao jednog kolegu prije, da li je član svakog kluba za koji navija. I zašto nije. Onda dođeš do odgovora.
  • miro
    4.5k
    Dok Mamić nije pobjegao u BiH, ja nisam htio bit član kluba. Nisam svojim članstvom (koliko god to bilo beznačajno) htio dat legitimitet vodstvu kojeg sam smatrao najgorim neprijateljem kluba.
  • bluepower86
    961


    Ili si navijac ili nisi,ako ne zelis bit clan kluba nije ti dovoljno stalo
  • Jurki
    11.9k
    zašto bi prosječni navijač bio član klubaThe Undertaker

    Zato da se identificiras sa klubom, osjetis da pripadas jednoj zajednici ljudi koji mozdq ne razmisljaju isto ko i ti. Ali vas veze pripadnost istom klubu.

    Da postanes dio kluba, da odlucujes na izborima koga zelis da upravlja klubom za koji navijas.

    Da ljudi koji upravljaju klubom vide da formalno i pravno iza kluba stoji armija ljudi.
    Dinamo je udruga građana i svojim clanstvom si vlasnik kluba.

    To je isto ko da Hrvata pitas zakaj se deklarira Hrvatom.
    Zalosno je da nakon svega kaj se proslo s glavatom spodobom potezu takva pitanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.