• deda
    32.5k
    Pogledajte aktivno članstvo kućica
  • Guinness
    2.2k
    Puno je posla, doći će red i na to.deda

    To je, potencijalno, dodatni financijski poticaj klubu.
    Pa makar i mizeran, ali i dalje je nešto za praktički ništa (računajući radne sate, trošak amortizacije printera i slično).

    Što hoću reći, godišnjaci imaju pravo kupiti "paket" ulaznica (svih ili na kojima smo bili, ovisi koliko se može razraditi) za tu sezonu po povlaštenoj cijeni od, karikiram, €10 za cijeli paket.
    Svi ostali koji nisu godišnjaci imaju istu tu opciju ali njih to košta €20.

    U praksi bi to bio suvenir iz shopa, treba procjeniti je li isplativije radit "print-on-demand" za godišnjake isključivo ili bi tu bilo potencijala i za ostale u shopu, ali isključivo za cijeli paket.
    Npr. za navijače drugih klubova koji su također kolekcionari ali ih "prisiliš" da za neku prihvatljivu cijenu moraju kupiti cijeli paket.

    Postoji naravno milijun boljih opcija, samo ideja na prvu...

    UEFA i FIFA su to radili za prošla natjecanja, prvo si imao opciju kupnju suvenir ulaznice kod kupovanja ulaznica, a nakon natjecanja bila je mogućnost kupovien i na web shopu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    podrzavam. Isto tak, s obzirom da pratis to jel mozes javit kad bude isto za ovaj Euro?
  • Guinness
    2.2k
    to jel mozes javit kad bude isto za ovaj Euro?Efes Pilsen

    Mogu, makar nisam nigdje vidio da se uopće spominjalo za ovaj Euro da će biti, pa se nadam da hoće
  • deda
    32.5k
    Broj članova GNK Dinamo u podne, 4. srpnja:

    32.682
  • Marley
    1.6k
    nije uopce prosla uplata, sad smo isli provjerit, jel moze biti da je nesto sa serverom?
    Strah me ici ponovo odmah pokusat, da ne bi naknadno prosla i prva uplata, sta ja znam... ima netko ideju sta da radim :sweat:
  • flexXy
    2.3k
    Imam pitanje vezano za obiteljsku godisnju, je li moguce dodati jednog clana u ovoj fazi prvokupa ulaznica ili i on mora bit postojeci godisnjak?
  • criticus
    2.2k
    Meni je drago da se neko buni, moramo malo držat ravnotežu.

    Ja sam ko i većina i više nego zadovoljan odrađenim. Da, ima tu još mista za napredak ali neke stvari su trenutno nerealne. Tipa kako dat prvokup onima koji su bili na 90% utakmica (taj sam, a nisam ima godišnju lani) ako znamo da sustav čitača nije najpouzdaniji. Ima sam godišnju zadnjih 4-5 godina sve do lani kad mi se učinila skupa, a na kraju sam potrošio više nego da sam kupio godišnju. Al ko mi je kriv.

    Apsolutno podržavam da samo članovi mogu kupit godišnju, to je privilegija članova kluba koji su i njegovi vlasnici. Pojedinačne karte nikada nebi tribale bit rezervirane samo za članove. Prvenstvo kupnje da, isključivost ne.

    Što se tiče cijene nemam nikakav problem s njom. Ono što je teško kad je određuješ je da mora bit dovoljno visoka da odbije isključive derbi i euro navijače, a opet ne preskupa da je nekom tajkunu lakše je kupit i otić na te 2-3, jer njemu ne igra ulogu cijena, a da redoviti navijač nemože si je priuštit. Napravljeni su koraci u smjeru poticanja dolaska, nadajmo se da će urodit plodom. S obzirom da se podaci prate sigurno nas i dogodine čekaju ptomjene koje idu u tom smjeru.
  • bruno828
    5
    godišnju za zapad isplatis samo da odeš na euro utakmice(4) i na svih 6 derbija kroz godinu tako da će bit ljudi koji će samo zbog toga uzet. Ali slažem se teško je uskladit cijenu za takve navijače i one koji dolaze na svaku utakmicu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Strah me ici ponovo odmah pokusat, da ne bi naknadno prosla i prva uplata, sta ja znam... ima netko ideju sta da radim :sweat:Marley

    Doslovno istu situaciju sam imao jučer s kolegom i ispalo je da mu kartica nije imala omogućeno korištenje online. Ako nije to, slobodno probaj opet jer sučelje funkcionira, mislim da ne postoji tehnički način da uplata naknadno prođe ako nije odmah prošla.

    godišnju za zapad isplatis samo da odeš na euro utakmice(4) i na svih 6 derbija kroz godinu tako da će bit ljudi koji će samo zbog toga uzet. Ali slažem se teško je uskladit cijenu za takve navijače i one koji dolaze na svaku utakmicu.bruno828

    Za one koji tako razmišljaju i koji će tako pohoditi utakmice je osmišljen model.
  • Marley
    1.6k
    ma ima koristenje online, stalno tako placamo na ovaj nacin. Ali nije se jos nikad dogodilo da ne prodje. Ok.
  • xavier
    12k
    @Marley

    Gdje je zapelo ne znam, ali ne trebaš brinuti da će prva uplata proći naknadno. Ne ide to tako. Nije to platni nalog koji visi negdje pa se izvrši kad se zadovolje uvjeti. Ili prođe ili ne prođe odmah. Slobodno probajte ponovno.
  • Marley
    1.6k
    E, a sto je sa fotkom? Jel obavezna ili nije?
    Pise da bez jasne fotografije, clanstvo ce biti odbijeno. A negdje sam procitala da moze i bez.
  • duksy
    290
    Koliko godišnjih će se moći uzeti odjednom?
    Nas ima 7,8 i htjeli bi svi zajedno sjediti, pa da se znamo unaprijed organizirati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.