• Paggini
    10.7k
    Svi bi davali Petkovicu i slicnima place po njihovom vlastitom odabiru al bi rijetko tko dao vise za godisnju ili pojedinacnu kartu. Odjava.NitkoBitan

    Pa ajde ti nama reci koliko novaca osoba mora potrositi na mjesecnoj razini za klub i za grupu da bi imala pravo davati svoja misljenja? :)
  • emilperska
    4.4k
    300 eur godisnje + 20 za clanstvo + matchday potrošnja nije dovoljno za komfor Maksimira..
  • deda
    29.6k
    Ako ćemo gledati samo komfor našeg stadiona onda ćemo kartu računati 3-4 eura. Samo što za te novce više ne možeš gledati ni trećeligaški nogomet.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nikada nisam gledao u tudi novcanik niti mjerio koliko tko trosi na Dinamo, ali primjetno je to da prosjecni Dinamov navijac kuka na skoro sve. Dobro, stadion... ali kaj je recimo sa dresovima, i za to se kuka? Nije da su cijene dresova nesto razlicite od cijena dresova drugih klubova. Eto jedna forumas je rekao neki dan da mu prijatelj placa clanarinu Realu 30 eura al mu je Dinamova od 20 skupa, pa za zapitat se...
  • criticus
    1.6k
    Kužim da iz postova na temi odiše neki ljuti ton, al nemora to biti tako.
    Većina postova postavlja legitimna pitanja o kojima se triba diskutirat da bi se na kraju formirala cijena/ponuda koja će većini članova biti smislena uz prikladna objašnjenja kako je došlo do nje. Pri tom mislim i na ekipu koja smatra da bi se cijena tribala dić i ekipu suprotnog stava.
    Imamo napokon ljude koji su direktno u klubu i slušaju šta se priča. Većina nas im je dala povjerenje, napravit će kako misle da je najbolje, a zato će dat objašnjenje i/ili snosit odgovornost. Još se učimo demokraciji u državi kamoli u klubu. Pitajte, odgovarajte, kritizirajte sve je ok. Samo se smirite, ne shvaćajte sve osobno i kao napad :cool:
  • emilperska
    4.4k

    Sve je to meni jasno, ali nemojte provodit shrinkflaciju i onda govorit da nece rast cijene..

    Argumenti da raste sve oko nas bas i ne stoje jer "inflacija se smiruje veli premijer", a i prosle godine kad su odrezana poskupljenja od 60% za zapad, receno je da je to to za neko vrijeme..
  • Nolifer
    7.1k
    Nekoć davno, a fora reklama... :smile:

  • Dudu9
    597
    Ajmo bit realni pa neće godišnja biti 120e za sjever a igramo LP i sve to za 120e godišnje?
  • Felip
    102
    Stavljam plus za model članovi jeftinije vs nečlanovi skuplje za pojedinačne ulaznice i to bi bila idealna zamjena za sadašnje besplatne ulaznice. Jedino ne bih volio da se naglašava ta podjela crni vs bijeli nego da se za nečlanove komunicira kao redovna cijena dok bi za članove niža cijena značila pogodnost članstva.
  • DrawTube
    3.6k
    te nas je sezone na Maksimiru prosječno bilo 2800.
  • deda
    29.6k
    Mi smo godinama bili robovi politike nevažnosti navijača, članova pa samim time ni prihod i vrednovanje cijena karata nisu uopće postojali kao kriterij za ikakvo odlučivanje. Problem je što je povećanje došlo naglo i tu se više-manje slažem sa nekim vašim tezama. Ja sam godinama bio glavni kritičar podcjenjivanja vrijednosti brenda koji se zove Dinamo. Mi smo u principu sad došli blizu nekakvih realnosti po pitanju cijena ulaznica. Bilo bi idealno da je taj prijelaz rađen postupno kao što vjerujem ako bude potrebe u budućnosti da će tako biti vršen.
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Cemu uopce velike rasprave oko cijene. Biti ce isto kao i cijena majice Prvaci 23/24. Dezurna ekipa kriticara ce kritizirati cijenu,moralizirat o obiteljima koje to ne mogu platiti,kako to ne vrijedi tog novca itd itd. Rezultat ce na kraju biti isti kao i sa majicama. REKORDNA PRODAJA.
  • deda
    29.6k
    Meni je od svega ipak najluđa ideja koji neki namjerno, a neki nehotično žele imputirati novim ljudima u klubu. Kao da oni žele sad izuti dinamovog navijača iz cipela. Ne, oni žele da Dinamo postane brend, da ima realnu cijenu svojih vrijednosti, od ulaznica, članstva, asortimana proizvoda bla, bla. I što je najsmiješnije, pa ti isti ljudi su kupci tih vrijednosti između ostalog. Evo recimo ja mislim da nam je piva i hotdog preskup. I da trebamo imati i dio jeftinijeg asortimana u fanshopu.
  • marcio amoroso
    34k
    Mi smo ovu sezonu imali 29 domaćih utakmica:

    18 HNL
    2 kup
    1 superkup
    3 pretkola
    3 grupna faza KL
    2 eliminacijske faza KL

    Godišnja za zapad je koštala 300 eura, a to ispada 10 eura i 34 centa po utakmici. Na tu cijenu se skakalo i vrištalo po raznoraznim stranicama, “navijačkim” instagram profilima itd.

    Ja ne razumijem šta ljudi točno žele i očekuju? 5 eura za glavnu tribinu po utakmici i po mogućnosti uključene europske utakmice.?
  • Dudu9
    597
    pa prije 13 godina plaćao se sjever samo LP 3 utakmice 80e ti to paket, i sad se neko čudi, kako to da ce bit skuplje, pa misli da ce platit 120e prvenstvo kup i LP
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.