• NitkoBitan
    13.5k
    Meni je malo glupo kaj ta ekipa uzima godisnju za nekoliko utakmica, uglavnom derbija i europskih. Svojim nedolaskom otezevaju izvodenje koreografija na sjeveru, a bome u zadnje vrijeme se koreografije izvode i na "manjim" utakmicama.

    Treba to nekako regulirat, pogotovo na navijackoj tribini.
  • Pop corn
    5.9k
    Po prvi puta će se godišnje ulaznice u konceptu i cijeni formirati na temelju baza podataka, a ne nekog osjećaja ili populizma. I sve će se jasno iskomunicirati pred medijima.....
  • Cosey
    467
    Nije da mi to previše znači, ali i ja sam bio na apsolutno svim domaćim ove sezone (28, sutrašnja je 29.), ali na jednoj ili dvije su nas pustili mimo brojača jer je bila gužva na ulazu. Kažem nebitno, ali i meni je taj broj nekako premali.
  • Pop corn
    5.9k
    Nije da mi to previše znači, ali i ja sam bio na apsolutno svim domaćim ove sezone (28, sutrašnja je 29.), ali na jednoj ili dvije su nas pustili mimo brojača jer je bila gužva na ulazu. Kažem nebitno, ali i meni je taj broj nekako premali.Cosey

    Nažalost toga smo svjesni da je moguće. Željeli smo pokazati gestu prema navijačima i reći im - fala vam! I da je klub prepoznao njihovu vrijednost.

    Vjerujem da se drugi neće ljutiti ako su preskočeni jer nisu namjerno
  • Neron53
    358
    Statistika ponekad moze i zavarati. Ako su njihove ulaznice iskoristene svaki put, ne mora nuzmo znaciti da su i vlasnici ulaznica bili na tekmi :)
  • jedan u nizu
    6.8k
    Volio bih vidjeti statistiku koliko je ljudi bili na kojim utakmicama.
    Jedan primjer:

    28 utakmica je pohodilo 26 ljudi
    27 utakmica je pohodilo 120 ljudi
    26 utakmica je pohodilo 245 ljudi
    25 utakmica ......


    Drugi primjer:

    Na prvu takmicu je doslo 3456 godisnjaka
    Na drugu utakmicu je doslo 2700 godisnjaka
    Na trecu utakmicu je doslo 1700 godisnjaka
    ....
  • Cosey
    467
    Nadodao bih još jednu stvar; jako mali broj ljudi je bio na svim tekmama.
    Ove godine nije bilo ludih termina poput 15:00 u srijedu ili tako nešto kao prošle sezone. Nije bilo ni tekmi petkom kao kad se igrala LP.
    Finale kupa smo igrali u 19:00, protiv Varaždina u srijedu u 17:00, ali je bio neradni dan.
    Znači ništa ludo i svejedno mali broj.
  • Mihael2305
    8
    Jel ima koja novost kako će se kretat cijene godišnjih sljedeće sezone? Pošto vidim da su se npr majice od prošle godine poskupile za nekih 200-300%, hvala
  • Cosey
    467
    Trebale bi ostati iste, jedino čujem da bi se karte za grupe posebno plaćale.
  • jedan u nizu
    6.8k

    Pa ljudima je tesko pohoditi sve utakmice.
    Govorim kao godisnjak iz Zagreba koji je propustio 3 ili 4 utakmice ove godine.
    Jako tesko je organizirati svaki vikend, svaku europsku utakmicu da ides na utakmicu.
    Kao osoba koja je zaposlena, koja ima familiju, prijatelje i sve jako je tesko doci na svaku utakmicu. Puno puta sam se mijenjao za smjene na poslu da bih stigao, nebrojeno puta sam otkazivao dogovore sa prijateljima i rodbinom. Ali nekada se desi da imas neke krstitke, svadbu ili nesto sto ne mozes bas reci da neces doci. Nekada nemas nikoga na poslu da se zamijenis za smjenu. Nekada si bolestan, nekada imas smrtni slucaj, nekada imas godisnjicu braka.
    A da ne pričamo kada imaš djecu, koliko je tesko to ishendlati.

    Zao mi je sto ispada porazan podatak da je samo 26 ljudi bili na svim utakmicama, ali jos mi je vise zao sto ljudi ne shvacaju koliko je to tesko.

    P.s. da se objavi podatak da je 80% utakmica pohodilo xyx ljudi, to bi izgledalo puno ljepše
  • Nevo7
    636
    Frend je propustio samo jednu tekmu, Goricu... Šteta. Pita hoće li biti nekaj i za njih koji su vjerni bili do kraja uz iznimku jedne tekme?

    Ja, negodišnjak, sam propustio 3-4. Pas mater, nisam imao za godišnju, a ovak sam u minusu haha al dobro, dobra je sezona bila, nije mi ni malo žao :smile:
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Trenutno imamo 30 296 člana, ajmo to podebljat do kraja mjeseca i dok traje pauza od nove sezone. Učlanjujte svakog za koga znate da mu je plava boja najdraža i da u ormaru čuva najdražu košulju plavu.
  • Mihael2305
    8
    Jel se zna možda datum cc kad je moguća kupnja godišnjih?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne ocekuj prije srpnja.
  • Olmic
    3k
    Sjedim igrom slucaja na zapadu blizu Zige, sad znam da on nije neki relevantan izvor, ali samo prenosim, navodno godisnja ide na 500 eura

    Ako je spam obrisite
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.