• The Undertaker
    4.5k
    Ako baš trebam pogađati, cijena godišnje će ostati ista ili čak i nešto manja ali će biti isključivo za HNL i kup.
  • emilperska
    4.3k

    To je po meni kopiranje Hajdukovog modela i potencijalno ima smisla kad imaš 1 ili 2 europske tekme godišnje oko kojih radiš mitomaniju. Mi smo prošle godine imali 8 europskih tekmi. Ja sam osobno propustio ove sezone od 29 domaćih utakmica, samo 2. Dakle bio sam na 27. Od tih 27 na 20 sam ušao minutu prije jer mi je stalno neki kaos bio. Poanta te jebene godišnje je da stanem u red za karte samo u srpnju kad se prodaju godišnje i nakon toga sam miran. Platim ju koliko ju moram platit i više ne razmišljam o internet plaćanjima, corvus payovima, redovima do pimpeka itd. Propustio sam samo 2 utakmice. I sad ovo neko uvođenje jogurt modela da prije svake europske ja moram opet u red (imali bi prvokup kakti) ili preko neta se jebat s kupnjom mi je besmisleno. Ne slažem se s tim. Ali očito sam ja u manjini.
  • Nino Bule
    12k
    Jel moguce da je netko ovo napisao, kopiranje hajduka ? hahahaha
  • emilperska
    4.3k
    U prodaji su sezonske pretplate za domaće utakmice Hajduka u sezoni 2023/2024.

    Kupnjom sezonske pretplate osiguravate sebi mjesto za utakmice SuperSport HNL te utakmice SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa (osim finala) koje se u organizaciji HNK Hajduk Split održavaju na stadionu Poljudu, u natjecateljskoj sezoni 2023/2024.

    Podsjetimo, pri kupnji pretplata kao jedna od pogodnosti navodi se:

    za slučaj plasmana HNK Hajduk u Play-off i grupnu fazu UEFA Konferencijske lige pretplatnicima će se kao i do sada omogućiti pravo prvenstva kupnje ulaznica
  • deda
    29.4k
    Ovo što smo imali mi nema nitko na svijetu. Svaka analogija s tovarima nema veze s vezama. I iskreno, boli me što tovari rade. Ne zanimaju me.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nama bi definitivno trebao popust za godisnjake sto se tice europskih utakmica. 4 domace su gotovo zajamcene (+ minimalno jedno pretkolo), nije to malen trosak uz kupnju same godisnje.
  • The Undertaker
    4.5k
    Za sada samo nagađamo. Svejedno, Dinamo ima oko 4500 pretplatnika na stadionu od 22000 mjesta. Pretplatnici su tu najmanji problem.
  • emilperska
    4.3k

    Nadam se krivo nagađamo, ali nisam optimist.

    Stekao sam neki dojam da se ovih 4500 pretplatnika nekako krivi za slabu posjetu. Slažem se da tu ima svakakve ekipe. Od šminkera do onih heroja koji nisu nijednu propustili (26 očito) pa do rekao bih nekih par stotinjak likova poput mene koji su propustili ukupno između 2-6 tekmi od 29.

    Tu i dalje ostaje velika rupa od 18.000 slobodnih mjesta/karata koji nemaju veze s godišnjacima. A ovo kompliciranje oko godišnjih, neće ništa s posjetom promjenit.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne moze se gledat ukupni kapacitet i usporedivat to sa brojem godisnjih. Nemamo mi Rujevicu, Pampas ili Poljud. Mi imamo dvije domace dvoetazne tribine, a za otvaranjem gornjih etaza nema potrebe na vecini utakmica.

    Sjever dolje i zapad dolje imaju kapacitet cca 11k, od toga 4,5k otpada na godisnje.
  • The Undertaker
    4.5k
    Kako sam ja shvatio, problem je sa pretplatnicima na SD kojih dosta ne dolazi pa "zauzimaju" mjesta onima koji bi htjeli na tu tribinu. ZD nema tih problema ali smo kolateralna žrtva.
  • Nino Bule
    12k
    Kupnjom sezonske pretplate osiguravate sebi mjesto za utakmice SuperSport HNL te utakmice SuperSport Hrvatskog nogometnog kupaemilperska

    Ma daj, ne mogu vjerovat da hajduk ima model koji ima svaki klub u hnl-u i europi, osijek, rijeka, maribor, sarajevo, fiorentina, napoli, bayern, bayer leverkusen, ali mislim da si ti genijalac pa cu vjerovat tebi da kopiraju hajduk haha
  • The Undertaker
    4.5k
    Kad neki model postoji godinama i kad se ljudi naviknu na njega naravno da pružaju otpor promjenama. Kakva god bude promjena htio bih viditi neki utemeljen poslovni razlog i klupski interes za promjenu a ne da to bude zato jer Sjever ne može disciplinirati svoju tribinu.
  • Olmic
    3.1k
    Ako vec bude model da godisnja vrijedi za prvenstvo i kup, molim da se omoguci da vlasnik godisnje ima pravo na isto mjesto kod kupnje za europske
  • Dinaminjo
    607
    U nedostatku istoka i skupoci zapada, sjever kupuju mnogi za par utakmica. I onda bude praznina.

    Znaci logika koja se predlaze je poskupiti ionako skup zapad, sjever ce se nastaviti ici sa populistickom niskom cijenom i rijesiti ce se nista.

    Mozda bi trebalo razmisliti da se jedan rubni sektor zapada prodaje po cijeni nesto malo visoj od sjevera, ali puno nizoj od sredisnjeg zapada.

    Na taj nacin bi istocnjaci nasli svoje mjesto pod suncem.

    P.s. sorry malo su me ponijele metafore
  • Nino Bule
    12k


    Vec je objasnjavano vise puta i prosli put smo o ovom raspravljali, ovdje je posjecenost godisnjaka samo jedan od razloga (i to ne samo sjevera nego opcenito). Razdvojit europu od godisnje svakako, pogotovo sad kad ce bit jos vise europskih utakmica ako uđemo u el/lp, sto znaci da bi godisnja morala ici još gore cijenom, opet uvodimo element kockanja s time koje ce grupe igrat dinamo jer koliko znam u KL ostaje stari model od 6 utakmica dok je u LP i EL skupina sad 8 utakmica, itd. itd.

    Jednostavno godisnja za hnl+kup i pravo prvokupa + neki popust godisnjacima za europu (kupovanje paketa), doslovno 99% klubova europe ovako funkcionira, ne treba izmisljat toplu vodu i jedini bit s ovim glupim metodama di nam na hnl bude posjecenost ispod 40% godisnjaka (ovdje govorimo i o zapadu)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.