• Sajla
    4.1k
    26 stvarno zvuči jako malo, ne mogu vjerovati? Ja sam propustio jednu (Astana u skupini) jer nisam bio u Hrvatskoj, inače bi bio među ovima. Ako se stvarno radi o tome da se samo 26 ljudi odazvalo na poziv, onda tako treba pisati u članku, ovako je prilično porazna informacija da je samo šačica ljudi bila na svim utakmicama...
  • jp23
    2.3k
    U sličnoj situaciji, propustio utakmicu na dan izbora sa Varaždinom zbog rođendana.

    Mislim da je @NitkoBitan u pravu, da je bilo više od 26, a da se nisu odazvali svi.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne da sam siguran, nego znam da se nisu svi odazvali.
  • Sajla
    4.1k
    onda je rečenica "Od njih 4578 koliko ih je bilo ove sezone, njih 26 prisustvovalo je na svim domaćim utakmicama na Maksimiru." netočna i treba ju ispraviti. Nema smisla da tako nešto stoji na klupskim stranicama. Antireklama!
  • NitkoBitan
    13.5k
    Btw. dobro je kaj je klub izasao sa tocnom brojkom godisnjaka jer je to vec neko vrijeme bila misterija.

    Mislim da je postojala i igra predvidanja broja godisnjaka pocetkom sezone sa nekim nagradama? @deda
  • Sajla
    4.1k
    Mislim da je postojala i igra predvidanja broja godisnjaka pocetkom sezone sa nekim nagradama?NitkoBitan

    https://www.zonadinamo.com/discussion/932/prognoza-broja-prodanih-sezonskih-karata-20232024/p1
  • Endeavour
    496

    Ako sam dobro vidio korisnik "petkove škarice" - je najbliži - 4586 (ako je 4578 točan broj).
  • Pop corn
    5.9k
    Svaka čast svima koji su bili sve ili većinu utakmica, ali očito je stvarno nešto krivo sa brojačima jer ja i još jedna osoba imamo godišnju za sjever i odrađene sve utakmice pa nismo pozvani. Nije zbog poklona i poziva jer vjerojatno ne bi ni došli jer nismo iz ZG, a i ne idemo na utakmice radi toga, nego eto, čisto da se zna da je brojka vjerojatno nešto veća od tih 26.Miro93

    Pretpostavljao sam da ima takvih i svjesno smo išli na rizik s odlukom da ako bude takvih zbog tih opravdanih razloga će se oni naknadno pozvati u klub na kavu
  • Pop corn
    5.9k
    Ima ih vise od 26 ali se nisu svi odazvaliNitkoBitan

    26 ih je ukupno, a došlo je 20-ak....
  • seljak86
    2.4k
    Ne znam zbog čega je brojka od 26 loša ili bilo kakva antireklama, pa kakva bi brojka trebala biti. Ajmo još uzeti u obzir da se nisu svi odazvali niti su svi pozvani prema upisu kolege. Za pretpostaviti je da je brojka najaktivnijih godišnjaka blizu 100 što po meni nije loše jer nije ni lako doć na apsolutno svaku domaću utakmicu, pogotovo jer je i Europa koja je u nezgodnom terminu i tu uvijek otpadne dosta ljudi zbog toga.
  • Pop corn
    5.9k
    Ljudi, nije ni blizu 50 takvih.

    Evo recimo porazan podatak: Broj dolaska vlasnika godišnjih ulaznica na utakmice HNL-a je 37%
  • Paggini
    10.1k
    Evo recimo porazan podatak: Broj dolaska vlasnika godišnjih ulaznica na utakmice HNL-a je 37%Pop corn

    Šta se može po ovom pitanju napraviti, jer ovo je baš loše? Osim godisnje samo za HNL?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Evo recimo porazan podatak: Broj dolaska vlasnika godišnjih ulaznica na utakmice HNL-a je 37%Pop corn

    Ocito imas uvid u neku statistiku godisnjaka. Moje pitanje je koliki % godisnjaka je iz Zagreba ili Zagrebacke zupanije a koliko izvan. Pogotovo me zanima koliko godisnjaka ima sa prebivalistem izvan RH.
  • Miro93
    2.7k


    Ima ih izvan Zg dosta, pravo je pitanje kolika je njihova dolaznost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.