• Eduardo
    18k
    ne moraš ništa dodatno slati. Svoje si napravio i sad samo čekaš člansku.
  • Bernard
    389
    Ja sam uplatio i dobio člansku bez da sam im slao mail o potvrdi uplate.
  • Šteco
    531
    Ajde im se javi hitno prije 15og da provjere u čemu je problem, možda je krivi oib ili nisi dostavio privolu ili nešto treće sasvim banalno pa ti članstvo nije aktivno. U svakom slučaju mora se riješiti do 15og, stišći ih.Guinness

    Slao sam više puta, nema smisla ih više stiskati. Vjerujem da će se ove stvari početi rješavati tek nakon 15og, kada se očekuje da splasne navala mailova oko članstva zbog izbora.

    Svakako planiram fizički otići na glasovanje, gdje ću imati članske iskaznice zadnjih nekoliko godina i osobnu sa sobom. Stoga ne znam kako me itko može spriječiti u obavljanju članske dužnosti.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Sto ih se vise bespotrebno zatrpava mailovima to ce duze ostali cekat na uclanjivanje. Rjesit ce se sve do izbora. Poslije 15.2. ce se smanjit tempo zahtjeva i onda bi se trebali ubrzat sa obradivanjem.
  • rob ljubavi
    786


    Evo stigla mu nova iskaznica i dalje neispravni podaci za povezivanje
  • Mrvica
    3.5k
    Svašta, meni je to pisalo kad sam pokušao povezat sa starom članskom i kasnije sve normalno. Žao mi je al ne znam onda u čemu je problem, jedino biti uporan i javit se klubu ili nešto.
  • Crusades1986
    10.1k
    Stigla članska napokon poštom nakon mjesec dana.
  • Bruh
    901
    Oće dinamo objavit kad upiše sve koliko članova imamo?
  • jedan u nizu
    6.7k
    Morat ce, s obzirom da su izbori, morat ce izaci informacija koliko clanova ima pravo glasa i sl.
  • Endeavour
    496

    "Maksimalan broj članova koji mogu glasati na izborima biti će poznat nakon 15.2.2024. kada je zadnji rok za produženje članstva kao uvjet za sudjelovanje na izborima i kada se sva pristigla produžena članstva unesu u bazu članova. Izborno povjerenstvo će u periodu nakon tog datuma, a do datuma održavanja izbora javno objaviti ukupan broj potencijalnih glasača." - sa službene stranice
  • JJosip
    52
    Broj glasača ne mora odgovarati broju ukupnih članova jer sigurno postoje i članovi koji su se tek ove godine učlanili ili ponovno nakon nekoliko godina bez da su bili članovi prošle godine...ja znam takvih nekoliko slučajeva.
  • Crusades1986
    10.1k
    Pa piše da će se objavit broj članova koji imaju pravo glasat, ne ukupan broj.
  • Brusa
    952
    naravno da neće. ja sam od 2024 član, prošle godine nisam bio *sigurno ima takvih još. A sigurno ima i onih koji su prošle godine bili članovi, a ove nisu produžili/obnovili članstvo. Plus malodobni
  • JJosip
    52
    Znam, samo sam htjeo to naglasiti jer mislim da bi neki mogli taj broj staviti pod jednako, a to sigurno nije slučaj...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.