• Dudu9
    447
    Ne plača za 2023 nego mora za 2024 godinu uplatit preostalih 10 dana
  • Šteco
    530
    Pozdrav ekipa, jedno pitanje: Vec danima probam ukucat clansku na ulaznice.hr . Stavim broj clanske i OIB i onda dodje onaj loading screen. Jucer sam pola sata cekao i nije se pomaklo, stalno se vrti grb i nece da mi potvrdi. Jeli neko imao iste probleme? Mozda da im napisem mail?Debelko

    Isti problem sam imao kad sam jednom frendu pokušao odraditi povezivanje članstva na njegovom profilu. Pisao sam o tome u ovoj temi (link). S obzirom da smo to radili na cugi na njegovom mobitelu, a od tada se nismo vidjeli, ne znam jel na kraju pokušavao sam (objasnio mu kako), makar čisto sumnjam, jer njega ionako samo fizička članska zanima, a na izbore bu išao fizički. Mislio sam da je tad to bilo zbog radova na sustavu, da je to privremeno, ali očito je da su to još neki od problema s povezivanjem članstva koji postoje na toj stranici.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Skeniranjem i plaćanjem uplatnice koja dođe na kućnu adresu, članstvo se automatski produžuje?
  • Paggini
    7.1k


    Trebaš poslati potvrdu uplate na č mail, mislim da tako ide mail
  • NitkoBitan
    12.3k
    . Uostalom pise na papiru koji se dobio uz uplatnicu.
  • bongo
    674
    Samo da se napokon pohvalim, došla mi je konačno članska na kućnu adresu. Datum na istoj 4.1. što odgovara pristupnici i uplati, ali kad gledaš koliko je vremena prošlo dok dođe doma...

    Živjeli!
  • Paggini
    7.1k


    jes, ispravljeno!
  • rob ljubavi
    774
    Ekipa, trebam pomoć.

    Dakle, stari je učlanjen prošle godine za vrijeme one akcije i ima iskaznicu, međutim istu ne može povezati na onom internetskom dinamo/clanstvo linku. Pise neispravni podaci.

    Prije nekih dva tjedna uplaceno je za 2024.g i poslana potvrda na mail , ali odgovora nema.

    Na internetu i dalje nema obnovljene iskaznice , a od stare su neispravni podaci. Slali smo mail o cemu se radi, odgovora nema. Sto sada?
  • Mrvica
    3.3k
    Ja sam isto imao važeće članstvo do 7/24 prije uvođenja ovoga da vrijedi jednu kalendarsku godinu. Nisam povezivao sa ulaznice.hr . Uplatio članstvo preko našeg Dede i dok je sve to bilo u procesu išao sam povezat sa starom članskom iz '23. i pisalo je neispravni podaci. Čekao dok dođe nova i kad je došla normalno sam povezao upisao broj članske i oib. Sačekaj dok ti dođe nova i onda poveži, meni je tako bilo.
  • Eduardo
    17.6k
    S obzirom na to da se online ne može učlaniti punoljetnu osobu već samo maloljetnike da nije ista stvar i s povezivanjem članstva?

    Ja nemam trenutno nikog povezanog tak da ne znam kako se točno gleda na te profile za glasanje. Punoljetna osoba se mora registrirati da bi se učlanila online dok prilikom povezivanja ne traži mail osobe koju povezuješ (ili traži na drugom koraku nakon što upišeš 'bar kod članske' i OIB osobe koju želiš povezati i klikneš 'POVEŽITE ČLANSTVO'?), a mail adresa je nužna kako bi se na nju mogao dobiti kod za dvofaktorsku autentifikaciju jer bez tog koda neće biti moguće sudjelovati u online glasovanju.
  • Šteco
    530
    Došla mi je nova članska danas, maloprije išao provjeriti sandučić. Datum na njoj 23.01., što odgovara datumu uplate i slanju potvrde o uplati na email adresu. Good.

    PS Naravno, status na ulaznicehr i dalje isti - "Vaše članstvo nije aktivno i ne može se produljiti, ali možete kupiti novo.".
  • Guinness
    2k
    Došla mi je nova članska danas, maloprije išao provjeriti sandučić. Datum na njoj 23.01., što odgovara datumu uplate i slanju potvrde o uplati na email adresu. Good.

    PS Naravno, status na ulaznicehr i dalje isti - "Vaše članstvo nije aktivno i ne može se produljiti, ali možete kupiti novo.".
    Šteco

    Ajde im se javi hitno prije 15og da provjere u čemu je problem, možda je krivi oib ili nisi dostavio privolu ili nešto treće sasvim banalno pa ti članstvo nije aktivno. U svakom slučaju mora se riješiti do 15og, stišći ih.
  • deda
    28.1k
    Dečki, do 15og se moraju riješiti uplate. Od 15og do dana izbora treba porješavati statuse.
  • Crni
    43

    Uplatio sam preko ulaznice.hr, piše tamo da je članstvo aktivno. Moram li slat neku potvrdu na tu mail adresu ili samo čekam da stigne iskaznica? Nisam nigdje vidio taj uvjet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.