• Bruh
    901
    Sa telegrama

    [BITNO]

    Svi koji su svoje zahtjeve za članstvo u Dinamu predali u Bad Blue Boys Fan shopu od danas mogu preuzeti svoje članske iskaznice na istoj adresi (Ilica 37).
  • NitkoBitan
    12.3k
    Dosla mi je uplatnica pa cu se danas zaletit do Poste da uplatim. Pise jasno da im se posalje potvrda o uplati na mail , a kaj se tice maila koji cemo koristit za glasanje jel se treba on negdje potvrdit ili?
  • plavi72
    720
    Lijepa slika na čestitki za roćkaš
    Dinamo Zagreb iznad svih transparent u prvom planu,sjever dolje i gore se vidi pun šalova,zadnji derbi slika 17.prosinca ?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Cudno da nitko nije iskomentirao ili mi je promaknulo
    Danas stigla clanska a uz nju i naš Ljubo :lol:
    Ovi stvarno nisu znali koga prodati ( Bulat ili Ljubo ) pa su odbili Rangerse i produzili Bulatu ugovor a Ljubu poslali srbima iz Grcke
    Oooo živote maćeho, ne znam da li da se smijem ili plačem
    UAMNvhg.jpg
  • NitkoBitan
    12.3k
    Grazove papuce > Majkijev novcanik
  • Mrvica
    3.3k
    Trkaće papuče :ok:
  • serbus
    3.6k
    I majstor ih namjerno ostavi u kadru da uđe u legendu.. :lol:
  • NORTE
    9.3k
    Grazove papuce > Majkijev novcanikNitkoBitan
    Na zoni se za bogohuljenje dobije ban, samo kažem.
  • Kepec
    4.8k
    Dok Graž ne prošeće rivom u šlapama, Majki s novčanikom ostaje pobjednik.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Dok Graž ne prošeće rivom u šlapama, Majki s novčanikom ostaje pobjednik.Kepec

    Ne znam gdje ih je kupio, ali evo odmah prijedloga Dinamovom Fan shopu da stave u prodaju takve papuče. Prodavale bi se na veliko.
  • Olmic
    2.7k
    tamo ih i ima ili ih je bilo
  • Endeavour
    419
    Zanimljiva situacija se desila vezano za jednog člana kojeg sam učlanio 10-ak dana prije nove godine. Ona je bila uvjerena da može glasati, jer joj na ulaznice.hr stoji 31.12.2024. i ne pruža mogućnost produženja.

    Ali jučer joj je curu u shopu (ispod zapada) rekla da mora platiti tih 10 preostalih dana za 2023. Tako da je platila kojih 70 centi. Iskreno nisam ni ja znao za ovo.
  • Guinness
    2k
    Ali jučer joj je curu u shopu (ispod zapada) rekla da mora platiti tih 10 preostalih dana za 2023. Tako da je platila kojih 70 centi. Iskreno nisam ni ja znao za ovo.Endeavour

    Samo da vidim jesam shvatio dobro, prvi put se u 2023. učlanila krajem prosinca? I sad joj vrijedi automatski do 31.12.2024., jel tako?

    Pa za 2023. mora platiti punu cijenu članstva, osim toga ništa drugo ne plaća
  • Endeavour
    419


    Ja sam je učlanio krajem prosinca. I platio naravno punu cijenu 20€. I bio sam uvjeren, prema onoj odluci kluba da će to priznati i za 2024. Tako uostalom i piše, istek 31.12.2024. Ali u shop su joj rekli da mora platiti par centi za tih 10 dana 2023.

    I cura u shop je također rekla da će dobiti novu člansku.
  • jp23
    2.2k
    Isto je i nama bilo, kao da bi mogli glasat, moraju platit još tu razliku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.