• striko
    1.2k
    Imam dva pitanja:

    1. Ako mi na "moje članstvo" piše ime i valjanost do 31.12.2024 znači da je automatski sve povezano?

    2. Kad sam pravio račun na ulaznice.hr stavio sam slučajno poslovni mail a povjereniku sam dao privatni pa sad ne znam koji mail mi je glavni?
  • Šteco
    530
    Da, meni tak isto prikazuje, ali sam racunao na to da ako sam uplatio i spojio proslu clansku jos 2023. godine valjda imaju u evidenciji i samo se ceka da zaprime podatke i uplatu. Zamolio bih te da podijelis ako ti ista odgovore. :smile:Dino

    Hm da, samo problem je što sam ja platio produženje članstva koje je očito bilo povezano s ovim "novijim" članstvom (jer je došla uplatnica od 15 eura) koje mi ne povezuje na ulaznice.hr . Svakako, dođe li bilo kakav odgovor, svakako ću to s oduševljenjem javiti na forum.

    nažalost, kolega ima isti problem. Jednom ih je uspio dobiti vodili su ga kroz proces i nije uspio. Mijenjao i browser i sve i ništa. Rekli mu da pričeka par dana i pokuša ponovno, nakon toga opet nije htjelo i opet ih pokušao kontaktirati i nije ih dobiosuperhik

    Prije par dana sam dvojici frendova kaj su tehnički malo slabiji upisivao to, jednom je prošlo glatko, drugom pak nije povezao. Očito je da ima dosta takvih slučajeva, a isto tako je očito da to ne znaju riješiti pa vjerojatno zato niti ne odgovaraju. Iako sam im prvi mail za to slao još krajem 10. mjeseca prošle godine, pa se ništa nije promijenilo osim tog privremenog statusa da mi je članska u izradi.

    Iskreno, briga me jel bude povezano na ulaznice.hr, samo da me ne otkantaju na izborima. Ionako ne bi ništa mijenjao za odlazak fizički na glasovanje, samo bit će to preveliki udarac za mene ne budem li mogao glasati.

    PS Probao upravo i par browsera različitih, nije pomoglo.
  • Dino
    2.2k
    Iskreno, briga me jel bude povezano na ulaznice.hr, samo da me ne otkantaju na izborima. Ionako ne bi ništa mijenjao za odlazak fizički na glasovanje, samo bit će to preveliki udarac za mene ne budem li mogao glasati.Šteco

    Dakle, zapravo ukoliko se nista ne promijeni na ulaznice hr, kljucno je da nam clanska stigne na adresu/u fan shop kako bismo mogli izaci na izbore?

    Mislio sam da moramo biti povezani preko ulaznice hr i za online i za fizicko glasanje.

    Dobro u svakom slucaju, da ne nabijam spam vise, nadajmo se da ce se do 2.3. sve odvit po planu. :grin:
  • Šteco
    530
    Dakle, zapravo ukoliko se nista ne promijeni na ulaznice hr, kljucno je da nam clanska stigne na adresu/u fan shop kako bismo mogli izaci na izbore?

    Mislio sam da moramo biti povezani preko ulaznice hr i za online i za fizicko glasanje.
    Dino

    Nadam se da sustav (baza podataka) neće biti isti, jer ako je isti sustav, niti na izborima ti neće povezati OIB i broj članske, jer, kao što je dobro upućeni forumaš pisao na forumu:

    Ovo glasanje na stadionu neće biti zapravo fizičko nego također preko ekrana, samo ti neće trebati profil na ulaznicehr nego ćeš se prijaviti oib-om i brojem članske.Papastrumf

    E to bi onda moglo bit problem i za fizičko glasovanje.
  • kibic
    1k
    PS Probao upravo i par browsera različitih, nije pomoglo.Šteco

    Ako imaš VPN ugasi ga il stavi na Hrvatsku. Probaj ugasit sve blokatore oglasa i skočnih prozora i prihvati sve kolačiće i alate za praćenje sa stranice. Za kraj probaj preko incognito u internet pretraživaću otvorit stranicu.

    Meni je lagano prošlo, al isto imam frenda s kojim sam pokušaval to odradit i nije mu išlo.
  • Kadzior
    19
    Bok, ekipa.

    Imam jedno pitanje. Naime produžio sam članstvo prošli tjedan (dugogodišnji član sam) i sada mi na ulaznice.hr stoji da imam 5 free ulaznica. Lani sam samo jednu iskoristio pa me zanima je li to greška u sustavu da nemam 7 dostupnih ulaznica ili je došlo do promjene pa se dobiju 2 ulaznice s produženim članstvom.

    Hvala svima na odgovorima.
  • kibic
    1k
    Točno možeš provjerit ulaznice koje si prije koristil besplatno. Provjeri da ti slučajno nije promakla neka. Meni se to recimo dogodilo jer su mi dali krivu tribinu za besplatnu, pa sam ju išel menjat.
  • Kadzior
    19
    U tome i je stvar. Nemam godišnju ove sezone pa mi je čudno.
  • Mr Blue
    3.4k
    Mislim da ti u ovoj situaciji to nitko sa stopostotnom sigurnošću može reći, ali s obzirom da sam lani i ja iskoristio samo jednu besplatnu tekmu i da mi nakon produživanja članstva stoji 7 - vjerojatno je greška.

    Edit: Imam godišnju i za ovu i za prošlu sezonu.
  • Kadzior
    19
    Puno ti hvala.
  • kibic
    1k
    Sorry, presporo sam ažuriral svoj odgovor.
  • nemapredaje
    2k


    Kak si uspio iskoristiti besplatnu kartu ak imaš godišnju?
  • Mr Blue
    3.4k
    Ako dobro pamtim, produžio sam članstvo u ožujku 2022. godine (vrijedilo do ožujka 2023.), a onda iskoristio besplatnu tekmu na početku sezone 2022/2023, prije nego što sam uzeo godišnju za tu sezonu.
  • Dudu9
    447
    Pitanje u kojem si mjesecu prošle godine imao člansku, jer ako si imao do 6 mjeseca i platiš 10eura članstvo jer plaćaš samo 6 mjeseci članstvo, i za to dobiješ 2 besplatne a ne 4 jer nisi platio cijelu godinu
  • Kadzior
    19
    U 6. sam produžio. Puno ti hvala na odgovoru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.