• San Lorenzo
    11.7k

    Kako nemožeš?
    Ja sam odmah po plaćanju za ovu godinu povezao staru člansku.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ne znam. Iako mi proslogodisnje clanstvo vrijedi do 07/2024 kad ga hocu povezati pise sljedece:
    “Oops! Članstvo je isteklo te se ne može povezati,no moguće je kupiti novo članstvo.”
  • bongo
    674
    [

    Imam isti slučaj, samo je lanjska članska do 3/24.

    Ne može se povezati, a novu iskaznicu još nisam dobio. Šalji mail u klub odmah večeras
  • deda
    28.1k
    Nažalost cure u odjelu ne obrađuju podatke kronološki jer ih je dočekao "zatrpan " stol.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ako smo dobili uplatnicu, svejedno možemo produžiti u Ilici i zanemarit tu uplatnicu?
  • deda
    28.1k
    Da
  • R13S61
    193

    Jedino logično objašnjenje je da je tvoj novi zahtjev, koji si predao preko povjerenika, obrađen u klubu i da ti je produženo članstvo, pa imaš novi id... Fizički ti članska još nije stigla, ali članstvo ti je sigurno produženo...
    S obzirom da prije staru člansku nisi povezao s profilom na ulaznice.hr, ne možeš ni sada jer ti ta stara više ne vrijedi... A ne vrijedi jer ti je izdana nova :wink:
    Da si prije povezao člansku s profilom, sada bi vidio da ti je produženo članstvo, ali ovako se moraš strpiti dok ne dođe fizički članska s novim bar kodom...

    Uglavnom, bez brige... Uskoro stiže poštar :)
  • Dino
    2.2k
    Samo da jos jednom provjerim…Dakle, po online uclanjenju nije se potrebno javiti nigdje niti poslati neki mail ukoliko zelimo izaci na izbore?
  • badjibadara
    1.7k
    Dakle, po online uclanjenju nije se potrebno javiti nigdje niti poslati neki mail ukoliko zelimo izaci na izbore?Dino

    Svaki član koji želi iskoristiti mogućnost online glasovanja mora posjedovati ili izraditi korisnički profil na portalu https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo . Kada se izradi i aktivira profil na portalu potrebno je povezati profil i članstvo. To se obavlja unosom OIB-a i članskog broja sa članske iskaznice (može biti članski broj za 2023. ili 2024.). Korisnički profil mora biti registriran na ime člana jer će isključivo u tom slučaju član moći povezati svoje članstvo s profilom na portalu. U slučaju poteškoća prilikom povezivanja podataka korisnik će dobiti poruku s uputama koje podatke treba poslati na mail kako bi se ispravili netočno uneseni podaci prilikom učlanjenja i omogućili članu povezivanje s profilom.
  • Šteco
    530
    Korisnički profil mora biti registriran na ime člana jer će isključivo u tom slučaju član moći povezati svoje članstvo s profilom na portalu. U slučaju poteškoća prilikom povezivanja podataka korisnik će dobiti poruku s uputama koje podatke treba poslati na mail kako bi se ispravili netočno uneseni podaci prilikom učlanjenja i omogućili članu povezivanje s profilom.badjibadara

    Samo kaj ovo ne funkcionira, ne povezuje mi oib i broj članske i ništa nisam dobio na mail. A kada se javim samoinicijativno na navedeni mail, nitko ne odgovara.
  • Dino
    2.2k

    Kaj ti prikazuje kad odes na ulaznice hr pod gnkdinamo i clanstvo?
  • superhik
    10.4k
    probaj ih nazvati. Postoje problemi kod nekih ljudi s povezivanjem članstva
  • Šteco
    530
    Kaj ti prikazuje kad odes na ulaznice hr pod gnkdinamo i clanstvo?Dino

    Sad je ova poruka.

    w1B3Zx8.png

    Jedno vrijeme čak mi je stajala poruka da mi je članska u izradi i mislio sam da su počeli rješavat moj problem. No, tako je stajalo sve do dana kada sam poslao onaj email koji je @Bosskovitz složio vezan za online glasovanje i svega par sati nakon tog maila mi se status vratio u "članstvo je isteklo".

    Napominjem kako mi je članstvo od 07/2022 do 07/2023 bilo normalno povezano, ali kada sam pokušao prošlogodišnju od 03/023 povezati - nije išlo. Već sam pisao o tome ovdje, pa ne bi htio više zatrpavati temu s tom pričom.

    probaj ih nazvati. Postoje problemi kod nekih ljudi s povezivanjem članstvasuperhik

    Probao sam ih zvati u dva navrata, ali se na taj telefon se niko ne javlja, barem meni. Unutar radnog vremena kada se kakti javljaju na pozive.

    Poslao sam im danas zadnji mail na tu temu, nemam više živaca jednostavno, s tim da sam dodao i u cc, pa se nadam da će neko reagirati i riješiti ovaj problem.
  • Dino
    2.2k

    Da, meni tak isto prikazuje, ali sam racunao na to da ako sam uplatio i spojio proslu clansku jos 2023. godine valjda imaju u evidenciji i samo se ceka da zaprime podatke i uplatu. Zamolio bih te da podijelis ako ti ista odgovore. :smile:
  • superhik
    10.4k
    nažalost, kolega ima isti problem. Jednom ih je uspio dobiti vodili su ga kroz proces i nije uspio. Mijenjao i browser i sve i ništa. Rekli mu da pričeka par dana i pokuša ponovno, nakon toga opet nije htjelo i opet ih pokušao kontaktirati i nije ih dobio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.