• NORTE
    9.1k
    Nikad više problema s učlanjivanjem kao zadnje vrijeme.
    Da se takvo što događa u vel daun organiziranom klubu to je nedopustivo.
  • Rakovica1986
    537
    evo baš otvaram sandučić i vidim uplatnicu i obavijest sa datumom slanja 17.1.2024, ali moj istek članstva je bio 1/24. Malo mi je čudno da nisu uspjeli povezat sustave, jer sam online obnovio 15.1, a već 16.1 mi je na ulaznicama.hr pisalo obnovljeno, da bi oni 17.1 slali ovo.
    U svakom slučaju na kraju dopisa ima napomena da zanemarim ukoliko sam već produžio.
  • deda
    27.9k
    Svim članovima su slane uplatnice. Tko je već platio i obnovio članstvo treba zanemarit uplatnicu.
  • Toni90d
    109
    Jedna stvar koja me jako zivcira kod učlanjenja u klub, OIB, kako učlaniti nekoga tko nema Hrvatske "papire" u klub? Jedino objašnjenje što sam našao: osoba mora zatražiti od Porezne uprave izdavanje OIB-a.
    A sad ti objasni strancu ili nekome našem, koji je u 2-3 generacija u inozemstvu, pa time i nema Hrvatske dokumente, da se učlani u klub. Svakome, kojem se kaže da zatraži OIB od porezne uprave, odustaje čim čuje Porezna uprava.

    Btw. Meni je moja članska prošla u roku od 48h od online uplate, na virtualnoj članskoj iskaznici piše samo 2024. bez ikakvoga datuma.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Svakome, kojem se kaže da zatraži OIB od porezne uprave, odustaje čim čuje Porezna uprava.Toni90d

    Njihov izbor. Nije to kompliciran postupak i koliko znam ne kosta uopce. Dosta glupo opravdanje za ne uclanit se. Kako se kaze gdje ima volje ima i nacina...

    , na virtualnoj članskoj iskaznici piše samo 2024. bez ikakvoga datuma.Toni90d

    Pa clanstvo je od sada po kalendarskoj godini, odnosno do 31.12. 2024. svima. Nema potrebe za datumima vise kada nije sistem 365 dana.
  • Sajla
    3.4k
    stigla danas uplatnica za produljenje članstva na 15 eura. neki ljudi koje sam u isto vrijeme učlanio su ju dobili prošli tjedan, ali neki još nisu. koliko sam vidio na kovertama, sve koje su stigle imaju datum od 18.1. pa je možda stvar u pošti.
    nestrljiv kakav jesam, u fan shopu sam predao papire i uplatio produljenje 5.1. tako da je prošlo već 2 tjedna ali na ulaznice.hr nema promjene, a nisam ni dobio nikakav mail da mogu doći po novu člansku. čekamo dalje...

    pretpostavljam da ovo "Vrijedi: 2024" ne znači da je članstvo produljeno za ovu cijelu godinu kad sa strane piše do 31.3.?
    Screenshot-2024-01-22-132116.png
  • deda
    27.9k
    Dečki, cure su tek jučer počele s unosom članova za ovu godinu. Znači još ničija nije gotova.
  • pencilneck
    639

    Meni stigao prije 3 dana mail da mogu doći podići člansku u fan shop. Znači da ne idem još po to?
  • deda
    27.9k
    A odi, barem ćemo mi drugi znati na čemu smo.
  • Guinness
    1.9k
    A odi, barem ćemo mi drugi znati na čemu smo.deda

    Nisu gotove članske, sustav automatski za 24 sata generira i šalje mail.
    Članske neće bit gotove bar još mjesec dana.

    Prenosim šta mi je rečeno u fan shopu.
  • Sajla
    3.4k
    sustav automatski za 24 sata generira i šalje mail.Guinness

    taj dio me zanimao. za online učlanjivanje to valjda radi automatski, a mi koji smo išli papirnatim putem čekamo da cure ukucaju podatke u sustav. s obzirom da sad znamo da su to tek počele raditi, onda resetiramo štopericu, makar su papiri predani prije x dana. izbori su za 2 mjeseca pa ima vremena.
  • badjibadara
    1.7k
    izbori su za 2 mjeseca pa ima vremena.Sajla

    Da su za 2 mjeseca bilo bi ok. Ovako smo na knap ako im treba toliko za izradu članskih.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Meni je prije 5 dana došla obavijest da podignem člansku u fan shopu što mi se odmah činilo prebrzo. Budem sutra provjerio pa napišem jeli stvarno gotova.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Izgleda da se u Odjelu za članstvo stvarno radi jer sam danas dobio odgovor na mail upit od 28. prosinca. :D
  • Bosskovitz
    7.4k
    Da su za 2 mjeseca bilo bi ok. Ovako smo na knap ako im treba toliko za izradu članskih.badjibadara

    Pravo glasa na izborima imaju članovi. Tko god produlji članstvo na vrijeme sigurno će moći sudjelovati na izborima, neovisno o tome je li mu članska iskaznica stigla do dana izbora ili nije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.