• Klenx
    5.6k
    Upravo bio u shopu pod zapadom.

    Ne može se učlaniti jer im ne radi POS, a ne može se ni kešom platit jer ne mogu isprintati potvrdu da je plaćeno kešom :lol:

    Djevojka kaže - dođite idući tjedan
  • Bosskovitz
    12k
    Kako je sastavni dio članstva i OIB, iskreno se nadam da neće biti potrebna članska nego da će se glasati moći i s osobnom iskaznicom.xavier

    Realno, članska niti nije potrebna. Definiraš referentni datum, izlistaš članove u tom trenutku i to je to. I tako glasanje ne smije biti samo sa članskom nego i s osobnom jer iz članske ne možeš potvrditi identitet osobe.
  • Crni86
    3.9k
    U fan shopu pod zapadom nije moguce uclanjenje jer im ne radi pos uredaj, usmjeravaju na internet uclanjenje …. Ko tu koga …. Sve vise smrdi ovo
  • Salva
    2.5k
    Previše pričamo, previše filozofiramo - biti član kluba naša je primarna dužnost, pogotovo u vremenima koje dolaze. Ne komplicirajte već se učlanite, ovo je početak nećega za šta smo se godinama borili.
  • Klenx
    5.6k
    Bad Blue Boysi od danas počinju s akcijom učlanjenja u klub koja će započeti u našem Fan Shopu. Prošle je godine masovno učlanjenje u klub rezultiralo time da za manje od dva mjeseca imamo prve članske izbore za dio Skupštine kluba i prirodni nastavak te priče je obnova članstva svih koji su sudjelovali u toj akciji ali i upisivanje novih članova. Malo po malo se stvara svijest među navijačima koja je njihova uloga i snaga, ali i odgovornost prema klubu. Pokazali smo svima da se može i ne mislimo stati s radom na omasovljavanju klupskog članstva i što je jednako važno - promjeni mentaliteta Dinamovaca! Ovo je naš klub, mi smo dio njega i prva i osnovna stvar za svakog navijača je redovno članstvo, neovisno o tome ima li netko uvjete izaći na ove ili sljedeće izbore. Kada smo prije desetak godina pokrenuli ovu priču, čvrsto smo odlučili da se više nećemo baviti samo posljedicama nego i uzrocima svih navijačkih borbi koje su pratile klub i grupu. Ništa nismo napravili ako brojke koje smo imali prošle godine i motivi s kojima smo došli do njih ostanu nešto što ne možemo nadmašiti. Neka broj članova kluba ove godine i broj onih koji izađu na izbore početkom ožujka budu jaka poruka za početak nove ere u povijesti kluba!


    Radno vrijeme Bad Blue Boys Fan Shopa je radnim danom od 12-20 sati, a subotom od 10-15.

    Prilikom učlanjenja potrebno je ispuniti obrazac s osnovnim podacima, a cijena članarine je 20€ za sve osobe od 18-65 godina. Za sve ostale cijena je 10€.
  • King of Spades
    9
    Sličnu problematiku s članstvom sam iznio u jednoj drugoj temi na forumu "Statut" gdje sam predlagao sljedeće:

    3. Potrebno je odrediti rok u kojem Uprava mora donijeti odluku o primitku u članstvo kluba. U slučaju da u tom roku ne donese odluku, smatra se da je osoba postala članom kluba protekom tog roka, dok upis u Popis članova mora biti samo deklaratornog karaktera. Dakle, članom se postaje ili (i) danom odluke ili (ii) protekom roka u kojem se odluka morala donijeti, a ne upisom u Popis članova. (članka 15.)

    4. Član je dužan uplatiti članarinu te priložiti potvrdu o uplati istovremeno s podnošenjem pristupnice u članstvo kluba. U prijedlogu statua piše da mora uplatiti u roku od 15 dana od potpisivanja pristupnice, što nema smisla. Ili može čekati da mu se usvoji članstvo pa da onda plati ili istodobno s podnošenjem pristupnice (ova druga opcija je bolja), a ako mu pristupnica bude odbijena, uplaćeni iznos mu se vraća. (članka 16.)


    Ovo bi poslužilo u ovom slučaju jer bi ljudi mogli sami izračunati kada postaju članovi kluba u slučaju da do tada ne dobiju odbijenicu. Međutim, kako izglasani statut nije nigdje objavljen, ne znamo kako je problematika primanja u članstvo uređena, niti bilo koje drugo pitanje osim onoga što objavljuju novinari.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zadnji put kad sam se uclanio na derbiju na sjeveru cekao sam iskaznicu par mjeseci. Kaj ak mi iskaznica ne stigne do izbora? Zar nije najsigurnija opcija uclanit se u fan shopu sa opcijom preuzimanja iskaznice? Ak se ne varam u tom slucaju se ceka max 3 tjedna...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Član si kad ti se verificira članstvo, ne kad stigne iskaznica.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zar se nece prilikom glasanja trebat predocit clanska iskaznica?
  • deda
    32.7k
    Bojim se da to jednostavno fizički neće biti moguće za sve članove.
  • xavier
    12.1k
    Zar se nece prilikom glasanja trebat predocit clanska iskaznica?NitkoBitan

    Kako je već rečeno, članska iskaznica ionako nije identifikacijski dokument i iskreno se nadamo da će dovoljna biti osobna iskaznica. Posebno ako dođe od određenih kašnjenja u isporuci članskih.
  • Probirštift
    344
    hahaha taman krenuo napisat da Pos aparat ne radi i da sam bezveze došel do Maksimira
    Eh tko ne čita taj skita
  • M94
    1.2k
    Al je zajebana ova demokracija, milijun problema. :lol:
    Al istrpit ce se jbg, za visi cilj.
  • mali M
    5.2k
    ma ja se samo nadam da će do onda ispeglati kako treba i ove aplikacije. Meni nebi bilo bolje nego da na mobu odmah imam virtualnu člansku pa mi ni netreba plastika.
  • miro
    4.4k
    Ne znam jesam ja lud ili zbilja nema te informacije, ali ne vidim na stranicama IBAN za uplatu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.