• sport
    2.4k
    Maksimirska ne radi POS aparat,pitaš trebaju li stari članovi ponovo ispunjavati pristupnicu djelatnica nezna,dobro dajte mi pristupnicu, ona kaže namamo.Online još ne radi jer im to radi firma sa jednim zaposlenim.Tako je to svugdje gdje se zapošljava po babi i stričevima preko veze.To je katastrofa a ne to što ću dati 20 eura.
  • Mrvica
    3.6k

    Po tome ispada da su iznenadili sami sebe sa ovom odlukom. :rofl:
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Hmm online im ide preko ulaznice.hr.. ako ta firma ima samo 1 zaposlenog liku onda svaka cast.
  • Neki tip
    19.6k
    Inače, prošle godine u siječnju i veljači more nas je imalo važeće članstvo do srpnja, kolovoza, rujna.

    Obnavljali smo članstvo bez obzira na važeće iskaznice:

    A, B i C) jer smo smatrali da je iznimno važno da nam povjerenici skupe što veći broj članova

    D) jer smo svi ovdje stranice i stranice ispisali o nelogičnosti članstva kroz dvije kalendarske godine, ovisno o datumu uplate. Znali smo da će se prije ili poslije prijeći na kalendarsku godinu i da ćeš prije ili poslije morati prelomiti plaćanje početkom godine ako želiš otpočetka biti član, bez obzira na to kada si platio prethodne godine.

    Da je nespretno jest, da su mogli nekaj smislit za ublažit dojam jesu, da će sve pogodnosti (popusti, 4 ulaznice) vjerojatno na kraju vratit, osim sudjelovanja na (ovim) izborima, i to vjerujem da hoće.

    Međutim, da su oslobodili novog plaćanja ove iz studenog i prosinca, zakukali bi oni iz listopada "kaj nisu mogli 3 mjeseca". Da su dali 50% popusta ovima iz 2. polovice godine, bunili bi se oni iz svibnja kaj nisu njima onda mogli bar 40%.

    Gledajte to ovako.. išli ste na utakmice Dinama, najvećeg kluba na svijetu kojeg najviše volite, za 1 kunu, kad nije 1 onda je 10 ili 50 na velikim tekmama, dobivali šalove i besplatne majice.

    Kupovalo se navijače, umjesto da navijači kupuju ono što Dinamo prodaje.

    Ajde da tu jednu jedinu, nespretnu i prijelaznu godinu pogledamo što možemo učiniti za taj Dinamo. Većina nas je reučlanjivanje, premda smo bili aktualni članovi, odradila prošle godine u veljači i sad dalje naprosto obnavljamo početkom godine, a vi koji to niste uradili prošle godine uradit ćete ove.

    Ili nećete, i to je legitimno.

    Ima mjeseci, ulaznica i popusta. Izbora u tom slučaju nema, ali slutim da ćete preživjeti nekako bez njih.
  • sport
    2.4k
    Ma da ljut sam pa sam se krivo izrazio,web i te pizdarije im radi taj samozaposleni,a bio i Jakir sa nekim klincima pa ga nisam stigao pitat štogod o pojačanjima.Bit će bolje kad naši ljudi u ozbiljnijem broju uđu u klub.
  • Neki tip
    19.6k
    Ok , pamtim tvoj stav da nepostoji realan i opravdan stav da mediji forsiraju jedan a pljuju drugi klub u istoj drzavi.
    Ja mozda spadam u kategoriju "ravnozemljaša" .
    Ali

    Krivo pamtiš. I ja mislim da mediji više forsiraju pozitivu u Hajduku, a negativu u Dinamu.

    Razlika je u tome što ja ne mislim da je to pitanje "nakoćenih tovara" i "bilih muškaraca na poziciji moći" već odraz raspoloženja u jednom i drugom navijačkom korpusu i naše, odnosno njihove brojnosti. Aktivne brojnosti. Ne one "navijam za Dinamo, ali ne da mi se gledat Belupo" brojnosti.

    No to nije tema. Odgovaram čisto da pojasnim kako to vidim, kad si već interpretirao to moje mišljenje.
  • badjibadara
    1.8k
    Pozdrav ekipa, nakon dugog citanja odlucio sam i ja napraviti account.
    Znate li što treba napraviti da se postane povjerenikom dinama? Kod futsal dinama je to 5 članova, kako ide kod GNK?
    Taj podatak nisam mogao nigdje naći na internetu..
    Mazalo

    Članak 23.
    (1) Povjerenik može biti svaki član Kluba koji je podnio zamolbu i koji ispunjava sljedeće
    uvjete:
    a. osoba je s potpunom poslovnom sposobnošću;
    b. da je prije podnošenja zamolbe, na njegovu preporuku u Klub učlanjeno najmanje
    20 novih članova Kluba;
    c. da ne postoje zapreke iz ovog Statuta.
    (2) Odluku o imenovanju povjerenika donosi Uprava Kluba.
    (3) Povjerenik je dužan animirati i poticati učlanjivanje novih članova Kluba te izvještavati
    svoje članove drugim važnim temama koje se odnose na ostvarivanje ciljeva Kluba i
    obavljanje njegove djelatnosti.
    (4) Uprava Kluba može s imenovanim povjerenikom zaključiti ugovor o međusobnim pravima
    i obvezama.
  • Cosey
    467
    Sve je to dosta aljkavo napravljeno, čovjek se zapita je li to namjerno ili je pak tipična hrvatska neorganiziranost?

    Koji su podaci za uplatu? Jesu ostali nepromijenjeni ili...?
    Mogu li uz pristupnicu dostaviti i potvrdu o uplati?
  • sport
    2.4k
    Tete koje se bave članovima su na G.O. i počinju raditi u ponedjeljak,a izgleda da su mnogi tamo na godišnjem pa nezna lijeva što radi desna pa bi moglo biti i promjena glede odluke o članstvu bar što se tiče nekakvog prijelaznog razdoblja.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Mogu li uz pristupnicu dostaviti i potvrdu o uplati?Cosey

    Ne da možeš nego moraš, način učlanjivanja se nije mijenjao.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Tete koje se bave članovima su na G.O. i počinju raditi u ponedjeljak,a izgleda da su mnogi tamo na godišnjem pa nezna lijeva što radi desna pa bi moglo biti i promjena glede odluke o članstvu bar što se tiče nekakvog prijelaznog razdoblja.sport

    Plus kaj se nitko ne javlja niti odgovara na mailove.
  • sport
    2.4k
    Ne rade,malo se strpite do ponedjeljka.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Super, selo gori, a baba se češlja.
  • xavier
    11.4k
    Kako je @deda već napisao, ako netko ima nedoumica oko članstva ili se treba učlaniti ili produžiti članstvo, možete se javiti njemu, kolegi @Draž ili meni u inbox.

    Kako je ovo sve došlo dosta naglo, informacije iz kluba su u nekim slučajevima kontradiktorne, ali sve će se razjasniti ovih i dana i svi koji žele moći će glasati na izborima.
  • Draž
    1.2k
    Članak 23.
    (1) Povjerenik može biti svaki član Kluba koji je podnio zamolbu i koji ispunjava sljedeće
    uvjete:
    a. osoba je s potpunom poslovnom sposobnošću;
    b. da je prije podnošenja zamolbe, na njegovu preporuku u Klub učlanjeno najmanje
    20 novih članova Kluba;
    c. da ne postoje zapreke iz ovog Statuta.
    (2) Odluku o imenovanju povjerenika donosi Uprava Kluba.
    (3) Povjerenik je dužan animirati i poticati učlanjivanje novih članova Kluba te izvještavati
    svoje članove drugim važnim temama koje se odnose na ostvarivanje ciljeva Kluba i
    obavljanje njegove djelatnosti.
    (4) Uprava Kluba može s imenovanim povjerenikom zaključiti ugovor o međusobnim pravima
    i obvezama.
    badjibadara
    Bilo je nekih izmjena oko toga pa članak 23.sad glasi ovako:
    Članak 23.
    (1) Povjerenik može biti svaki član Kluba koji je podnio zamolbu i koji ispunjava sljedeće
    uvjete:
    a. osoba je s potpunom poslovnom sposobnošću;
    b. da je prije podnošenja zamolbe, na njegovu preporuku u Klub učlanjeno najmanje
    20 novih članova Kluba;
    c. da je najmanje pet godina neprekidno član kluba prije podnošenja zamolbe ili da je najmanje dvije godine neprekidno član kluba i na čiji se prijedlog učlani najmanje 50 članova kluba
    d. da ne postoje zapreke iz ovog Statuta.
    (2) Odluku o imenovanju povjerenika donosi Uprava Kluba.
    (3) Povjerenik je dužan animirati i poticati učlanjivanje novih članova Kluba te izvještavati
    svoje članove drugim važnim temama koje se odnose na ostvarivanje ciljeva Kluba i
    obavljanje njegove djelatnosti.
    (4) Uprava Kluba može s imenovanim povjerenikom zaključiti ugovor o međusobnim pravima
    i obvezama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.