• reziser
    6.5k
    Kratkorocno na stetu, dugorocno na korist.NitkoBitan

    slažem se ja, prvi sam bio za kalendarsku godinu a ne 365 dana....ali ovo je jako nespretno izvedeno. Sad zovem sve koji su članovi, i nemaju pojma o toj informaciji, a nisu ni presretni s time....
    nikom nije problem dat 20 eura, daleko od toga..
  • xavier
    11.2k


    I kad se učlaniš, bit ćeš član "za 2024.", bez obzira kad to napraviš. Znači da nema nikakvog prekida. Prekid ćeš imati samo ako se cijelu kalendarsku godinu ne učlaniš.

    Napokon je to i kod nas kako treba biti.
  • NitkoBitan
    13k
    nikom nije problem dat 20 eura, daleko od toga..reziser

    Ali principi su principi jel :rofl:

    E kad bi se Dinamov navijac drzao principa i kad nije u pitanju 20 eura...
  • reziser
    6.5k
    ne
    nije stvar principa, svi će se oni opet učlaniti, uz moje pogurance i organizaciju, ali velim, nisu sretni (ne zbog 20 eura)
  • reziser
    6.5k

    ajmo ponovo....
    jesam ja sad član ili ne?
    kolko vidim NISAM....prekinuto je 31.12....a bit ću član opet kad se nekako uspijem učlaniti..
    znači imam prekid :chin:
  • xavier
    11.2k


    Ajde nemoj trolati. Nije ni vrijeme ni mjesto, a ne bih rekao da ne razumiješ kako funkcionira članstvo u kalendarskoj godini.
  • nemapredaje
    2k


    Ne trola čovjek, razumijem ga.

    On je s 31.12. prestao biti član i nije član sve dok se ne učlani ponovno.

    Dakle trenutno nije član.
  • The Undertaker
    4.3k
    Od sada nadalje uvijek ćeš imati prekid, barem većina. Eventualno ako omoguće prihvat zahtjeva prije početka nove godine pa te registriraju onda 1.1.
  • reziser
    6.5k
    ok, trolam, aj bok

    ja ću se učlanit kad bude prilika...ostalima na izbor
  • NitkoBitan
    13k
    Dakle trenutno nije član.nemapredaje

    Ako nekoga tjesi trenutno nitko od nas nije clan :grin:

    Kad ce tko postat je faktor voljnog momenta pojedinca.

    Kad smo vec u ovoj situaciji bolje je stisnut zube i uclanit se odmah sad umjesto odgadat za kasnije, duze ce se uzivat clanska prava. Vecina koja kaze da se zbog ovog nece uclanit laze, uclanit ce se zbog popusta na godisnje, besplatnih utakmica i prava prvokupa za derbije/europske, samo je pitanje vremena.
  • Brusa
    850
    mene malo tješi :lol:
    Voljnog momenta, ali i printera, posa, teta na godišnjem itd...
  • Nino Bule
    11.7k
    Prekid clanstva ne znaci nisam clan od 00:01 prvog dana nove godine, barem ne onako kako se inace koristi taj termin.
    Kao sto je kolega undertaker rekao uvijek ces imat takav "prekid" jer ces u novoj godini morat obnavljat clanstvo za kalendarsku godinu i neces biti clan istog trena, zapravo potpuno besmislena prica.
  • Mali dioničar
    14.7k
    ijek ces imat takav "prekid" jer ces u novoj godini morat obnavljat clanstvo za kalendarsku godinuNino Bule

    Ne mora biti prekid.

    Valjda će se moći recimo 15.12. ili 31.12. platiti članarina za iduću godinu…
  • serbus
    3.6k
    Kad ce tko postat je faktor voljnog momenta pojedinca.NitkoBitan


    Ili volje pos-a ako mu se radi ili ne ili volje stranice hoće li ili ne pasti :lol:
  • BluePhone67
    3.3k
    Moja kćer ima sada 4 godine, rođena je na značajan datum u Dinamovoj povijesti, 14.02.2019 godine (povratak imena Dinamo)

    Od prvog dana svoga života i dobivanja OIBa je ponosni član kluba i ovog trena je već 5 godina učlanjena, a sljedećih nekoliko dana bit će i 6 godinu zaredom učlanjena i to regularno i sa svim propisima kluba u svojih 4 godina života..

    Nažalost nisu joj dozvoli da bude član sa prvom slikom rendgena što smo dobili od doktora kada je žena bila trudna i kada smo saznali spol jer nije imala OIB kao i datum rođenja, inače bi imala 7 godina članstva prije svoga 5 rođendana.

    Biti član Dinama, nije samo dobiti popust ili dobiti 4 besplatne utakmice, pa niti nadolazeći izbori ...

    Biti član svog voljenog kluba je čast koja se jednokratno ne kupuje i plaća, to je stil života, tradicija i ljubav, to je prirodni slijed i obaveza svakog navijača Dinama, koje mu On više znači od nekih 10 ili 20 eura oko kojih se ovdje raspravlja.

    Napokon imamo priliku, dobiti klub koji zaslužujemo i koji nema nikoga osim nas navijača koji ga vole bezrezervno jer ne živimo od Dinama već za Dinamo.

    Zato se učlanite u klub i budi dio Plave obitelji !!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.