• IceMan
    1.6k
    Sve jasno… al onda mi daj nekakvi popust ili što ja znam već jer si mi uzeo 7 mjeseci članstva onak iz vedra neba.
  • Bosskovitz
    8.3k


    Tiskanje samo po sebi nije problem, ali u zemlji u kojoj možeš u bilo kojem trenutku preko aplikacije u nekoliko minuta dobiti kredit, naručiti hranu ili učlaniti se u HDZ - da bi se učlanio u Dinamo moraš printati pristupnicu, skenirati, platiti članarinu, potvrdu o uplati s pristupnicom slati mailom u klub...

    Super za novo online rješenje ako bude zaista funkcionalno (nije potrebno tu izmišljati toplu vodu jer takva sučelja postoje, iako se bojim da će se izmišljati), ali i najbolje rješenje ima period u kojem se ljudi privikavaju na njega s obje strane, u kojem dolazi do nekih početnih pogrešaka i slično... pustiti revolucionarno novo rješenje mjesec dana prije izbora, u trenutku kad imaš izvjesno najveću navalu na učlanjivanje ikada i kada sve mora funkcionirati savršeno - to je loš menadžment.

    Pogotovo kad si sve mogao izbjeći vrlo jednostavnim zaključkom Uprave, u istoj formi u kojoj si poništio važeća članstva tisuća članova.
  • The Undertaker
    4.4k
    Klub bi imao puno više vremena da organizira sve kako treba, uključujući i izbore. Ovako će biti utrka s vremenom uz gomilu realnih problema.
    Pitanje je jedino da li su, zakonski gledano, imali izbora
  • Jurki
    9.6k
    s obzirom kak u Dinamu se sve stihijski rjesava bez razmisljanja.. ko to zna u kojoj je fazi.
  • jedan u nizu
    6.8k
    I što dobiješ s tim? Članstvo ti vrijedi recimo do Rujna ove godine. Nek ostane tako i onda se opet moraš učlaniti za 2024. i novo ti vrijedi samo 3 mjeseca...xavier

    prijelazno razdoblje mora postojati, i realno, netko ce ili biti zakinut. ili ce ljudi obnoviti clanstvo 3 mjeseca kasnije da nebi dali lovu samo za 3 mjeseca clanstva.
    Zato kazem, staviti za trenutne clanove 50% za 2024 godinu, ako im trenutno clanstvo vrijedi duze od 30.6.
  • serbus
    3.7k


    Super, ma pušem na sve a čim se pojavi ovako nešto što vodi u javne rasprave bojim se da ne bi netko izvukao nešto da napravi dodatni kaos.
  • Bosskovitz
    8.3k


    Dobiješ da ne moraš u 8 tjedana paralelno organizirati prve izbore ikada, implementirati revolucionarnu promjenu u učlanjivanju i učlaniti nekoliko tisuća ljudi te im na vrijeme poslati iskaznice.

    Bit ću optimističan i reći da možda slanje neće biti problem jer će to novo rješenje pretpostaviti mogućnost digitalne članske iskaznice u aplikaciji, ali svejedno se potpuno nepotrebno nakrcalo gomilu posla koji i inače zna štekati u mali vremenski period - a nisu trebali. Lako za lovu, lova je tu vjerojatno najmanji problem.
  • Ivan0302
    294
    Jel sad trebam ponovno članski uzimati piše da mi vrijedi do 31.12.2024 a 18.tog sam je dobio?
  • Bruh
    901
    Meni još nije ni došla moja a moram se ponovo učlanjivat?
  • Brusa
    973
    Gle, sve je više - manje jasno pisalo u statutu novome. Bio sam tu tada postavio pitanje u tom smislu, ali mi nitko nije odgovorio.
    Inače, dvojbena mi je zakonitost te odredbe, s obzirom se radi o ukidanju tzv. stečenih prava.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Meni isto piše do kraja ove godine, ali pretpostavljam da svejedno moram sad opet produžiti za ovu godinu iako mi nije stigla iskaznica za produženje u 11. mjesecu?

    Spominje se neka online mogućnost učlanjivanja?

    Tko god radi u odjelu za članstvo i tko ovo čita, odgovarajte na mailove kvragu i javite se tu i tam na telefon.

    Dosta dobar komentar sam vidio na fejsu, ova odredba bi se trebala primjenjivati na sva članstva produžena i otvorena nakon stupanja na snagu novog statuta, a ne retroaktivno.
  • blue heart 72
    1.5k
    ajde da postavimo to malo drugačije. Dobio si za Božić poklon karticu (bon) od recimo neke trgovine, ili Apple ili nečega sličnoga. I sada odeš u dotičnu trgovinu sa tom karticom (bonom) u veljači i ljudi ti kažu, to ti ne vrijedi pišljiva boba jer su oni promijenili uvjete poslovanja. Kaj bi rekel na to?
  • Jurki
    9.6k
    Ovo je jos jedan pokazatelj da je uprava u totalnom kurcu.
  • Šteco
    532
    Ukratko, loša odluka. Trebala je ovo biti prijelazna godina. Meni je svejedno, učlanio bi se se svakako jer mi zadnja vrijedi do 3/24, ali nije fer prema mnogima koji su to redovno radili krajem godine.
  • dmil
    155


    Zar nije postojalo i prije online uclanjivanje? Ja sam se online učlanio preko ulaznice.hr, ispunio podatke i pričekao 2tj da mi stigne iskaznica na fan shop kod stadiona.

    Inače ne vezano uz to tko se kad učlanio i kakva prava će imati/nemati, ovakva odluka je diletantska, pogotovo nakon onog cirkusa za ulaznice s Hajdukom. Kao što je Blue Heart rekao, ne može se jednostrano mjenjati nešto što je već dogovoreno i plaćeno. Tko god je zadužen za ovu u klubu je ispao čisti amater.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.