• Endeavour
    496
    Ma morat će napraviti nešto za ljude koji su učlanjeni u 11 ili 12 mjesecu. Ne možeš ih pljačkati, da se dvaput učlane u roku od par mjeseci li još gore, par tjedana. Članstvo vrijedi 12 mjeseci a statut je naknadno donešen.

    Moja preporuka je da svi oni koji su učlanjeni od 10. mj imaju popust 50% za 2024.
  • xavier
    11.4k
    Znači svi oni ljudi koji su se učlanili na valu situacije prije/poslije utakmice s Hajdukom, sad moraju plaćati novu članarinu? Također i redovni članovi koji su tipa obnavljali članstvo krajem godine?dmil

    Oni koji su se učlanili nakon Hajduka nisu ni mislili na izbore tako da imaju cijelu 2024. za novo učlanjenje.
  • Peškaman
    2.9k
    Kakvu su glupost ljudi uradili.
    Nisu mogli objavit informaciju kad je statut prihvaćen 21.12 ,aplauz!
  • Neki tip
    19.6k
    Ako se netko 2023. učlanjivao "zbog situacije s ulaznicama protiv Hajduka", onda mu ni izbori, a bome ni samo članstvo u Dinamu nisu osobito važni pa je tak svejedno kad će obnoviti članstvo.

    Slobodno sačuvati 20 eura, "rađe si popit šest pivi" i pričekat kraj godine za neki novi derbi.

    Ostali su ionako zazivali kalendarsko članstvo, sasvim logično, a ne znam kad bi se povukla crta nego na 31. prosinca/1. siječnja.
  • Jurki
    9.6k
    Ostali su ionako zazivali kalendarsko članstvo, sasvim logično, a ne znam kad bi se povukla crta nego na 31. prosinca/1. siječnja.Neki tip

    Ma jasno al je sad stvar u tome da ima ljudi koji su se uclanili krajem godine npr 11 i 12. mjesec.. i glupo je da u roku 2 mjeseca dva puta placaju clanarinu.
    Meni osobno je svejedno jer moja clanska istice krajem veljace.
  • Georg Koch
    4k
    Fulali su s ovim i to dobro. Nije u redu tko se uclanio u 12 pa i 11.mj, 10.da opet ide ponovo. Nekome to nije ni lako izdvojit, jbg cudna su vremena. Meni je svejedno, moja vrijedi do 02/24, svakako idem novu sada, ali ovo je ishitrena i nepromisljena odluka(kao i mnoge, kao i za ulaznice s hajdukom pa 3 dana nakon prve objave ide objava da godisnjaci mogu kupovati za druge ako imaju i clanstvo bla bla...).
    Moraju cim prije korigirat ovo.
    Svakako smo navikli na korekcije :sweat:
  • Jaro
    6k
    A pretpostavljam (i nadam se) da ce novi sustav online uclanjenja biti napredniji i brzi. Danas se online dizu krediti, kupuju auti... siguran sam da se moze napraviti i sustav koji moze "progutati" par desetaka tisuca jednostavnih izdavanja. Jedino "problematicno" moze biti samo tiskanje i slanje "plastike" ali i to je zanemarivo posto digitalnu kopiju lako dobijes instantno...
  • Jurki
    9.6k
    to nas sve brine kak ce oni 10 tjedana do izbora sve prijave ubaciti u sustav i odstampati kartice.. nema sanse da sve prođe glatko.
  • blue heart 72
    1.5k
    Ja sam pobornik članstva po kalendarskoj godini a ne dosadašnjeg 365 modela od datuma učlanjenja. Međutim, ovo je po meni napravljeno jako nepromišljeno. Trebalo se nekako iskombinirati da 2024-a bude prijelazna godina. Npr. kome članstvo istječe u prvoj polovici godine, kod prelaska na novi model plaća prilikom produljenja punu cijenu za 2024-u godinu, dok oni kojima članstvo istječe u drugoj polovici godine, prilikom produljenja plaćaju 50% cijene članstva. Ne znam ni kako to stoji sa pravne strane, ako si nekome prodao nešto gdje ti piše npr. vrijedi do kaj ja znam recimo 20.11.2024 i onda mu kažeš 02.01.2024 da ti to ne važi.
  • Jaro
    6k
    pa kazu da rade na novom sustavu. Kao sto rekoh, tiskanje je u 2024oj sasvim sporedno. E sad, ovisi u kojoj fazi i tko im radi novi sustav, al realno nije prekompliciran ovako na prvu (radim u firmi koja radi sw za karticne kuce s naglaskom za placanja i izdavanja).
    Uzmimo za primjer otvaranje Revolut acc - traje 5 min, odmah dobijes virtualnu karticu a tvrdu dobijes za 5-10-30 dana
  • serbus
    3.8k


    Xavi daj mi reci jel naš statut potvrđen i registriran u gradu i da je sve u redu s tim pa su mogli krenuti u ovakvu priču ? Jel ako nisu riješene žalbe Zorićevaca tek bi nam mogao doći kaos.
  • xavier
    11.4k


    Na što se mogu žaliti? Pa ovaj put nas je bilo 41 što je kvorum i ako uzmeš 80 skupštinara kao bazu. Statut je stupio na snagu odmah po donošenju i treba odraditi izbore kako bi se mogla formirati nova skupština.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Vjerujem da ce promijeniti odluku, kao sto su vec mijenjali neke odluke koje nisu dovedene sa racionalnim razmisljanjem.

    Jednostavno je trebalo napraviti da sada sva nova clanstva vrijede do kraja godine a ne 365 dana. A da trenutna clanstva vrijede do svohi prvotnih datuma isteka.
    Uz eventualni popust ako se trenutno clanstvo koje vrijedi barem do 31.6. produzi nakon isteka, i to bez prekida clanstva,

    Ovako samo navlace bijes i nezadovoljstvo ljudi. Iskreno, i sam bi bio jako ljut da sam napravio clanstvo unazad mjesec dana (nebitno razlog zbog cega), i da sad moram opet. Makar mi se jebe za 20 eura, ali svejedno.
    Razumijem da je prijelazna godina, ali treba imati razumijevanje za ljude.
  • xavier
    11.4k
    A da trenutna clanstva vrijede do svohi prvotnih datuma isteka.jedan u nizu

    I što dobiješ s tim? Članstvo ti vrijedi recimo do Rujna ove godine. Nek ostane tako i onda se opet moraš učlaniti za 2024. i novo ti vrijedi samo 3 mjeseca...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.